Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Był taki temat na forum gdzie kilka osób wskazywało, że tylko cięcie przedniej szyby.
  2. Żeby złapać powietrze i poprawić aerodynamikę
  3. Prawdopodobnie ściągacz jest zależny od tego z jakimi kołami auto wyjechało z fabryki. Masz pewnie taki metalowy pipsztak, który służy do ściągania dużego dekielka?
  4. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobra, bo zrobiło się małe zamieszanie Ja w swom przedlifcie tempomat mam fabrycznie, w polifcie brata trzeba zamontować. Dlatego szukam dolnej obudowy kolumny kierowniczej. Finalnie - jest różnica przedlift/polift?
  5. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie rozumiem
  6. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale obudowa składa się z dwóch części? I wymienia się tylko dolną? Szukam do polifta.
  7. Czy ktoś słyszał coś o możliwości wyłączenia automatycznego gaśnięcia silnika po otwarciu drzwi kierowcy? Taki "ficzer" jest w poliftach.
  8. Te moduły nie mają CP?
  9. Ok, czyli w modułach w przednich drzwi można się wpiąć - ale klamki nie będą się świecić jeśli będą złożone lusterka?
  10. No właśnie, jest w końcu miejsce w samych modułach żeby je podłączyć?
  11. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy osłona kolumny kierownicy ma znaczenie lift czy polift? Potrzebuję taką pod tempomat.
  12. O co z tym chodzi? Przy złożonych lusterkach klamki by się nie świeciły?
  13. http://allegro.pl/audi-q5-zacisk-tyl-3-0tdi-2013r-i6077324843.html Czy w takim Q5 z tyłu to są zaciski pod tarcze 330mm jak w S4?
  14. Mi też mocno zaczęło chodzić po głowie dorzucenie MMI (aktualnie mam Concert). Czy 3G Basic jest słabe? Są niby dostępne świeże mapy do tej navi. Nie widzi mi się wydawać 3k czy więcej, aby zamontować coś lepszego
  15. 8,9,10,11 to światła cofania. Reszty nie znam.
  16. Od A4 w górę występuje tylko Torsen.
  17. Można tak powiedzieć. Wypatruj swojego stalkera, mam charakterystyczną personalizowaną rejestrację. Dzisiaj w końcu jakoś auto wygląda, bo wczoraj masakrycznie brudne!
  18. Dożywotnie na pewno nie są napinacze z lat 2008-2009.
  19. Obroty falują? Zawieszenie silnika/skrzyni?
  20. Mi to chodzi po głowie: http://www.spalacz.pl/uklad-chlodzenia-hamulcow-audi-a4-b8
  21. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k-lift-s-tronic-kierownica-skora-multi-i5689418725.html Kierownica 8K0, więc powinna być od A4. Czemu ma więcej przycisków niż obecna, 4-ramienna? Będzie działać?
  22. komoornik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B8
    Nie da się?
  23. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    15-18%

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.