Treść opublikowana przez tomekhxc
-
B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J
Bardzo fajna A4 no i na wypasie
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Czyli na felgi kolor "tinki winki" z palety RAL ?
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Możecie się wybrać kiedyś do Rzesz na spocik
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Bardzo fajny bajer, już tyle lat mam vfiza i pratycznie zawsze go używam
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
jakby ktoś szukał zdrowego 1.8T do auto do jest na sprzedaż....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jutro wypada spot , wziaść coś komuś jakieś kosmetyki czy coś ?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
a ja sie tak yebałem przy rozklejaniu a tu mosz
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
prfesjonalnie wyciete klosze
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
złapać tylko takiego i mu na czole to samo narysować
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Ale żeś odpicował
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Za dużo wypiłem wczoraj i nie dało rady ocenić Jak mam być szczery to jest ok ale wcześniejszy setup mi bardziej się podobał, ale tak jak mówiłem nie byłem nigdy za "kolorowymi" felgami dobrze że obudowy lusterek zmieniłeś teraz pasuje do całości
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
no nie wiem nie wiem , wypije co wieczorem to skomentuje
-
Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
Fajne wozidło no dobra mów jakie auto bedzie następne
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
No z tymi przeglądami to jest ciekawie , mi kiedys na przeglądzie jak zjeżdżał z rolek to zay....bał sankami, aż mnie zagotowało, niby powoli ale maja tak tam wyprofilowane te podjazdy że masakra
-
Moja krwawica (B8)
już widze fotki do kalendarza
-
S4 B8 - Czerwony Cichociemny
Fajna sztuka takie połącznie kolorystyczne w środku to jest wypas
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
Niezle działasz , elegancko teraz wygląda
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
budowanie samochodu nie napięcia
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Coś w tym stylu szkoda tylko że wyciągnięcie gumy niewiele dało ale za niedługo i tak będe amory zmieniał z tyłu to pewnie i nakrętki sie sciągnie albo coś innego na tył założy żeby to po ludzku wyglądało
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
wiesz co kiedyś to sie męczylismy ze ściągaczami itp, teraz kumpel ma taki zaye.....y klucz, nie wiem jak sie to fachowo nazywa, sciągnelismy koło, poluzowalo sie amortyzator, założył klucz na spręzyne, scisną ją, i wyciągną ścisnieta razem z kluczem , no zarąbista rzecz
-
problem z kierunkowskazami
W niektórych wersjach jest tak że jak lekko naciśniesz manetke to tylko 3 razy ci mrugnie kierunek, po pełnym włączeniu manetki działa normalnie, sprawdzałeś?
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
no w końcu
-
B6 DIVISION
no niby na gumie , ale ja gumy wyrzuciłem żeby było niżej
-
B6 DIVISION
Na trzezwo ta rozmowa?
-
B6 DIVISION
A ja to przed wczoraj wyrzucałem i nic sie nie tłucze