Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. a kto by nie chciał... ja ją sobie kupie...ale dopiero tak za 10 lat :gwizdanie: :polew: no co...ale będe miał!!! to chyba wpadne na spota
  2. akurat on miał inny problem:) tacy fachowcy że źle podpieli, nie dość że bez kostek zrobili kaszane, to jeszcze źle polutowali... ale to nic! zauważyłem coś innego... od Piątku Miron się nie pokazał...WIDAĆ A5 GO POKONAŁA mam nadzieje że porobi jakieś fotki z bliska i wogule, bo na necie na aukcji pooglądać to nie wszystko, i podzieli się wrażeniami!
  3. Witam Witam Wszystkich:) więc, było tylko 8 autek, ale było baaaardzo wesoło, szczególnie jak hummer strzelił focha a miron ciągnął i ciągnął, a on się z nim bawił bo raz na 30 prób odpalenia wydobył z siebie ten odgłos V6 heh a potem Mark nauczył nas, jak i Mirona jak łatwo spalić hamulce, drogie hamulce :polew: no ale podobno było warto :> niewiem bo nie jechałem, i pewnie już nie pojadę bo teraz to nasz Guru zastanowi się 3 razy czy dać komuś swoje autko :> heh ale miałem aparat i nawet mi do głowy nie przyszło żeby pstryknąć jakieś fotki Mark, wrzucaj wkońcu te alu Letnie a nie na takich balonach jeździsz...ale ten Twój zenon...MIODZIK było fajnie, miło, ale nieubłaganie szybko wybiła godzina 21.00 więc spot dobiegł końca... myśle że na następny się wybiore, ale przydała by się znów ta frekwencja którą mieliśmy na "I SPOCIE" pozdro! ps. te opowieście o navi Kolegi z A6...coś pięknego
  4. no ja też będe, tym razem bez kobity no bo poco... :> heh czyli jak droga jest zamknięta, to chyba nie trafie inną jak tą którą wracaliśmy z pierwszego spotu MIRON to może znów na ten SHELL WPADNIESZ... będe tam czekał o 18:30:)...tylko podjedz ps. a ktoś z Rybnika jedzie ??? NAO??? jedziesz...
  5. no ja myśle że się zjawie... ale z tego co widze to chyba znów będzie mało ludzi bo wogule nie ma zainteresowania, no może pare ludzików a co reszta?? niewiem czy ta pogoda czy co, że ludzie nie maja ochoty na spota, więc JA BĘDE, no bo ktoś przyjechać musi to co jedzie ktoś zemną z Rybnika???? czyli mam rozumieć że jechać prosto pod Arene? czy jak np. będzie padało to pierw forum na podziemnym... ps. ta lista mogła by być... ps2. Miron no mnie chyba zaraz rozwali... nie dość że masz extra kox A4 to jeszcze pośmigasz A5...ZAŁATW MI TEŻ :naughty: musimy se pogadać o paru sprawach :>
  6. a może mi ktoś podpowie na jaki klucz jest ta śrubka od spustu oleju,bo ojciec kupił olej i filtr i mu chce wymienić tylko niechce mi się patrzeć pod autko teraz, dopiero tam zajrze jak przygotuje sobie narzędzia :> może być na priv... olej to tylko mobil 1 - ja jeźdze i jest extra, natomiast ojciec jeżdzi na polskim castrolu i tak słychać popychacze że szok!!! i to non stop jak jest ciepło
  7. niestety mam przykrą wiadomość:/ przed godziną rozwaliłem w mojej ukochanej chłodnice... nadziałem się na hak holowniczy dostawczaka, u mnie poszła chłodnica, niewiem jakim cudem zderzak jest cały, a jedynie lakier zniszczony, niestety nie pojadę, wpadne napewno za tydzień!! jutrop jade na warsztat do kolegi i będe sam wymieniał więc lipa... cóż, sorki że nie przyjade ale napewno wpadne następnym razem!!! a tak mi zależało nooo:/ pozdrawiam!!!
