Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. do b6 najlepsze et moim zdaniem to 35:wink:
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na JotAeN temat w Audi A4 B6
    kolego mialem ten sam problem co ty tylko ze z jednym halo i ja zrobilem tak : wymontowalem halogena i go na stol , rozebralem w srodku sahara i odblysnika nie ma wszystko zlecialo mialem kupowac nowe ale... na razie zrobilem probe do zera wyczyscilem wsio (troche to nie fachowo ) i chromem w spreyu malnolem srodek kilka razy dalem nowa uszczelke skrecilem do kupy i co najlepsze jezdze juz ze 3 miesiace na min i roznicy nie widze miedzy jednym a drugim tak samo swieci
  3. a tak na serio to maluj na czarno:wink:
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    spokojnie nie zakladam tego chcialem znac zdanie innych
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    nie powiedzialem ze chce takie cos robic , wiem ze ringi zalatuja bmw:kwasny: bo np to jak jest na tym foto w b7 zrobione to szczerze powiem ze podoba mi sie, no w b6 jakos tego nie widze a chcialem po prostu sie dowiedziec czy ktos z takim czyms mial do czynienia
  6. ja na zime daje stalowki 15 195/65 glupio to wyglada ale wąska opona lepiej idzie po sniegu a i do tego kolpaki z tesco zeby nie bylo widac zardzewialych felg co do opon bieznikowanych miale w tym roku zakladac jestem ciekawy co to warta ale ze jeszcze mam pare mm bierznika poczekam do nastepnego sezonu
  7. tomekhxc opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    ludziska co myslicie o takim czyms ? jak by to wygladalo na b6 mozna by wyrezac czy mieszane odczucia? <br /><br />
  8. i to jest najlepsze rozwiazanie
  9. wal na rozowo ---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------
  10. wszystko kwestia gustu . A o gustach się nie dyskutuje jak dla mnie to bym juz zamontowal okragle w miejsce halogenow
  11. a powiem wam ze sie to przydaje juz nie raz kozystalem z tego takie male ustrojstwo a pocieszne
  12. e tam kolego gorzej jakby ci nie chcialo jechac
  13. mozesz lac smialo 95 ja juz 3 rok smigam i przewaznie leje 95 i nic sie nie dzieje
  14. Zaiste dobrze prawisz
  15. panowie ma ktos fotke jak bedzie wygladac z pozycji bocznej fela 18 z et45 na b6?
  16. 4300 lub 5000k to najlepszy wybor:decayed:
  17. heh co wy macie z tymi stickerami ja bym tego na swoim simsonie nawet nie nakleil
  18. czarna jak d*pa szatana wyrezaj jeszcze lampy przednie na czarno i bedzie kox
  19. wrzuc foty po zamontowaniu bo jestem ciekawy jak to w b6 wyglada, szczerze to w b6 srednio mi sie ledy dzienne podobaja no ale zobaczymy jak wyjdzie to u ciebie;)
  20. spoko dzieki ludziska jak malne to wrzuce fotostory;) dobrze ze one nie sa ameliniowe bo tego by nie pomalowal
  21. e tam ja jezdze na zaspawanym juz chwile bo mi ciagle ta oslone wydmuchiwalo i tamtendy paskudnie swiszczalo teraz problem z glowy . a jesli to nie ta obejma i jest az tak glosno no to tlumniki nie przytrzymuja spalim tylko je wydmuc**ja i jest rezonans , najlepiej podjedz do mechanika bedziesz mial auto w gorze i zobaczysz na calym ukladzie co sie tam dzieje
  22. oki
  23. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us dachu na tych fotach nie widac ale tez jest czarny maska tez
  24. wyrzuc to zlacze i zaspawaj bo przewaznie tam wydmuc**je a jesli nie pomoze to pewnie masz ktorys tlumnik przepalony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.