Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. a kiedyś mi mówiłeś że chcesz auto przy którym nic nie bedziesz robił to zostaje we krwi
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ogólnie fajny pomysł z tymi blaszkami tylko mi sie wydaje ze troche za duże, cały zacisk zakrywają
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    wrzuć do piekarnika lampe na 3 min i potem w rękach ją rozklejasz , w b7 bardzo przyjemnie sie robi przy lampach
  5. Mateo , do nas sie zgłasza projekt , a jak jest w dobrych rękach to wszyscy widzą , wiec nie masz sie o co martwic to nic nie kosztuje
  6. ta a zgłoszenia do divisionu jeszcze nie wysłał
  7. też mam folią oklejone i siedzi dobrze , nie trzeba malować a fajnie sie zgrywa z całością
  8. też mam tak dokładke zrobioną od kilku lat , mi sie to podoba
  9. ja od nich brałem i są spoko http://allegro.pl/zarowka-py21w-bau15s-12v-p21w-silver-chrom-canbus-i6150635701.html
  10. jakby było lepszej rozdzielczości to do kalendarza
  11. coś w tym jest , u siebie zawsze zalewam LM 4200 , ostatnio zalałem motula silnik całkiem inaczej chodzi na nim tzn głośniej , teraz znowu zalałem LM + ceratec , aż miło bardzo mięciutko sobie bulgocze
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Ty żyjesz?! a wy co spam widze
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ze 3 stówki , ogólnie zwykłe zderzaki nie są aż tak w cenie
  14. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bry
  15. jest prosta nie zaokrąglona , i nie ma tej szpary między popielniczką a klimatronikiem
  16. mi sie podoba , ładnie to wygląda
  17. bardzo ładny avant gratulacje ciekawe wnętrze
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    ale nasmalcowana
  19. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z polówki też pasuje
  20. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    90

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.