Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Passerati by Pajda B6 VW 4Motion/HighLine/178ps->395Nm
a kiedyś mi mówiłeś że chcesz auto przy którym nic nie bedziesz robił to zostaje we krwi
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
jest mega , moje ulubione
-
B6 DIVISION
ogólnie fajny pomysł z tymi blaszkami tylko mi sie wydaje ze troche za duże, cały zacisk zakrywają
-
B6 DIVISION
- Niedosyt przodu
wrzuć do piekarnika lampe na 3 min i potem w rękach ją rozklejasz , w b7 bardzo przyjemnie sie robi przy lampach- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Mateo , do nas sie zgłasza projekt , a jak jest w dobrych rękach to wszyscy widzą , wiec nie masz sie o co martwic to nic nie kosztuje- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
ta a zgłoszenia do divisionu jeszcze nie wysłał- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
też mam folią oklejone i siedzi dobrze , nie trzeba malować a fajnie sie zgrywa z całością- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
też mam tak dokładke zrobioną od kilku lat , mi sie to podoba- [B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
i wszyscy skręcone koła- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
ja od nich brałem i są spoko http://allegro.pl/zarowka-py21w-bau15s-12v-p21w-silver-chrom-canbus-i6150635701.html- B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
jakby było lepszej rozdzielczości to do kalendarza- A4 B7 CCWA Brilliant Red Avant , ROTOR 19" STAGE PERUN 344KM/620 Nm ostatnia str.
coś w tym jest , u siebie zawsze zalewam LM 4200 , ostatnio zalałem motula silnik całkiem inaczej chodzi na nim tzn głośniej , teraz znowu zalałem LM + ceratec , aż miło bardzo mięciutko sobie bulgocze- [B6 AVF] by Edyta
Ty żyjesz?! a wy co spam widze- B6 DIVISION
a ze 3 stówki , ogólnie zwykłe zderzaki nie są aż tak w cenie- B6 DIVISION
- [B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
fajnie rameczka wyszła- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
jest prosta nie zaokrąglona , i nie ma tej szpary między popielniczką a klimatronikiem- [B6 BEX] Avant S line Red Devil 224KM 340Nm by arass
mi sie podoba , ładnie to wygląda- [B6 BEX] Avant S line Red Devil 224KM 340Nm by arass
bardzo ładny avant gratulacje ciekawe wnętrze- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
popiołka do zmiany- [B6 AVF] by Edyta
ale nasmalcowana- B6 DIVISION
z polówki też pasuje- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
świetnie wygląda- B6 DIVISION
- Niedosyt przodu