Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. w tym linku który podałem masz wszystkie potrzebne numery w tym temacie w którym własnie piszemy dwie strony wczesniej masz opisaną alternatywe do ori pinów już nie bede wspominał że jeżeli w wyszukiwarce wpiszesz "jaki nr kostki" to też znajdziesz pozdro
  2. no bez wymiany spręzyn sie nie obejdzie raczej tak, choc to w dużej mierze zależy od grubości zwojów jeżeli nie obniżysz na dużo mogą zostać seryjne amorki
  3. jezeli na vagu skonczyła Ci sie regulacja, musisz puknac młoteczkiem w nastawnik na pompie
  4. zamiast 8 zł za jednego pina z ASO, mogłes miec 16 takich, wystarczyło poczytać troche wiecej co to nr to od dawna są na forum w tym temacie :th: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10283
  5. a po co ma wydawac 50 zł skoro moze miec to samo za darmo ?
  6. no na tamtych tak z 6,5 litra po miescie teraz na setupie od 110 KM spalił mi 7,1 ale mysle ze po korekcje softu bedzie palił mniej longinus, ekstra
  7. ja wymieniam tu www.specauto.pl a co do motula, nie miałem, nie wypowiadam sie
  8. no ale mam opatrunki zamiast gipsu, nie zmieszczę nogi do halówki ani do korka pożycze Ci gumiaka :th:
  9. dodatkowe zabezpieczenie w motorze :cwaniak1: http://www.joemonster.org/art/8747/Najbezpieczniejszy-motocykl-na-swiecie
  10. a jakie tam są wymagane buty ? bo w gumiakach na trawce moge miec problem z trakcją
  11. oprócz kabli głosnikowych masz jeden kabel sygnałowy, który wysyła impuls do wzmacniacza, przeważnie ma on kolor niebieski i zapewne one jest albo rozłączony, albo miejsce w kostke nie odpowiada miejscu we wtyczce w radiu
  12. n75 był podmieniany i nic sie nie zmieniało, co to nieszczelnosci to nic nie zauwazyłem zatkany jakimś syfem czy o zaślepienienie chodzi ?
  13. mozesz sobie zalożyc same koncówki ale to tego jeszcze musisz zapłacic pompiarzowi za przekładke, jak chcesz sprzedac za niedlugo auto to sie nie opłaca moge Ci pożyczyc moje i zobaczysz jak spalanie, jesli bedzie ok to sie dogadamy co do ceny, jesli nie to mi je poprostu oddasz zobacz sobie nick tego kolegi i mój
  14. witaj ori polaku :th:
  15. w baku na czujniku są dwie ścieżki, jedna od poziomu paliwa, druga od rezerwy. Raczej jest bardzo prawdopodobne, że jezeli scieżki są wytarte to wskaźnik będzie błędnie pokazywać jedynie to co możesz ustawić to położenie wskazówki na wskaźnika paliwa tj. np zalac do pełna i ustawic wskazówke tak żeby pokazywała pełny bak :th:
  16. tylne głosniki bo pewnie masz aktywne wymagają dodatkowo podłączonego przewodu sterowania z radia, a widocznie chorus ma w innym miejscu na kostce umiejscowione to wyjście na sterowanie
  17. ja to tak rozumiem : maska jest mocowana od przodu, teleskopy są poziomo, a elementy zaznaczone na zieloną robią za mocowanie maski przy szybie bo nie mają możliwosci sie podniesc do góry ( strzałka fioletowa) jesli nie odblokujemy mocowania z przodu ale oczywiscie moge sie mylic
  18. no to mówie mu już z piąty raz co ma zrobic z doładowaniem to nie słucha a wtryski ewidentnie leją i mogą byc powodem dużego spalania, które nęka naszego kolege
  19. z przodu, logiczne jest że jezeli zamknie maske to teleskopy ułożą sie poziomo i nie mają fizycznej możliwości podnieśc sie w drugą stronę
  20. wtryski masz z du.py, leją za dużo, przewody zwrotne suche ? zaworek n75 sobie odpusc, mówie Ci lmm tnie dawki ale przy niedoładowaniu to normalne jak chcesz mam takie wtryski do 1z, zostały mi, sa w troche lepszej kondycji niż Twoje, mozemy podmienic i zobaczysz ile bedzie palił[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 01:26 _________________________________________________zeby nie byc gołosłownym takie miałem jakis czas temu cisnienie : http://img88.imageshack.us/img88/7571/a6lv3.jpg czyli praktycznie jak u Ciebie, po ostanich operacjach http://img127.imageshack.us/img127/4117/dyn011hu2.jpg a mysle ze jak skoncze to wszystko wróci do normy :th:
  21. dobry 1z tez daje rade
  22. no i na zdjeciu widac jak to jest zamontowane mocowanie przy szybie zapewniają te dwa dłuższe teleskopy
  23. on ma 1z, zmienił mu sie silnik w profilu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.