Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ostatnio przegladałem sobie instrukcje obsługi audi do mojej b5 i tam z tyłu jest napisane, że przy 90 km/h AFN pali 3,7 litra ja nie wiem co by trzeba robic zeby takie spalanie osiagnac stare ale fajne : http://pl.youtube.com/watch?v=WBniebL55bw&feature=related
-
[B5 AFN] Kontrolka świec miga po wizycie w warsztacie
przeciez napisał juz ze to zrobił piotr1602, już sie tak nie czepiaj, jest sobota rano nie doczytałem, jak sie juz nie pojawią błedy to powinno być ok
-
[B5 AFN] Kontrolka świec miga po wizycie w warsztacie
niech Ci skasują te błedy to powinno przestac migac pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemanko http://www.autokrata.pl/ogien/3140/technologia_tdi/
-
[B5 1Z] 93 stopnie temp. płynu chłodniczego
no i git :th: dzieki pozdro
-
[B5 1Z] Prosba o analize logów i znalezienie problemu
ostatnio zalałem wd40 zaworek upustowy i go troche rozruszałem i oto efekty: także jest z nim coś na rzeczy, pomęcze go jeszcze troche i moze bedzie dobrze dla przypomnienia : http://img88.imageshack.us/img88/7571/a6lv3.jpg pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no lakiernik - amator tylko czeka na to
-
[B5 1Z] 93 stopnie temp. płynu chłodniczego
sprawa wyglada tak: jadąc w korku temp. na wskaźniku 90, klimatronik 92, vag 91,6 jadać sobie normalnie po miescie, na wskaźniku 90, klimatronik 95, vag 92,6 butowanie na wskazniku troche ponad 90 stopnii, klimatronik 97, vag 94,5 jak sie zatrzymałem to po chwili temp. wróciła do 93 na klimatroniku i 92,6 na vagu ostatnio mi sie przypomniało ze jak montowałem xenona to musiałem odpiąć kostke, ktora jest pod lampą i jest podlączona do chłodnicy, tyle że ona jest chyba od klimy [br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 14:34 _________________________________________________nikt nie poratuje ?
-
Strefa Śmiechu
http://www.maxior.pl/film/81983/Szybki_raper
-
[B5 AHH] Niska temperatura i biały dymek
jak rano biało dymek to wg mnie para wodna i tyle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja w MOHa nie za dobrze gram także odpadam no chyba że organizatorzy fundują wyjazd do Piżdziszyna na ten turniej
-
[B5 AHH] Niska temperatura i biały dymek
raczej nie, ale jakie dymienie ?
-
co sadzicie o tych felgach
wzór jak od s-ki, ale to nie s-ka dekielki napewno nie ori
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wtorek 19.30 jak masz kogos chetnego to wez[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 14:25 _________________________________________________Trzeniu, wypowiedz sie w temacie bo Ty tam siedzisz w druku :th: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24183.msg284092#msg284092
-
[B5 1Z] Zmiana pompy i wtrysków od AFNa, konieczne przeróbki
dawka juz zmieniona na 3,2 dużo fajniej jedzi i lepiej zapala zostało mi tylko ciśnienie turbo doprowadzic do porzadku i bedzie git, choc już pierwsze prace przyniosły efekt, potem wrzuce loga, ale to juz nie w tym temacie pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
teraz wróciła w sumie ta moda na twoją starą http://www.twoja-stara.org/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i była jakas riposta czy już zamilkł ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee troche kropelki i bedzie [br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 00:24 _________________________________________________ musisz zmienic na taki sam rozmiar i profil, jesli nie masz, to tak - lawetka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
albo poczekaj jeszcze troche, dołóż i kupisz b9 [br]Dopisany: 24 Styczeń 2008, 23:17 _________________________________________________teraz zauważyłem ze w rubryce nadwozie mam limuzyna
-
czarne felgi do czerwonej b5
http://img137.imageshack.us/img137/1628/58123238ca11fccfxj5.jpg prosze
-
[B5 1Z] 93 stopnie temp. płynu chłodniczego
poprawiłem to ma ktos jakiś pomysł ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no cena spoko, a jak z jakoscia to nie wiem, pierwszy raz widze tą firme przetestujesz to zobaczymy ile to warte
-
[B5 1Z] 93 stopnie temp. płynu chłodniczego
wtryskowa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cisza przed burzą ?
-
[B5 1Z] 93 stopnie temp. płynu chłodniczego
jutro sprawdze sobie na Vagu no ale gdyby miał byc zapowietrzony układ to czemu dopiero po zmianie pompy to wyszło ?