Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Dasz rade, w B7 rozkleić lampy to przyjemność , 5 min i rozklejone, dla porównania ostatnio rozklejałem w swojej B6 bixy i ze 4 h mi zeszlo żeby to w miare jakoś rozkleic a i tak nie wyszlo idealnie w B7 to już inna bajka tylko że zderzak trzeba ściągnąć no ale nigdzie nie ma łatwo
-
Zawieszenie Audi A6 C6 3.0 ASB .Q
Możemy poszukać coś z Bilsteina lub z AP , jak bedziesz chciał to zapraszam na pw
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
No u mnie ten sam temat.... poza tym wszystko elegancko, i tutaj fakt jakbyś lampiony zrobił na czarno to by pasowało do reszty
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
-
B6 DIVISION
tylne osłony musisz zmienić, tu nie chodzi o większy zacisk tylko tylne osłony są wyprofilowane pod tarcze
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
fajny zestaw bedziesz chciał kiedys softa to pisz, mam tego całe półki
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Dokładnie, już kilka razy w obydwu autach myłem silniki, zabezpieczyc alternator, elektryke i można myc smiało
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Fajnie, tez u siebie zabieram sie za to a czasu nie ma, a kosmetyków całe regały
-
B6 DIVISION
Oczywiście że po wspawaniu, Koj@k tak spawa jak nikt
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Faktycznie u Grześka były troche inne drzewa
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
zdjęcie nr 2 juz gdzieś widziałem
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
tak jest mam CB
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Również pozdrawiam, ale nie zauważyłem
-
B6 DIVISION
To ten co szlifierka klosze wycina? Ale juz spoko ogarnąłem sam, pół dnia zeszło ale sie udało
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Który majster by się podjął rozkleić bixy? Ja nie robiłem tego już ze 4 lata i strach mi nie pozwala- Gwint od mts?
Jesli chodzi o alternatywe to moge zorganizować coś z gwintów AP- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Decyzja póki co o aucie to... jeszcze przez jakiś czas zostaje jednak u mnie, za dużo wydatków żeby jeszcze kupowac nowsze auto. na tą chwile przejdzie malą metamorfoze stylistyczną, ale o tym kiedy indziej, auto stoi u lakiernika na poprawkach malarskich. Na chwile obecną wpadają nowe amortyzatory Bilstein B4 pod sportowe zawieszenie- B7 Crew
- B7 Crew
- [BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
Dobra robota z zaciskami, ogólnie całośc elegancko wyszła- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Czarny avant b6 z ramkami klubowymi RT... koło 18 w milenium, pozdrawiam- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spocik udany, fajnie ze w końcu więcej nas było- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Za dwa tyg bedzie znowu to jakoś sie umówcie i uderzajcie na Rzesz- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
A dzisiaj akurat jest spot - B6 DIVISION