Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. kiera miodzio Tomek i jak wrażenia z przesiadki z tdi na bexa ?
  2. dokladnie bo jak wystaja strasznie to nie ciekawie to juz wyglada
  3. tiaaa tylko z moim zawieszeniem chcialo mi kierownice wyrwac musze zmienic zawiechce z przodu na cos porzadnego bo nie da sie jezdzic:facepalm:
  4. nie przerabialem tego ale znajomek mowil ze takie polaczenie jest znosne
  5. na razie tak przez chwile pojezdze moze kiedys ja wpasuje w sline ale krata jest w takim stanie ze szkoda jej docinac:decayed:
  6. jeszcze nie montowalem ale raczej da rade czemu nie , dopiero na wiosne bede go zakladal bo w zimie seryjny da rade ---------- Post dopisany 15-02-2014 at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 14:37 ---------- do kompletu dolna krata s4-tnx Jarek:hi: , na razie nie wpasowana w kratke s line ale tak zostaje przez pewien czas na wiosne pobawie sie w docinanie ,moze:decayed:
  7. no ciekawie dekory powinny pojsc lepiej bo nie maja takich zalaman
  8. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/malowanie-oklejanie-pionowych-paskow-grilla-chrom-285455/
  9. poka foty srodka:wink: kurde pdc zajefajna sprawa zawsze tego mi u mnie brakuje....przynajmniej z tylu:decayed:
  10. Jarek widziany dzisiaj na w podziemnym kolo tesco:grin:
  11. to dziwne bo mi jak zakladali lpg to gazownik mowil ze moge krecic do 250hp i instalacja ma to ogarnac , chociaz najpierw robilem program pozniej lpg
  12. zegary extra sie prezentuja wlasnie poluje na licznik z kolor fisem i dekory tez super na wiosne przemaluje z bialej perly na piano black
  13. takie cos jest fajne ale na chwile na dluzsza mete robi sie uciazliwe:wink:
  14. buzzery tez ok juz byl watek o tym
  15. kolega Dariusz ma widzialem na zywo i fajnie wyglada http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/all-b6-audi-a4-b6-avant-19-tdi-131-kochane-ciasteczko-267414/
  16. ja bym zrobil lampy jak ta od str pasazera
  17. autko fajne wstaw wiecej fotek:wink:
  18. fajnie bedzie ta fela wygladac widzisz a chciales moim sedanem jezdzic a trafil ci sie niezly avancior i to w takim kolorze:grin:
  19. nie musisz siedziec z tylu z przodu tez leb urywa
  20. no Ci powiem 345mm fajnie by było mieć jak zalozylem to chyba jeden z lepszych modow roznica jest mega:wink:
  21. nooooo czekalem kiedy zrobisz watek z nowym autem:naughty: swietny kolor no i bex:kox: w dobre rece trafila:wink: Tomek do planow dorzuc jakies porzadne hample bo na razie masz spowalniacze
  22. da rady spasowac ostatnio robilem taka operacje do zwyklego zderzaka
  23. no fajnie wyszlo:wink: a dlaczemu prazki na dlugim dekorze nie ida w jedna strone?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.