Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Pucek odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Piękna!
  2. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  3. Coś ruszyło w tej sprawie???
  4. 22.02 pod forum Gliwice
  5. Niestety nie jestem w stanie napisać ile to ma teraz po programie, podobno okolice 260KM, jak znajdę trochę czasu to udam się na hamownię, ale nie jedzie to źle, wracaliśmy z Błażowej to do 160km/h jechało to tak samo jak 300 konne A5 W przyszłym tygodniu aktualizacja, wpadło parę modów
  6. Dokładnie, moje 3.0tdi to 204KM, oczywiście po programie, silnik ten się różni turbiną i wtryskami, reszta jest ta sama.
  7. Git, będę już "nowym" autem
  8. Tak jak nie lubię brązowego tak na tym aucie wygląda całkiem fajnie, dobra baza do modów, ten tekst że nic nie będziesz modził... taaaaaaaaaaa na bank!
  9. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  10. Dzięki za dobre słowa, wyposażenie to przecietniak, ale znaleźć białe z przebiegiem w okolicach 200tys, fajnym wypasem i poniżej 100k to już problem, cieszę się z tego co mam, najbardziej brakuje mi pamięci foteli a że nie ma radarów czy też pneumatyki to już trudno bo i tak jest spory przeskok w stosunku do A4. Oczywiście pierwsze mody już zrobione ale ciężko z czasem żeby porobić fotki.
  11. Siemka! Całkiem niespodziewanie nabyłem białe A6 C7 Avant S tronic Dzięki Miron, Stanley, Jedrekx i Miszel, przez Was mój domowy budżet zbliżył się do zera, ale mam to o czym marzyłem Krótki opis + zdjęcia jeszcze z ogłoszenia: 2012 rok, silnik 3.0tdi Quattro Stronic, przebieg 227 000km S-line zewnętrzny S-line wewnętrzny 1BV bi-xenony skrętne z doświetlaniem zakrętów pół skóry czarne klima 4 strefy Audi Drive Select MMI 3g plus Bose Multifunkcyjna kierownica z łopatkami Podgrzewane fotele przednie Isofix Tempomat Czujnik deszczu Czujnik zmierzchu Czujniki parkowania przód/tył + kamera Pakiet oświetlenia ambiente wewnątrz i zewnątrz Podgrzewane i składane lusterka fotochrom Przyciemniane szyby + cała reszta która jest seryjnie... Zdjęcia z ogłoszenia: Pierwsze mody - black pakiet
  12. Siemka! Mamy luty 2019 roku, B8 bezproblemowo jeździ, wpadły chromowane przyciski szyb, jakieś wymiany eksploatacyjne i nic więcej, miał być lift, długo zastanawiałem się czy przerabiać swojego czy kupić coś innego ale problemy życiowe spowodowały że nie miałem czasu i głowy do zmian ale za to niespodziewanie we wrześniu 2018r kupiłem 2 kółka, wymarzona Honda CB1000R Przyszła jesień i dwa kółka poszły w odstawkę, więc założyłem zimowe koła pomalowane plastidipem na czarno żeby coś zmienić, no i w grudniu się zaczęło, znowu nudy, tylko robota, dom, robota, przeglądałem ogłoszenia ale ciężko o białe poliftowe B8 lub też A5 sportback w 3.0tdi, automacie, quattro i przebiegiem w okolicach 200tyś, zadzwoniłem wtedy do Miszela (MPMoto) czy czegoś nie będzie, tym właśnie sposobem spełniłem kolejne marzenie, A6 C7 które planowałem kupić w przyszłości jest w moich rękach, biały avant 3.0tdi stronic, przebieg 227tyś, 2xSline itd. generalnie jestem bardzo zadowolony! Jak już pewnie wiadomo, moje auto będzie na sprzedaż...
  13. Pucek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie szuka ktoś dobrych opon na 20''? 245/35? 2017r.
  14. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  15. W ostateczności kimniesz się w aucie, już jedni tak robili
  16. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  17. No Miron, bardzo fajnie to pochytałeś, brawo! Ja będę sam i nie piję bo o 4:30 wstaję do roboty
  18. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.