Treść opublikowana przez Killer1984
-
[B5 1Z] Duże spalanie
( zdjęcie znalezione na google.pl ) od góry masz nastawnik a pod nastawnikiem znajduje się pompa wtryskowa
-
[B5 AFN] Dawka paliwa
to nie zadna rozbieznosc ... w swoim aucie masz sterownik 8-bitowy stad ta roznica ... Dziękuję bardzo
-
[B5 AFN] Dawka paliwa
Panowie, zdaję sobie sprawę, że odgrzewam kotleta ale chyba lepsze to niż rozpoczynanie kolejnego tematu... Chciałbym spytać o jedną rzecz... w tym wątku piszecie, że standardową wartością dawki paliwa jest "32768" u mnie natomiast maksymalną wartością jaką mogę ustawić to chyba coś koło ~128... czemu aż taka rozbieżność ?
-
[B5 AFN] A4 1.9 tdi 110km Walka z telepaniem Pomocy
spytam w takim razie odnośnie tego powietrza ( może koledze również się przyda ) - czy mogę bez większych problemów rozbierać układ paliwowy przed pompą? czy wiąże się to z odpowietrzaniem?(wiem, że przy ewentualnej wymianie filtra paliwa trzeba go zalać )
-
[B5 AFN] Twardo chodzący silnik 1.9 TDI
no cóż, człowiek uczy się całe życie dzięki za info
-
[B5 AFN] Twardo chodzący silnik 1.9 TDI
A podobno kąt wtrysku ma wpływ tylko na odpalanie :gwizdanie: ( ja się na tym nie znam - piszę tylko to co przeczytałem na forum )
-
[B5 AFN] A4 1.9 tdi 110km Walka z telepaniem Pomocy
ja również mam podobny problem z tym, że wiem czemu szarpie - powietrze w układzie ( mam kawałek wężyka przeźroczystego i połowa tego wężyka to właśnie powietrze... ) muszę poświecić któryś weekend na odszukanie przyczyny...
-
[B5 AFN] Prośba o ocene logów-spadek mocy
Czekamy
-
[B5 AFN] Prośba o ocene logów-spadek mocy
przecież to są logi modułu klimatyzacji :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Czy po wymianie rozrządu trzeba uzupełniać czynnik w układzie klimatyzacji?
Ja tylko czekam aż będę miał wreszcie swój garaż - kupuję kluczę i będę sobie sam robił większość(jak nie wszystkie) napraw... szkoda mi pieniędzy na "naprawy" po których i tak trzeba poprawiać...
-
[B5 1Z] Czy po wymianie rozrządu trzeba uzupełniać czynnik w układzie klimatyzacji?
Wydaje mi się, że w tej chwili są takie temperatury, że tak może się wydawać... bo na zewnątrz jest zimno... ale słońce nagrzewa nas i wnętrze auta i takie może tylko jest wrażenie
-
[B5 1Z] Jaka przyczyna niedoładowania turbiny?
W 1Z nie musi ponownie uruchamiać silnika wystarczy odpuścić gaz i może dalej deptać ale nie o to mi chodziło żeby odpiąć wężyk i butować do notlauf'a... chodziło mi o to żeby ppodczas takiej operacji wykonać LOG dynamiczny 11 grupy wtedy nie będziemy rozmawiać o wrażeniach kierowcy ale o faktycznych pomiarach
-
[B5 1Z] Jaka przyczyna niedoładowania turbiny?
Zacinający się zaworek N75 potrafi upuścić za dużo ciśnienia... u Ciebie najprawdopodobniej będzie: - dziura w dolocie - rozregulowana sztanga i zawcześnie otwierający się zawór upustowy - zacinający się N75 Ja bym odpiął wężyk od gruszki i sprawdził czy w ogóle turbina nadmucha więcej niż w tej chwili jeśli nie będzie w stanie to na pierwszy ogień szukanie dziury w dolocie a jeśli będziesz pewien, że cały układ jest szczelny to sztanga do skrócenia i dopiero myśleć o regeneracji... chyba, że masz za dużo gotówki
-
[B5 AHU] Rozwalony pasek wieloklinowy
teraz się przyjrzałem i faktycznie jakoś dziwnie to wygląda... chociaż pisali, że to 1Z
-
[B5 AHU] Rozwalony pasek wieloklinowy
nie mogę znaleźć w etce jak idzie pasek wielorowkowy... ale znalazłem takie zdj. może Coś Ci pomoże :
-
[B5 1Z] Czy po wymianie rozrządu trzeba uzupełniać czynnik w układzie klimatyzacji?
niestety - sucho...
-
[B5 1Z] Czy po wymianie rozrządu trzeba uzupełniać czynnik w układzie klimatyzacji?
hehe, nie nie znajomy ale mimo tego jestem zadowolony z jego pracy silnik chodzi ciszej i jakby lżej
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć, niedługo będę zmuszony wymienić końcówki drążków kierowniczych, mogę spytać o cenę? Do B5
-
[B5 1Z] Czy po wymianie rozrządu trzeba uzupełniać czynnik w układzie klimatyzacji?
Najwyraźniej osoba która mi wymieniała rozrząd nie pomyślała o tym
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Mój przy zakupie miał 199tys :gwizdanie: po niecałym roku ma 215tys. zdaję sobie sprawę, że pewnie ma ponad 500 tys... ale co z tego skoro silnik pracuje ładnie ? P.s. ja bym chętnie kupił od Ciebie z takim przebiegiem - byłbyś dla mnie godnym zaufania sprzedawcą.
-
[B5 1Z] Czy po wymianie rozrządu trzeba uzupełniać czynnik w układzie klimatyzacji?
Dziękuję
-
[B5 1Z] Czy po wymianie rozrządu trzeba uzupełniać czynnik w układzie klimatyzacji?
Witam, Wczoraj miałem wymieniony rozrząd i mam wrażenie, że klima nie działa ;( czy konieczne jest uzupełnienie czynnika w układzie po wymianie rozrządu?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ja np. cieszyłbym się, że trafiłem na uczciwego sprzedawce... licznik to ostatnia część na którą zwracam uwagę
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
a skad wiesz czy jego nie bedzie mial 400tys? Według niektórych to chyba wszystkie samochody które wyjeżdżają z salonu mają już kręcony licznik... nie przesadzajmy, że każdy jest kręcony i kombinowany...
-
[B5 1Z] Szarpie/brak mocy przy przyspieszaniu po 2000 tys obr
coś może być na rzeczy!! bo u mnie znajmy mechanik też zauważył, że ciągnie powietrze z baku i widział to pierwszy raz! niby zrobił i faktycznie przez jakiś czas był spokój ale po jakimś czasie wszystko wróciło... muszę u siebie sprawdzić ten patent