Treść opublikowana przez tomekhxc
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
kiera miodzio Tomek i jak wrażenia z przesiadki z tdi na bexa ?
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
dokladnie bo jak wystaja strasznie to nie ciekawie to juz wyglada
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
tiaaa tylko z moim zawieszeniem chcialo mi kierownice wyrwac musze zmienic zawiechce z przodu na cos porzadnego bo nie da sie jezdzic:facepalm:
-
Ma ktoś zamontowany wydech Militek w A4 B6 1.9 TDI?
nie przerabialem tego ale znajomek mowil ze takie polaczenie jest znosne
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
na razie tak przez chwile pojezdze moze kiedys ja wpasuje w sline ale krata jest w takim stanie ze szkoda jej docinac:decayed:
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
jeszcze nie montowalem ale raczej da rade czemu nie , dopiero na wiosne bede go zakladal bo w zimie seryjny da rade ---------- Post dopisany 15-02-2014 at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 14:37 ---------- do kompletu dolna krata s4-tnx Jarek:hi: , na razie nie wpasowana w kratke s line ale tak zostaje przez pewien czas na wiosne pobawie sie w docinanie ,moze:decayed:
-
[All B6] Avant Rns-E, Bix-Y, Webasto, Solardach ;) Eibach, 320 MM
no ciekawie dekory powinny pojsc lepiej bo nie maja takich zalaman
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
- Listwy chrom na grill
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-252/malowanie-oklejanie-pionowych-paskow-grilla-chrom-285455/- [ B6 AVJ] Smerfowóz by Me DRL CLH RNS-E 7NK - Gwiazdkowy Apdejt
poka foty srodka:wink: kurde pdc zajefajna sprawa zawsze tego mi u mnie brakuje....przynajmniej z tylu:decayed:- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Jarek widziany dzisiaj na w podziemnym kolo tesco:grin:- [ B6 AVJ] Smerfowóz by Me DRL CLH RNS-E 7NK - Gwiazdkowy Apdejt
to dziwne bo mi jak zakladali lpg to gazownik mowil ze moge krecic do 250hp i instalacja ma to ogarnac , chociaz najpierw robilem program pozniej lpg- [b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
zegary extra sie prezentuja wlasnie poluje na licznik z kolor fisem i dekory tez super na wiosne przemaluje z bialej perly na piano black- Ma ktoś zamontowany wydech Militek w A4 B6 1.9 TDI?
takie cos jest fajne ale na chwile na dluzsza mete robi sie uciazliwe:wink:- Buzzer czy Ulter do A4 B8 2.0TFSI?
buzzery tez ok juz byl watek o tym- czarna kierownica do jasnego środka
kolega Dariusz ma widzialem na zywo i fajnie wyglada http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/all-b6-audi-a4-b6-avant-19-tdi-131-kochane-ciasteczko-267414/- [B6 AVF] AUDI A4 Avant 1.9TDI by maniek_s
ja bym zrobil lampy jak ta od str pasazera- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ooo koman ty zyjesz- [B6 ASN] a4 by chrbk 3.0 quattro felgi x5 na aucie
autko fajne wstaw wiecej fotek:wink:- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
fajnie bedzie ta fela wygladac widzisz a chciales moim sedanem jezdzic a trafil ci sie niezly avancior i to w takim kolorze:grin:- Ma ktoś zamontowany wydech Militek w A4 B6 1.9 TDI?
nie musisz siedziec z tylu z przodu tez leb urywa- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
no Ci powiem 345mm fajnie by było mieć jak zalozylem to chyba jeden z lepszych modow roznica jest mega:wink:- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
nooooo czekalem kiedy zrobisz watek z nowym autem:naughty: swietny kolor no i bex:kox: w dobre rece trafila:wink: Tomek do planow dorzuc jakies porzadne hample bo na razie masz spowalniacze- Dokładka zderzaka przód Audi A4 B6 S-line
da rady spasowac ostatnio robilem taka operacje do zwyklego zderzaka- malowanie dekorow (drewno)
no fajnie wyszlo:wink: a dlaczemu prazki na dlugim dekorze nie ida w jedna strone? - Listwy chrom na grill