  8. ja bym doradził tak: na przód tylko i wyłącznie 16cm!!! np. DLS, Vibe-chociaż nie słyszałem żeby sporo ludzi dawało Viba na przód, DLS jest konkretniejszy... no ale, na przód 400 zł wystarczy na taki gorszy zestaw odseparowany, odrazu złóż ten przód na grubszych kablach tj. 2,5mm2, co do montowania w podszybiu, możesz narazie dać w oryginalnie miejsce do tapicerki, potem później przy odrobinie czasu zamontować w podszybie żadnych głośników na tył... wzmak, na początek 4 kanałówka, na nowy piec taki konkretniejszy musisz wydać 300 funtów czyli ok. 1200 zł ale to i tak słabe, jedynie używka, mowa o prawdziwch firmach typu, vibe, US Amps, u-dimension, JL Audio i tego typu, okablowanie to też ok.70 funtów bo jeśli chcesz wydać pare groszy to wrzucaj JBL i infinity a będziesz miał tanio i na wzmakach carpower jak to się wrzuca do golfaIII i jest lans, natomiast jeżeli chcesz coś lepszego, gdzie nie usłyszysz tylko wysokich tonów to bierz coś z wyższej półki... :gwizdanie:
  9. jeżeli chcesz 4 kanałowy to jedynie o konkretnej mocy, ja dałem 900zł za US Ampsa i jeszcze to niejest to, mam tylko jeden 4 kanałowy wzmak i szczerze powiem jeżeli chcesz potem kombinować przy audio to ja teraz bym dokupił oczywiście dla mnie monobloka, a do 4 kanałówki podpioł bym w bi-ampingu przód odesparowany... więc na początek kup może mocniejszą 4 kanałówke a jeśli będziesz miał mało to dokupisz monobloka, tylko że za konkretniejsze moce niestety "troche" trzeba wydać! nie mówiąc o okablowaniu i sygnałówkach... vibe - nawet dobry wybór!
  10. no to ja JADE :> heh olewam wszytsko i jade na spota więc Miron o 17:20/30 na Shell Gliwice? walnij godziną to Rybnik przybędzie, niewiem jak długo trzeba jechać z Gliwic do Zabrza więc czekamy na info pozdro! ps. nie myć autek bo będzie padał deszcz!!!
  11. nooo ładnie ładnie, lampki mnie zaciekawiły, jak możesz to rzuć namiar i cenę na priv, ja bym tylko wrzucił 17'' i odrazu zmiana sprężynek na -30mm... będzie extra, sam tak mam i szczerze to szukam już 18'' i niejest źle :> wiadomo że mniejszy komfort, ale czego się nie robi dla lansu pozdrawiam
  12. bardzo proste:D jeśli bym wygrał to dla mnie R8, dla kobiety A5 i domek, nie za duży a co zostanie na % i niech se leży... NO ALE NIE WYGRAŁEM
  13. gaz i olej bym sobie darował, a pokłady eko-groszku na kopalniach się konczą, i możesz mieć problem, najlepiej kup piec, pewnie kupisz z podajnikiem, więc kup np. tłokowy na wegiel, miał i wszytsko tego pokroju, te piece są droższe ale nie będziesz miał problemów żeby zaopatrzyć się w węgiel czy flot albo miał... ps. pracuje w górnictwie więc conieco moge powiedzieć
  14. dzięki za wszelką pomoc! ja wybrałem tak: CORE 2 DUO E8400 -450 ASUS P5K PRO 35 / z możliwością innej -340 SEAGATE 250GB 16MB - 150 - więcej nie potrzeba a dyski nie są drogie! GEFORCE 8800GT 512MB - 520 KINGSTONE 800MHZ 3X1GB -200 tutaj pytanie, to jak to wkońcu jest, moge brać 4BG i normalnie smigać na zwykłym 32bitowym Xp a on poprostu nie ujrzy tego 1 GB??? czy już musze miec ten 64bit żeby nie świrowało... DVD REC. LG - dowolny model ok. 100zł zasilacz chieftec 500watt, model dowolny, do 250 zł obudowa, do 150zł ceny które podałem sa cenami z cennika od kolesia ze sklepu który jest niedaleko... teraz poszukam tam na tej stronce proline bo jak można mieć z gliwic pewne to
