Treść opublikowana przez Konrad.jpg
-
[B5 ADR] Po przekreceniu zapłonu nie słysze pompy (bzyczenia)
temat był już wałkowany... prawdopodobnie regulator ciśnienia paliwa
-
[B5 ADR] Po przekreceniu zapłonu nie słysze pompy (bzyczenia)
w ADR pompka kręci się razem z rozrusznikiem
-
Zmiana silnika - na jaki ?
też dobry tylko w twojej sytuacji lepszy będzie jakiś diesel
-
Zmiana silnika - na jaki ?
to też 1.9 TDI tyle że mocniejsze i rozwojowe poszukaj na forum
-
[ALL B5] Czemu nikt nie głosuje na a4 klub.pl???!!!
Poszło
-
[ALL] Jak wyłączyć poduszkę pasażera
Jeśli nie możesz się połączyć vagiem to zostaje poprosu odpięcie kabelka od poduchy ale wtedy wyskoczy błąd którego nie skasujesz trzeba by podpiąć pod ten kabelek opornik żeby komputer myślał że jast podpięta poducha, ale nie wiem o jakiej wartości
-
[B5 ADR] Abs zbyt wcześnie się włącza
Prawdopodbnie jest to wina czujnika, mialem kiedyś tak samo przy wymianie zawieszenia jeden z czujników został ruszony, wystarczyło docisnąć.
-
[B5 ABC] Problem z elektrycznymi szybami.
W b5 za oświetlenie kabiny i sterowanie szybami odpowiada moduł znajdujący się w pompce centralnego zamka.
-
[ALL B5] Boczki dzwi z anglika do europejczyka
Są takie same jak od europejczyka tylko że odwrotnie. Czyli z prawej strony jest sterowanie lusterkami itp. Popatrz na swoje to zabaczysz że nie podpasują
-
[ALL B5] Jak otworzyć auto z rozładowanym akumulatorem
Podłącz się z prostownikiem w rozrusznik...
-
[B5 ADR] Ciężko odpala
Ale sprawdzić nie zaszkodzi, nie ma dużo roboty z tym...
-
[B5 ADR] Ciężko odpala
Sam mam taki problem. Jest trochę tematów na forum o tym. Jeśli dobrze pamiętam to ktoś mówił o wężu powrotnym w baku. Może podczas wymiany gdzieś się zagiął i paliwo nie może swobodnie wrócić i zalewa silnik.
-
[ALL B5] Czujnik temperatury zewnętrznej
Jest temat w warsztacie o termometrze w liczniku poszukaj.
-
[B5 AFN] Bardzo słabe hamulce, pompa, klocki,tarcze, a może coś innego? Pomocy!
Dziwne jest to ocieranie przy cofanu napewno są to klocki? Nic nie pisałeś o płynie kiedy był wymieniany?
-
[ALL] Nieszczelny układ wydechowy
Świece są łatwo dostępne, potrzebujesz klucza do świec 16mm i długą przedłużkę.
-
[ALL B5] lampy Valeo. jakie żarówki
Pod ksenon oznaczenie jest D2S o ile się nie mylę
-
[ALL B5] Podwyższenie zawieszenia w quattro
Nie myślałeś nad audi Allroad ?
-
[B5 ADP] Bardzo słabe xenony -hid
A nie jest to spowodowane tym że pod D2S trzeba dać adapter żeby żarnik znalazł się w ogniskowej soczewki W warsztacie jest temat o xenonach poszukaj
-
[B5 AFN] Padł centralny zamek - jak otworzyć wlew paliwa??
Da się rozebrać , ściągnij wężyki i zobacz czy dmucha
-
[B5 AFN] Padł centralny zamek - jak otworzyć wlew paliwa??
A żeby awaryjnie otworzyć to wystarczy dmuchnąć w wężyk
-
[ALL B6] Jak wyjąć akumulator?
Akumulator się odkręca poszukaj na dole śruby.
-
[B5 AFN] Strasznie dużo pali
Dokładnie
-
[B5 AFN] Strasznie dużo pali
Jak długie pokonujesz odcinki jednorazowo? Czy silnik jest dogrzany?
-
[ALL B5] Demontaż deski rozdzielczej-pomoc.
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=48982.0;highlight=pod%B6wietlanych+kratek wyciągnijcie ją i odklejcie tą taśmę
-
[ALL B5] Demontaż deski rozdzielczej-pomoc.
Jak nie chce wejść to może wyciągnąć całą kratkę i odkleić tą taśmę.