Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Dzisiaj siedze od rana przy tym i tak , na oldbojach nie siedzi , nakrętki nie ma sensu wyciągać bo bym musiał gumę podłożyć a ona jest szersza dużo od nakrętki wiec jeszcze gorzej bedzie , rynce opadajo :/ Zawartość dodana 36 minutes later nie mam pomysłu na to , czy może nakrętka powinna byc od dołu i wtedy sprężyna sie inaczej układa , na chłopski rozum nic to raczej nie da , czy po prostu sprężyny tylne trzeba zmienic i święto fota podglądowa obok guma pod spreżyne widać że dużo grubsza
  2. ściągaczy nawet nie mam hmm , pamietam że nawet fajnie te wchodziły jak montowałem
  3. możliwe , za to przód można tak skręcić że siada na ziemi Zawartość dodana 39 minutes later Majstry da rade sie dobrać do sprężyny tyl bez podnośnika w warunkach garażowych ? Zeby ja wyciągnąć , czy trzeba mechanikom truć dupe ?
  4. no to ja mam od Q , u ciebie jest idealnie , chodzi mi o te pare cm żeby sie choc troche opona schowala, nie wiem dlaczego tak....
  5. ja i w b7 i w b6 przywróciłem obydwie do życia , przelutowałem wszędzie nowe przewody , wyczysciłem odmalowałem i hulają aż miło
  6. różne wysokości kół przy quattro ? to chyba nie zbyt mądry pomysł
  7. pewnie tak zrobie na poczatek i zobacze jak to siadzie
  8. ogólnie jest mega komfortowy w porównaniu do ori zawieszenia i bardzo dobrze mi sie na nim jezdzi ale czemu tak z tylem jest to nie mam pojecia , nakretke mam od góry u większości widziałem że maja zamontowane od dołu , ale watpie żeby to bylo przyczyną przecież wysokosc sie nie zmieni
  9. nie ma co pokazywac na razie, z tyłem trzeba powalczyc bo nie wiem co z tym gwintem ze tak wysoko stoi , zostawie sama sprezyne ale pewnie nie siadzie tak jak bym chcial bo zejdzie pewnie z 2 cm i tyle
  10. założe tylko z tyłem musze coś zrobić bo skręcone na maxa i dalej za wysoko...
  11. mała przymiarka jednego koła , jednak co firmowa felga to firmowa , z parametrami brak problemów wszystko siedzi tak jak powinno bez kombinowania z dystansami itp ...
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a w aso pewnie ponad 6 stów na przód , czy maja sens? jak ori , zawsze maja sens tylko to zalezy od twojego portwela ile i czy jestes w stanie wydac, ja postawilem na zamienniki i nie żałuje . Najpierw trzeba zbadac w czym tkwi problem niz od razu kupowac
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pamietam , o tyle dobrze ze zawsze tarcze szly na gwarancje jakos sie udawalo , no boli tyle wywalic na piasty , juz mialem ori kupowac ale dorwalem chyba wtedy piasty Meyle , polowa z tego co w aso
  14. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niektóre warsztaty sa wyposażone w przyrząd do sprawdzania bicia piast , trzeba popytac, ja przez dwa lata w b6 walczylem z biciem tarcz , co chwila to nowe to przetaczanie , po zmianie piast na nowe jak reka odjął , teraz są na rynku dobre zamienniki piast w przystepnych cenach co dawniej jesli chodzi o piasty to tylko ori
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i tu juz jest cos nie tak, moze kola zle wywazone , sprawdz tez piasty
  16. zostaw te zwykłe żarówy , będzie retro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.