Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. taaaaaa jakiś dowód ?
  2. torsen w skrzyni był w kazdym passacie B5
  3. Boseron, a właśnie może Twój tata kupi grupowo samochód
  4. a nie ? mogę Ci po 5 latach przysłać odpowiedź ? jasna sprawa, wjechanie w wyrwę, notatka policyjna, dokumentacja fotograficzna, może dodatkowo zeznanie świadka faktury z naprawy po co mają iść do sądu ? nie uogólniajmy, napisałem do tego konkretnego przypadku
  5. http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/blackandwhite-krakow/216656
  6. ubezpieczalnie nie chcą iść do sądu więc myślę, że wcześniej się to załatwi polubownie
  7. nie ten dział, ale raczej nie opłaca się naprawiać
  8. czemu ? mają ustawowy czas na załatwienie sprawy no chyba że się będziemy szarpać z odwołaniami ale moim zdaniem warto
  9. a chłop nie ma przypadkiem ubezpieczenia Ochrony Cywilnej w życiu prywatnym ? może ma do jakiegoś ubezpieczenia mieszkania albo coś wtedy prosta sprawa i kasę będziesz miał szybciej
  10. ja, już drugi komplet kół odszkodowanie przyznają bez najmniejszych ale jeśli jest notatka policyjna i zdjęcia sprawdź tylko czy droga nie jest jest "w remoncie" tzn. czy jakaś firma nie będzie przeprowadzać tam napraw bo wtedy ona bierze odpowiedzialność jak już otrzymasz odszkodowanie to pewnie w nie adekwatnej kwocie trzeba pisać odwołanie i czekać
  11. hyundai santa fe bądź ix35
  12. przez nich, jeszcze parę rzeczy powyjmowali
  13. sokolnh odpowiedział(a) na Gamling temat w Audi
    ale potem będzie łeb urywać po co wczesne wstawanie ? będziesz nią jeździł na co dzień ?
  14. sokolnh odpowiedział(a) na Gamling temat w Audi
    może holsety ?
  15. Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm)
  16. sokolnh odpowiedział(a) na Gamling temat w Audi
    zaciski seryjne chcesz może sprzedac ? :gwizdanie:
  17. http://demotywatory.pl/2512253/Dlatego-czasem-zastanawiam-sie
  18. chodziło mi o to że czemu mamy sobie odejmować.... tylko dlatego że żyjemy w chorym kraju? :gwizdanie:bo tak nam doradzasz jakoś w innych krajach (nota bene Unii Europejskiej) nie muszą rezygnować ze wszystkiego ,bo stać ich na przyjemności to nie odejmowanie sobie podałem tylko alternatywne podejście mam na przejazdy do Wrocławia, ale wolę jechać busem i zaoszczędzić 190 zł i coś za nie sobie kupić proste, nie ?
  19. sam lubię pokonywać puste km moim audi, ale to czysto z przyjemności ale jak jadę na miasto i mam jakieś sprawy do załatwienia to staram się od razu parę innych załatwić w pobliżu taka mała logistyka, żeby nie jeździć bez sensu można by pisać, że ceny paliw są chore jak na polskie warunki - to prawda ale co z tym zrobimy ? czy Wy myślicie że przy takie dziurze budżetowej pozwolą sobie na jeszcze mniejsze wpływy ? rozwiązanie ? wylanie polityków to kasa będzie tylko pozornie, wpływy z akcyzy i podatków są dużo większe niż ich pensje a tak po za tym to myślicie że dadzą się zwolnić i czy ich obchodzą ceny paliw? no bo powiedzmy sobie szczerze, jakbyście zarabiali 10-20 tys msc i nic nie robili czy zależało by Wam aż tak na tym żeby obniżyć cenę paliwa na bardziej dostępną dla zwykłego Kowalskiego ? wątpie przesiądźcie się od wiosny na rowery, a na pewno Orleny, Lotosy i państwo polskie to odczuje w portfelu [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 19:55_________________________________________________ to najlepiej w jaskiniach zamieszkamy,i będziemy jedli to co upolujemy w lesie a zimą ugrzejemy się przy ognisku da się? wilk będzie syty a owca zjedzona....a mogłaby być cała :gwizdanie: nie wiem co to wypowiedź ma wnieś do tematu ? chciałeś być fajny ? gratulacje
  20. sokolnh odpowiedział(a) na Gamling temat w Audi
    to już 17" muszą być nie ? jaka kasa ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.