Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Znaczenie ET Felgi
do b6 najlepsze et moim zdaniem to 35:wink:
-
Halogeny
kolego mialem ten sam problem co ty tylko ze z jednym halo i ja zrobilem tak : wymontowalem halogena i go na stol , rozebralem w srodku sahara i odblysnika nie ma wszystko zlecialo mialem kupowac nowe ale... na razie zrobilem probe do zera wyczyscilem wsio (troche to nie fachowo ) i chromem w spreyu malnolem srodek kilka razy dalem nowa uszczelke skrecilem do kupy i co najlepsze jezdze juz ze 3 miesiace na min i roznicy nie widze miedzy jednym a drugim tak samo swieci
-
Na jaki kolor zimówki?
a tak na serio to maluj na czarno:wink:
-
ringi led b6?
spokojnie nie zakladam tego chcialem znac zdanie innych
-
ringi led b6?
nie powiedzialem ze chce takie cos robic , wiem ze ringi zalatuja bmw:kwasny: bo np to jak jest na tym foto w b7 zrobione to szczerze powiem ze podoba mi sie, no w b6 jakos tego nie widze a chcialem po prostu sie dowiedziec czy ktos z takim czyms mial do czynienia
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
ja na zime daje stalowki 15 195/65 glupio to wyglada ale wąska opona lepiej idzie po sniegu a i do tego kolpaki z tesco zeby nie bylo widac zardzewialych felg co do opon bieznikowanych miale w tym roku zakladac jestem ciekawy co to warta ale ze jeszcze mam pare mm bierznika poczekam do nastepnego sezonu
-
ringi led b6?
ludziska co myslicie o takim czyms ? jak by to wygladalo na b6 mozna by wyrezac czy mieszane odczucia? <br /><br />
-
Światła do jazdy dziennej LED
i to jest najlepsze rozwiazanie
-
Na jaki kolor zimówki?
wal na rozowo ---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------
-
Światła do jazdy dziennej LED
wszystko kwestia gustu . A o gustach się nie dyskutuje jak dla mnie to bym juz zamontowal okragle w miejsce halogenow
-
Światła do jazdy dziennej LED
- Czym i po co jest uchylana klapka przed lusterkiem wewnętrznym ??
a powiem wam ze sie to przydaje juz nie raz kozystalem z tego takie male ustrojstwo a pocieszne- Auto samo się rozpędza
e tam kolego gorzej jakby ci nie chcialo jechac- Paliwo do B7-ki z USA
mozesz lac smialo 95 ja juz 3 rok smigam i przewaznie leje 95 i nic sie nie dzieje- Stickerbomb na przednim błotniku ??
Zaiste dobrze prawisz- Znaczenie ET Felgi
panowie ma ktos fotke jak bedzie wygladac z pozycji bocznej fela 18 z et45 na b6?- Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
4300 lub 5000k to najlepszy wybor:decayed:- Stickerbomb na przednim błotniku ??
heh co wy macie z tymi stickerami ja bym tego na swoim simsonie nawet nie nakleil- [B6 AWX] Blacksucz by wojthass
czarna jak d*pa szatana wyrezaj jeszcze lampy przednie na czarno i bedzie kox- Światła do jazdy dziennej LED
wrzuc foty po zamontowaniu bo jestem ciekawy jak to w b6 wyglada, szczerze to w b6 srednio mi sie ledy dzienne podobaja no ale zobaczymy jak wyjdzie to u ciebie;)- Listwy boczne s-line
spoko dzieki ludziska jak malne to wrzuce fotostory;) dobrze ze one nie sa ameliniowe bo tego by nie pomalowal- Metaliczno-zgrzytające dźwięki z tłumika w Audi A4 B5 1.8
e tam ja jezdze na zaspawanym juz chwile bo mi ciagle ta oslone wydmuchiwalo i tamtendy paskudnie swiszczalo teraz problem z glowy . a jesli to nie ta obejma i jest az tak glosno no to tlumniki nie przytrzymuja spalim tylko je wydmuc**ja i jest rezonans , najlepiej podjedz do mechanika bedziesz mial auto w gorze i zobaczysz na calym ukladzie co sie tam dzieje- oklejanie maski STICKERBOMB
oki- Biała Czwórka z Czarnym Dachem
Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us dachu na tych fotach nie widac ale tez jest czarny maska tez- Metaliczno-zgrzytające dźwięki z tłumika w Audi A4 B5 1.8
wyrzuc to zlacze i zaspawaj bo przewaznie tam wydmuc**je a jesli nie pomoze to pewnie masz ktorys tlumnik przepalony - Czym i po co jest uchylana klapka przed lusterkiem wewnętrznym ??