  15. no to prawda że na pierwszym spotkanku Miron pytał kto jest przeciw żeby zrobić w Zabrzu, nikt się nie zgłosił ale wiem dlaczego...TO BYŁO PIERWSZE SPOTKANKO no i praktycznie nikt się z nikim nieznał/niezna więc nikt się nie odezwał bo wyszedł by na wiadomo kogo...poprostu brak nam było odwagi , mi to jest jedno czy jade do Zabrza czy Gliwic, ważne że jade na spota który jednak kawałek jest odemnie ale jade no i odrazu moge powiedzieć że znów byśmy musieli jechać tak jak wtedy (od stacji Shell Gliwice) bo pod M1 Zabrze nie zajade... jeszcze niewiem czy pojade czy też nie, ale kusi mnie!!! bo to wszystko przez tego Mironowego Hummera...
  16. Hajper nie bardzo rozumiem oco z tym taktowaniem chodzi, tzn. co chcesz przez to powiedzieć??
  17. noo Panowie bardzo dziekuje za wszelkie uwagi bo sporo znów sie dowiedziałem, kiedyś interesowałem się kompyterami, ale teraz to tak poszło do przodu!!! tak jak zaznaczyliście, jednak ten zwykły tzn. XP professional musi być, myślałem że czym więcej ramu tym będzie miód malinka noo najwyżej przy kupnie zaznacze że chce 3GB... co do firm części, to tylko było pogladowo z allegro, czy dało by rade coś extra poskładać! co do grafiki...no właśnie myśle że te 512MB by wystarczyło, i myślałem nad modelem 8....coś ale niewiedziałem który nadaje się najlepiej! ps. a czy to prawda że do gier NIE POWINNO się stosować 4 rdzeniowego? że podobno 2 rdzeniowe sa lepsze...?
  18. heheh na laptopie to sam siedze, a on chce takiego bo gra w same gierki a jest przyzwyczajony do kompa, sam mu coś tego typu proponowałem ale sie uparł i niechce to nie ja mniej więcej mam coś takiego na oku: PROCESOR INTEL CORE 2 DUO E8400 2x3.0Ghz L2=6MB BOX 453,50 zł za sztukę lub Q6600 CORE 2 QUAD 4x2.4Ghz-L2=8MB BOX 475,00 PŁYTA GŁÓWNA ASUS P5N32-E SLI PLUS 439,00 zł za sztukę GRAFIKA GAINWARD GEFORCE 9600GT 1024MB DDR3 GOLDEN SAMPLE! 499,00 zł PAMIĘĆ GEIL DDR2 4 GB PC800 DUAL 4GB 800 MHz CL5 244,99 zł DYSK TWARDY SAMSUNG 400GB HD403LJ 16MB NOWY/FV/GW 36M-CY!!! 178,90 zł NAGRYWARKA LG DVD+/-RW GSA-H55L LightScribe + OPROGRAMOWANIE 87,00 zł OBUDOWA - atx 200,00zł MONITOR CZARNY MONITOR 22 PHILIPS 220WS8FB 1000:1 DVI 5ms! 759,00 zł
  19. Cześć! mój brat wkońcu nakłonił rodziców na wymiane kompa na nowy, chce wydać 3000zł [+/- 200zł], ma to być jednostka + monitor, reszta jest praktycznie nowa:) komputer będzie używany praktycznie tylko do gier, wiem że to nie problem kupić takiego w salonie czy też choćby w internetowym na alle... ale chcę się przygotować żeby jakiś pan nie próbował mi szajsu sprzedać Pewnie ktoś z forum interesuję się takim czymś, czy też pracuje w jakimś sklepie właśnie, może mi doradzić w