Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Dasz rade, w B7 rozkleić lampy to przyjemność , 5 min i rozklejone, dla porównania ostatnio rozklejałem w swojej B6 bixy i ze 4 h mi zeszlo żeby to w miare jakoś rozkleic a i tak nie wyszlo idealnie w B7 to już inna bajka tylko że zderzak trzeba ściągnąć no ale nigdzie nie ma łatwo
  2. Możemy poszukać coś z Bilsteina lub z AP , jak bedziesz chciał to zapraszam na pw
  3. No u mnie ten sam temat.... poza tym wszystko elegancko, i tutaj fakt jakbyś lampiony zrobił na czarno to by pasowało do reszty
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tylne osłony musisz zmienić, tu nie chodzi o większy zacisk tylko tylne osłony są wyprofilowane pod tarcze
  5. fajny zestaw bedziesz chciał kiedys softa to pisz, mam tego całe półki
  6. Dokładnie, już kilka razy w obydwu autach myłem silniki, zabezpieczyc alternator, elektryke i można myc smiało
  7. Fajnie, tez u siebie zabieram sie za to a czasu nie ma, a kosmetyków całe regały
  8. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oczywiście że po wspawaniu, Koj@k tak spawa jak nikt
  9. Faktycznie u Grześka były troche inne drzewa
  10. zdjęcie nr 2 juz gdzieś widziałem
  11. tak jest mam CB
  12. Również pozdrawiam, ale nie zauważyłem
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To ten co szlifierka klosze wycina? Ale juz spoko ogarnąłem sam, pół dnia zeszło ale sie udało
  14. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Który majster by się podjął rozkleić bixy? Ja nie robiłem tego już ze 4 lata i strach mi nie pozwala
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na mirinda996 temat w Audi A4 B5
    Jesli chodzi o alternatywe to moge zorganizować coś z gwintów AP
  17. Decyzja póki co o aucie to... jeszcze przez jakiś czas zostaje jednak u mnie, za dużo wydatków żeby jeszcze kupowac nowsze auto. na tą chwile przejdzie malą metamorfoze stylistyczną, ale o tym kiedy indziej, auto stoi u lakiernika na poprawkach malarskich. Na chwile obecną wpadają nowe amortyzatory Bilstein B4 pod sportowe zawieszenie
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nożyk 2 min roboty i wpina poduche
  19. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Obetnij nożykiem te dwie wypustki po bokach we wtyczce i ma pasować
  20. Dobra robota z zaciskami, ogólnie całośc elegancko wyszła
  21. Czarny avant b6 z ramkami klubowymi RT... koło 18 w milenium, pozdrawiam
  22. Spocik udany, fajnie ze w końcu więcej nas było
  23. Za dwa tyg bedzie znowu to jakoś sie umówcie i uderzajcie na Rzesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.