Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
własnie dobrze bo potem mnie zastawiłes
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zdjęcie nie moje :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no znośny jest
-
[B5 AGB] Nareszcie S-ka
ładna esa :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co tam słychac ?
-
[B5 AHU] Oceńcie wykres
no słuchaj go chłop sie zna na tjuningu
-
[B5 AFN] Szarpie z 1 biegu. Dwumas, sprzęgło czy tarcza?
masz dwumasa ja nie mam, a mam podobny objaw jak u Ciebie no tylko na jedynce przy ruszaniu szarpie ja z tym bede działał w przyszłym tygodniu
-
[B5 AVG] Sprężyny s line -20 mm do ori amortyzatorów ?
wg ETKI sprężyny z tej aukcji na przód (jeden biały, jeden brązowy) to nie są -20mm tylko zwykłe tył to samo
-
[B5 AFN] Szarpie z 1 biegu. Dwumas, sprzęgło czy tarcza?
mam podobny objaw tyle że u mnie na mocno rozgrzanym silniku jak jest ja u siebie dwumasa wykluczam bo na szczescie nie mam zastawiam sie nad sprzegłem a konkretnie tarczą tylko nie wiem czy to jego wina bo na wstecznym tez mi szarpie druga sprawa to poduszki pod silnikiem, wydaje mi sie ze one są olejowe i jak sie rozgrzeją to mogą źle stabilizować ale to dopiero bede sprawdzał w przyszłym tygodniu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy, zapraszamy na spociki :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zadzwoń na 999, powiedz że widzisz UFOLUDKA jak tańczy z różowym słoniem i powiedz gdzie jesteś.... yhy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to przeplaciles :gwizdanie: nom, H11 są tańsze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak myślicie, którędy jechac o 15.00 z Nowej Huty na Kobierzynska, zeby były jak najmniejsze korki ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to możliwe da rade, jutro tam powienien być to pogadam :th: zakładać nie zakładam, ale mam po 250 zł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no nie wiem byłes na kanale ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie chce nic obiecywać, bo konkretnego dnia mi chłop nie podał bo wie że jak nie bedzie miał to sie bede wqur.iał, ale podobno piątek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaaa, tu i kultura ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i znowu powitania pamietajcie za na spocikach licznik nie idzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po ślimaku i do góry
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc :th:
-
[B5 AVG] Sprężyny s line -20 mm do ori amortyzatorów ?
są od benzyny, podejdą ale bardziej niż - 20 mm przód siądzie
-
[B5 1Z] Czasami zawieszają się tłoczki w zaciskach
nie
-
[B5 1Z] Czasami zawieszają się tłoczki w zaciskach
sprawdz czy nie mają wżerów, jeśli tak to do wymiany, przez zmianą gumek, wyszyść dokładnie rowki, w których były stare
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakby ktoś słyszał o jakimś ładnym golfie mkI , albo jakiś znajomy miał na sprzedaż to prosze o kontakt