Treść opublikowana przez komoornik
-
2.0 TFSI 211 KM
Tak, jest wykres w odpowiednim dziale. Bez zastrzeżeń, trochę bardziej chyba słychać przyjemne dźwięki wydechu po zmianie
-
[S4 B9 CWGD] Audi S4 B9 3.0 TFSI 354KM quattro
Potwierdzam wszystko co do ACC - nigdy to nie będzie działać tak jak człowiek by kierował autem. Przy jeździe na ACC trzeba się po prostu przestawić w tryb relaksu - to ma służyć do spokojnej jazdy, nie do umilania dosyć szybkiej jazdy autobanem. Im mniej manewrów typu zmiana pasa tym lepiej.
-
A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
Stage 2 mam nadzieję też będzie? Jak jest z liftowaniem tyłu w A7? Ile mniej więcej za taki egzemplarz lekko rozbity?
-
2.0 TFSI 211 KM
Tak, siedzi od grudnia w aucie.
-
B8 TrOOOOp
Ktoś tu leniwy chyba jest, przecież mają sklep. "Końcówki tytanowe z odbarwioną "opaloną" końcówką"
-
Przewody do GPS
Hmm, myślałem że to jakiś GPS do nawigowania Jak już jesteś w bagażniku, to masz tam bezpośrednio akumulator. Wrzucić jakiś bezpiecznik i nie ma co się bawić w grzebanie w fabrycznej instalacji.
-
Żarówka schowek pasażera.
A QQ1 masz? Zdejmij schowek, sprawdź instalację i włącznik lampki.
-
S-tronic szarpanie przy ruszaniu
Dużo tu nie wymyślą. Mogą spróbować zaktualizować soft czy zrobić nastawy podstawowe. Ale skończy się pewnie na wymianie mechatroniki Jaki przebieg?
-
Chiptuning 1.8 TFSI
Jakiś mizerny ten soft.
-
Czarny biedak :)
Dla mnie to jest fenomen trochę, że katowanie układu napędowego (bo taka jest rzeczywistość przy mocnym FWD) może dawać fun Robiłeś jakieś pomiary Racelogic? Bo interesują mnie różnice Quattro/S Tronic vs FWD/Manual w konkretnie tym samym aucie.
-
Przewody do GPS
Po lewej stronie pod kierownicą masz skrzynkę bezpieczników, zwykle te grubsze przewody mają stale napięcie.
-
Czarny biedak :)
A nie masz wrażenia że lepszym wyborem byłoby jakieś BMW do takich celów? B8 w żadnej wersji to nie jest mistrz zakrętów, nie z silnikiem który jest w większości przed przednią osią. Co do xenonu - absolutnie nie mam na myśli wrażeń wizualnych. Trochę dziwne że autem "zabawką" jeździsz głównie w dzień.
-
Zmiana żarówek kierunkowskazów w lampach ksenonowych
Nie PH24WY
-
Czarny biedak :)
Niestety nie rozumiem inwestowania sporych pieniędzy w auto, które jak baza wypada dość słabo - FWD czy to nawet brak xenonu. Nie szkoda Ci?
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Zgodzę się ze wszystkim oprócz kwestii tempomatu. Przez weekend zrobiłem ponad 400km Golfem SV 1.4 TSI 125KM DSG. Obsługa z poziomu dodatkowej manetki w Audi jest 2 razy bardziej intuicyjna, prosty ruch przód/tył aby wł/wył tempomat to bajka w porównaniu do konieczności szukania przycisku na kierownicy. Ruch wykonywany bez odrywania rąk od kierownicy oczywiście.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A mi tam tłumaczenie niepotrzebne, tylko nowa wersja bo brak labelek do auta 2017
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Nie ma tu raczej znaczenia HBA. Pewnie do MY10 montowali manetkę która nie odbijała.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ma ktoś VCDS wyższy niż 16.8?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Od razu po uruchomieniu listy modułów VCDS powinien wskazać te które są zainstalowane - powinien być 77 Telephone. Ewentualnie w gateway w Installation List.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Jak nie ma, to potrzebny moduł, wiązka i mikrofon. Sprawdź fizycznie, albo zrób skan VCDS czy nie ma modułu.
-
B8 TrOOOOp
Spryski po każdym włączeniu zapłonu powinny uruchamiać się przy pierwszym psikaniu (o ile są włączone światła mijania), potem co któryś raz.
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Na pewno nie we wszystkich przedliftach manetka tak się zachowuje.
-
a4 b8 cr rotor s-line 345/330 brembo eibach
Rozumiem kupić ori zaciski od S4 i to wstawić, ale po co to niefabryczne oznaczenie na tym zacisku?
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
Dokładnie. Pierwszy objaw może być taki, że auto nie będzie równo stać - a to tylko efekt wizualny. Niepoprawne dobranie zawiasu może mieć nieciekawe zakończenie w sytuacji podbramkowej.
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
125ml, cała miarka to 1l