paru kwestiach typu: -procesor Amd czy Intela, jak intela to 2 rdzeniowy czy też dostane już 4 rdzeniowy -płyta główna jakaś super mega droga czy zwykła w średniej cenie z zintegrowaną muzyką, ale np. Asus, gigabyte, czy też coś innego, wiadomo że to zależy od procesora -grafika - obowiązkowo GeForce, wersja 8....? czy już 9??? i teraz te oznaczenia, GT, GTO, GTI, GS, GTX co to wogule ma być:/ o tego typu szczegóły mi chodzi...co będzie najlepsze do gierek, on gra przez neta i gra w najnowsze gry więc na dłużej musze coś z tego wybrać, oczywiście mile widziane propozycje dzieki za pomoc
  20. no tak Przemek zauważyłem że z jednego miasta:) szczerze to Ci powiem że nieznam dobrego mechanika, a jak jest dobry to pewnie bardzo drogi, ja naszczęście niemam większych problemów prucz zawieszenia, przegubów i tylko co wymiana oleju bo co moge to robie sam, mam zaufanego człowieka w Gotartowicach, zna się dobrze, od zawsze naprawia auta ojca jak i moje, ale też nie zawsze wszytsko jest ok bo jest zalatany i ciągle pełny plac aut! diagnosta to niedaleko Bazylijki, pewnie wiesz gdzie, prywatny dom, u mnie dzieję się to samo co u Ciebie, wiem że to poduszki...no i padnięta zawiecha ale chcesz mieć lans na 17'' to...cierp pozdro! czemu na spota nie jechałeś do Gliwic??
  21. buhheheh ciekawe co to za hummer? pewnie ta niebieska corsa żony która jest na ksenonach co się nią ścigasz na autostradzie czy wpadnę? hmm...chciałbym ale to wszytsko zależy...niestety aktualnie zmieniam pracę i niewiem czy sobię moge pozwolić na kolejny wypadzik bo Pb drogie jest :> ale myślę że Rybnik tym razem popiszę się większą ilością autek niż tylko moim jednym...
  22. mam podobnie, z tego co wiem to podobno są to winne poduszki pod skrzynią albo silnikiem albo to i to... poczytaj na forum były podobne tematy...
  23. i po Spociku... było bardzo bardzo fajnie, i ta sesja fotograficzna, Miron tak się starał że klęczał na ziemi heh a te spojrzenia przejezdnych :polew: fajnie że było aż 21 autek bo jednak ta pogoda sporo zepsuła no ale nie ma co narzekać szkoda że jechałem sam z Rybnika no ale cóż, może następnym razem (w drodze powrotnej prawie mnie czarna vectra dopadła, lecz miałem farta ), a co najważniejsze to miła atmosferka:) to czekamy na fotostory!!! ps.Miron zakochałem się w Twojej dziewczynie... jest boooska!!! na następnym spociku musisz mnie przewieźć no chyba że wolisz mi dać karniaka :gwizdanie: pozdro!! :>
  24. rozchmurzy się czy też nie, NIEWAŻNE spot się odbędzie i mam nadzieję że wszyscy z powyższej listy będą! no chyba że Kolega Miron78 zmieni nasze plany lecz chyba nie to do godz.17:00 w Rybniku a do 18 JUŻ NA MIEJSCU W GLIWICACH :>
  25. SPARKI hehehheh ja jednak nie umyłem!!! :gwizdanie: miałem to zrobić dziś ale widze że na marne:/ no i moge powiedzieć że chociaż kolorowa pogoda nie jest to i tak będe bo wkońcu obiecałem ps. mówili że wieczorem ma już nie padać!!! MAM NADZIEJĘ ŻE WSZYSCY BĘDĄ ! ! !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.