Treść opublikowana przez tomekhxc
-
jaki kolor Zaciskow S4?
zastanawiam sie czy malowac proszkowo bo poprzednie mialem wymalowane akrylem odpornym na wysonie temp i szczerze powiem ze jestem zadowolony bo juz drugi rok smigam i farba siedzi
-
jaki kolor Zaciskow S4?
w kolorze auta odpada no to beda czorne jak d*pa szatana , jutro czyszczenie i przygotowanie pod malowanie
-
jaki kolor Zaciskow S4?
ciorne mowice troche zgina i nie beda widoczne
-
żarówki h7 do soczewek polift xenon effect
szkoda kasy juz to przerabialem zero efektu a w nocy nic nie bedziesz widzial moze nightbrakery lub bluevision swieca lepiej ale i tak wszystko na zolto swieci
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
sam widzisz
-
jaki kolor Zaciskow S4?
poprzednia felga byla czarna 18 z rantem i zaciski byly na seledynowo, obecna felga na lato to avus III z s4 i naczodzi mnie na czerwone heble <br /><br />
-
jaki kolor Zaciskow S4?
maly dylemat wiec prosze o pomoc rozbebeszylem te heble w drobny mak <br /><br /> i teraz pytanie na jaki kolor je pomalowac dalej na czarno .....myslalem moze o jakims glebokim czerwonym co myslicie? ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ---------- foty podgladowe czerwony zacisk i czarny <br /><br /> <br /><br />
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
nie trzeba duzo przy glebie i wiekszym sniegu dokladka pojdzie sie yebac
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
tez tak mysle no fajnie to wyglada ale nie wytrzyma dlugo:kwasny:
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
u mnie przy glebie -40 jak dojade pod sklep do kraweznika to jest 1cm miejsca miedzy zderzakiem a kraweznikiem zastanawialem sie juz nie raz nad ta dokladka bo fajnie to wyglada ale ciekawe czy by gdzies nie zostala
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
ciekawe jak z wytrzymaloscia takiej dokladki?szczegolnie w zimie
-
[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
allegro i żadnych błędów rewelka masz jakis opis montarzu lub cus jak to robiles?
-
co myslicie o tych alusach
te fele pasowaly by do golfa
-
[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
ten modul jest z allegro ? jak sie sprawuje bo fajnie to wyglada
-
co zrobic z grillem ? a4b5
a jak wyprobuj plastidip w razie czego zawsze mozesz zedrzec jesli ci sie nie bedzie podobalo:wink:
-
17 do renowacji jaki kolor wybrać
grafit:wink:
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
Dokładka Zderzaka Seat Leon Cupra 1M (2914842456) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
co zrobic z grillem ? a4b5
wal na czarno
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
a co czarny ci nie pasi?
-
Jakiś pomysł na tą fele ?
temat do zamkniecia bo widze ze porazka ....
-
Powidzcie co sądzicie o takim wyglądzie :)
raczej s4:wink:, po co ta felge malowac?
-
Jakiś pomysł na tą fele ?
obys nie zalowal ja pomalowalem a teraz bym wrocil do tego co bylo
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
widziany Lukaszxxx o godz 14 kolo ronda duzego w kolbie tylko cholercia nie pamietam w ktory to dzien bylo:facepalm:
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
olaboga tos mi pojasnil tzn co jak i z czym ?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Qrde smaka mi zrobiles przez ten gril mam chcice na taki:jerk: drogie cholerstwo:kwasny: musze dziewczynie powiedziec ze na walentynki chce taka krate