Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Dynówka 17-19 czerwiec 2016
zaraz zgrywam zdjęcia i wstawie kilka fotek kilka fotek w galerii http://a4-klub.pl/index.php?/topic/16735-galeria-spotow-rzeszowskich-fotki-i-filmiki/page-2
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
dobre i to , nic innego nie zdzialam taka jest felga ze musi byc dystans 13 mm , no moglby byc ewentualnie 12 mm bo inaczej sie opiera o zacisk , dlatego jest dosc szekroko , dam niżej to trze, co innego jakby to kolo wchodzilo bez dystansu
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
a no faktycznie nie zwróciłem uwagi na skrecone kola ale sie czepiacie mógłby pójść w dół wiem , tylko musze zrolowac nadkola bo bedzie mi tarlo na każdej nierówności , jak gdzies dorwe rolke to pouszcze z 2 cm nie wiecej , plus taki że moge zapier..... i nie boje sie ze przytre spodem
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Do tłumika pasują , no przyspawać raczej je trzeba , dyfuzor trzeba troszke przyciąć bo koncówki są troszke szersze niż ori pare fotek z Dynówki 2016
-
Dokładka od b7
- Dynówka 17-19 czerwiec 2016
nasmalcowane , Grzesiek którym jedziesz , rodzinnym czy przecinakiem ?- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
dobry kocur- Dynówka 17-19 czerwiec 2016
to jak ustawiamy sie jutro o jakiejs konkretnej godzinie? w maku?- A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
świetnie sie prezentuje- Dynówka 17-19 czerwiec 2016
ja wezme swoje lustro- Jaki zbiornik gazu do Sedana?
u mnie 65l zamontowana poprzecznie wzdłuż oparcia , jak dla mnie prartycznie bo i tak wiekszosc bagaznika dostępne a koło na swoim miejscu- [B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
od razu ameryki nie zbudowali- Świecąca się kontrolka od spalin
zawór egr wystepuje w silnikach diesla, takze nie doczytales wszystkiego . najlepiej podjedz do kogos kto moze ci podpiac auto pod vaga i wdiagnozuje usterke . jak kolega wyzej pisal "check" nie opisuje dokladnego bledu i co jest . podepnij pod kompa i bedziesz wszystko wiedzial- B6 DIVISION
nic z tego , do sedana od cabrio to moze jedynie kierownice dopasujesz- B6 DIVISION
nie znam sie ale pytalem raz mechanika o to samo , mówił że nigdy nie robił aczwórek od b6 w góre bo nie ma takiej potrzeby- Malowanie lamp H7 Na Back Edition
jak odbłyśników nie odkręcisz to nie wyciagniesz , odkrecasz pare śrubek i od tylca potem demontujesz ,potem przykrecasz z powrotem i gotowe- Dynówka 17-19 czerwiec 2016
zajmij nam miejscówke niestety nie, bede tylko na sobote- Dynówka 17-19 czerwiec 2016
No na to licze Krzychu- Przygotowanie auta do Bixenonów - czy się opłaca?
lampy drogie jak nic , na forum byś znalazł pare stowek taniej , trzeba szukac i byc cierpliwym , ja swego czasu wyrwalem zderzak kompletny ze spryskami za 300 takze roznica ogromna . Na pytanie czy robic to musisz sobie sam odpowiedziec , jak auto robisz dla siebie to mysle ze warto bo roznica jest duza w oswietleniu drogi- Wybebeszenie tlumikow 3.0 TDI
to już jest V6 więc może byc ciekawie- B7 Crew
pany mam mały problem z.... odpaleniem auta .tzn przekrecam kluczyk a tu slychac jakies trzaski i tyle . kiedyś tak miałem jak robilem auto tylko ze stalo z 2 miesiace i aku padl . teraz np odpalilem , wyjechalem z garazu a z powrotem nie odpalil tylko wlasnie to trzaskanie i tyle . co to znaczy aku do wymiany bo juz nie trzyma ? zmierzyłem ma cos ponad 11V nieaktualne temat ogarnięty teraz do znawców , ile ugram po rolowaniu nadkoli pasuje mi ok 1 cm wypchnąć , da rade?- Przygotowanie auta do Bixenonów - czy się opłaca?
za tą wycene co dostales to praktycznie kupisz ładne ori bixy , musiałbyś troche jeszcze dołożyć , czujniki , instalacje , drugi zderzak ze spryskami ewentualnie malowanie jak nie dorwiesz w kolorze , , zmienic zbiorniczek i ewentualnie mce . ciężko sie w 2tys zamknąć z częściami a jeszcze jakbys chciał komuś oddać żeby ci to przerobił ....kolejne kilka dobrych stów . Ja bym jak juz to robił na twoim miejscu na "raty" , kupił bixy i ogarną zderzak ze spryskami i to uruchomić , a na samopoziom zbierać graty i kiedyś dołożyć http://a4-klub.pl/index.php?/topic/107459-montaz-i-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon/page-1- Wybebeszenie tlumikow 3.0 TDI
i jak rozcinałeś te tłumiki już?- B6 DIVISION
no to doczekaliśmy się pierwszego Cabrio w Divisionie- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
jak mi się uda wyciągnąć go do BT w przyszłym roku to poznacie tego wariata To ja nie jadę nie pitol, najwyżej... spędzisz sobotę na zewnątrz tak jak WRC w tym roku A bo nie siądziecie pic normalnie jak ludzie tylko ukradkiem po autach sie chowacie - Dynówka 17-19 czerwiec 2016