Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
no akurat polskie tablice pod amerykance to im nie wyszły , nie wiem po jakiego grzyba takie wielkie blachy jakby to mniejszych nie mozna bylo
-
Jaka średnica montażowa końcówki Ulter/Buzzer
Mam ten sam problem. 3.0 TDI i wierze Ci na slowo, ze to 55mm, jak nie to Tobie odesle ja u siebie mam z taka średnicą , najlepsze jest to że mnóstwo ludzi pyta o takie cos ale nikomu sie chce sie schylić z byle metrem czy suwmiarką
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
klapa us koks jeszcze tylko tablica traktorowa
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
nice jaki kolor będzie ? czy póki co tajemnica
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
bardzo ładnie wygląda taki porządek pod maską
-
B6 DIVISION
- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
bardzo fajny zakup , gratulacje- Downpipe po regeneracji turbiny
szczerze to od rm juz bym nic nie kupił , pare lat temu kupilem tłumiki z kwasówki no mało siana one nie kosztowały , po dwóch latach rozpadły sie na spawach .... DP jak najbardziej , zapytaj gregor10 może ci ogarnie kwasiaka- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Tos dyebal Ale fakt lepsze stołki by sie zdały , niestety przestoju to ona nie ma :/ nic sie nie dzieje , wpadł mieszek i ręczny z białą nicią , jeszcze tylko gałke obszyć i bedzie git tak sie reprezentują zaciski w czerwieni na aucie żeby czerwonego było więcej to poczwara też jest- [B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
myłeś silnik że taki czysciutki ?- Jaka średnica montażowa końcówki Ulter/Buzzer
bedzie ok , ori koncówki w 3.0tdi maja zwężenie , jak podniesiesz auto do góry do montażu tych to bedziesz wiedzial o co chodzi- Jaka średnica montażowa końcówki Ulter/Buzzer
do 3.0 tdi bierz 55mm montażową- B6 DIVISION
dasz rady , spróbuj jakas żyłką- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
kiedyś miałem opisać jak wrazenia po plukance i dodatku LM Motorprotect , ogólnie jestem zadowolony szczególnie z płukanki czego wczesniej nie robilem , teraz byla pierwsza przy przebiegu 230 tys , super sprawa wypłukało cały syf olej jest teraz jak kryształ sprawdzam caly czas na bagnecie ... Motorprotect tez spoko motor chodzi plynnie no i troszke ciszej takze polecam jak najbardziej- Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
bedzie sztos- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
czekam na hamulce i bedzie składana do qpy zreszta ostatnio zająłem się b6 troche rzeczy trzebabyło powymieniać no i brak czasu robi swoje , ale w tym miesiącu myśle że besiódemka wyjedzie na drogi- Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
mega wiocha to jest malowac seryjne zaciski na kolor lub dawać też takie nakładki , nie wiem z czego ten śmiech może dla ciebie to zabawne ale wygląda to super szczególnie jak tylni jest wiekszy u Michała jak u ciebie z przodu- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
aa teraz , przedtem klikalem w fote to calkiem co innego mi wyskakiwalo , w paryżu co 3 auto na rkl- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To przeca twoje rejony [emoji6] no ale to zdjęcie nic mi nie mówi- Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
fajne- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czyje to to- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no masz ten to autem nawet nie ma czasu jezdzic bo ciągle coś- [B6 BEX] CzArNuCh #Quattro#Turbo#By#Ły$y#
bardzo przyjemne koło do b6- B6 DIVISION
to już wiadomo po czym taki power z rańca- [B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
bardzo ładna besiódemka lampy na plus - Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM