Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Czyli na felgi kolor "tinki winki" z palety RAL ?
  2. Możecie się wybrać kiedyś do Rzesz na spocik
  3. Bardzo fajny bajer, już tyle lat mam vfiza i pratycznie zawsze go używam
  4. jakby ktoś szukał zdrowego 1.8T do auto do jest na sprzedaż....
  5. Jutro wypada spot , wziaść coś komuś jakieś kosmetyki czy coś ?
  6. a ja sie tak yebałem przy rozklejaniu a tu mosz
  7. złapać tylko takiego i mu na czole to samo narysować
  8. Za dużo wypiłem wczoraj i nie dało rady ocenić Jak mam być szczery to jest ok ale wcześniejszy setup mi bardziej się podobał, ale tak jak mówiłem nie byłem nigdy za "kolorowymi" felgami dobrze że obudowy lusterek zmieniłeś teraz pasuje do całości
  9. no nie wiem nie wiem , wypije co wieczorem to skomentuje
  10. Fajne wozidło no dobra mów jakie auto bedzie następne
  11. No z tymi przeglądami to jest ciekawie , mi kiedys na przeglądzie jak zjeżdżał z rolek to zay....bał sankami, aż mnie zagotowało, niby powoli ale maja tak tam wyprofilowane te podjazdy że masakra
  12. już widze fotki do kalendarza
  13. Fajna sztuka takie połącznie kolorystyczne w środku to jest wypas
  14. Niezle działasz , elegancko teraz wygląda
  15. budowanie samochodu nie napięcia
  16. Coś w tym stylu szkoda tylko że wyciągnięcie gumy niewiele dało ale za niedługo i tak będe amory zmieniał z tyłu to pewnie i nakrętki sie sciągnie albo coś innego na tył założy żeby to po ludzku wyglądało
  17. wiesz co kiedyś to sie męczylismy ze ściągaczami itp, teraz kumpel ma taki zaye.....y klucz, nie wiem jak sie to fachowo nazywa, sciągnelismy koło, poluzowalo sie amortyzator, założył klucz na spręzyne, scisną ją, i wyciągną ścisnieta razem z kluczem , no zarąbista rzecz
  18. W niektórych wersjach jest tak że jak lekko naciśniesz manetke to tylko 3 razy ci mrugnie kierunek, po pełnym włączeniu manetki działa normalnie, sprawdzałeś?
  19. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no niby na gumie , ale ja gumy wyrzuciłem żeby było niżej
  20. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na trzezwo ta rozmowa?
  21. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja to przed wczoraj wyrzucałem i nic sie nie tłucze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.