Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Killer1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Killer1984

  1. nie, według moich informacji - jeśli w AHU masz niedoładowanie to masz najprawdopodobniej dziurę w dolocie ( aczkolwiek nie wykluczam regulacji sztangą ) Ja mam AHU, i regulowałem sobie sztangą :gwizdanie: Oczywiście, że regulowanie sztangą nie jest błędem, pod warunkiem, że zostały wykonane LOGI i sprawdzony dolot... Załóżmy taką sytuację: kolega pokręci sztangą - nic się nie zmieni Okaże się, że jest dziura w dolocie - kolega uszczelni/wymieni wąż i okaże się, że ma przeładowanie... i od nowa regulacja. Zawsze może okazać się też, że będzie poprawa do czasu aż wąż pęknie bardziej i znów będzie niedoładowanie... Ale decyzja i tak zostaje dla właściciela
  2. nie, według moich informacji - jeśli w AHU masz niedoładowanie to masz najprawdopodobniej dziurę w dolocie ( aczkolwiek nie wykluczam regulacji sztangą )
  3. Kolega chyba w ogóle nie czytał artykułu podrzuconego przez Daimos
  4. "kont wtrysku" "morze jeszcze to ale nie pomogło" - zainstaluj sobie Firefox ( ma genialną wtyczkę która sprawdza pisownię... bo aż oczy szczypią jak czyta się takie rzeczy ) http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/
  5. u mnie akurat ułamał się tak, że udało się polutować i wygląda na OK, chociaż ciągle mam przeładowanie... muszę połączyć wężyki na krótko i zobaczymy... ( N75 czyściłem ale nie uszczelniłem go za szczególnie i pewnie przepuszcza )
  6. mimo wszystko przyjrzałbym się zasilaniu N75 być może łączy na postoju... podczas jazdy działają inne siły na przewody i po prostu nie działa jak należy... u mnie też wydawało się, że jest ok... a ściągnąłem tą gumową osłonę i okazało się, że jeden z przewodów jest urwany... Wydaje mi się, że gdyby winowajcą była "gruszka" to miałbyś problem również po zmostkowaniu... Ja bym szukał przyczyny w N75 bądź jego zasilaniu
  7. mam nadzieję, że kolega nie pośpieszył się z zakupem... bo może okazać się, że np. przewody zasilające są gdzieś przerwane... ( u mnie np. były urwane przy wtyczce... )
  8. hehe, problem w tym, że ja się zorientowałem jak któregoś pięknego dnia jak wszedłem do kanału i zobaczyłem zalaną belkę przetarłem szmatą i po prostu częściej sprawdzam stan i uzupełniam w miarę potrzeb niedługo czeka mnie wymiana rozrządu to zrobi się komplet :gwizdanie:
  9. a ile Ci oleju bieże? Mi zeżarł sam nie wiem ile ale poziom z max spadł do min po przejechaniu jakiś 8500 km nie wiem jaka ilość oleju jest w zakresie max-min niestety nie odpowiem Ci bo mi ucieka przez ten filtr... ale po 6 miesiącach ubyło mi z 3/4-tych zakresu do prawie minimum
  10. z silnikiem wszystko OK no może poza N75 i nastawnikiem
  11. No dobra ale Twoje wozidło jest 5 lat młodsze. Bez przesady mamy z tego samego roku a jeżdżę na MOTUL 8100 x-cess 5w40 505.00 - żadnych wycieków niema poza filtrem oleju przez mój błąd nie posmarowałem uszczelki filtra olejem... po zimie będzie kolejna wymiana (na tyle starszy mi żeby dolać ) więc zrobię to prawidłowo
  12. Z tym rodzynkiem nie mogę się zgodzić... co z tego, że ma mały przebieg... jak dziadki ruszają przy 5-6 tys obrotów Ewentualnie tak wjeżdżają do garażu... :
  13. Killer1984 odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w Audi A4 B5
    Z własnego doświadczenia wiem, że wyjdzie jak zdemontujesz filtr powietrza i przetniesz go w kolanku, wtedy możesz nim kręcić i ustawić go w odpowiedniej pozycji
  14. Killer1984 odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w Audi A4 B5
    Nie mogę się z tym zgodzić ja miałem ogromny problem żeby go wyjąć... w końcu przeciąłem go na tym kolanku i wtedy ładnie wyszedł
  15. spróbuj może uruchomić program w trybie zgodności z np. win 98, możesz spróbować też odpalić jako administrator... tego typu są ciężkie do zlikwidowania bo niema jednoznacznego błędu i winowajcy za razem... pozostaje szukanie na oślep
  16. Spróbuj tego: Panel sterowania >>> Ustawienia regionalne >>> Języki >>> Szczegóły >>> Zaawansowane >>> odznaczyć usługi tekstowe
  17. Powiem Ci, że nie wiem - nie jestem mechanikiem aczkolwiek jakby się zastanowić to może mieć ponieważ może się zamykać i otwierać jakoś dziwnie - ale czy to dawałoby taki efekt? - nie wiem
  18. niestety... Obawiam się, że każdy to indywidualny problem i u każdego może być co innego
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=162589.0;highlight=1900+2200 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5421.0;highlight=1900+2200
  20. Killer1984 odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w Audi A4 B5
    tak
  21. Killer1984 odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w Audi A4 B5
    U mnie jak rozebrałem katalizator to środku była kulka która mieściła się prawie w rurę idącą do kolejnego tłumika... więc reszta tego czegoś gdzieś musiała się podziać...
  22. Killer1984 odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w Audi A4 B5
    Jak będziesz usuwał katalizator to zdejmij resztę układu wydechowego i wysyp syf który mógł przelecieć z katalizatora, ja tego nie zrobiłem i raczej czeka mnie ta operacja jak tylko się ociepli...
  23. U mnie dzwoni/wydaje dziwny dźwięk intercooler wystarczy go ręką dotknąć żeby umilkł, przynajmniej u mnie te gumowe mocowania pewnie podziękowały za współpracę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.