Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cowboy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cowboy

  1. dokładnie tak, na tych pompkach mozna zrobić tyle co na ALkach bo to ta sama koncówka co w AL czyli 1043 w tym przypadku przyrost ograniczała turbina BRD... mam nadzieje że pompki sie sprawują ps. Robie w nadarzynie ale u mnie cena za regulację i wymiane koncówek w 4 pompkach to 600 PLN - czyli tyle samo co kasuje Bogdan a i terminy krótsze
  2. w Białymstoku przychodzi mi do głowy jedynie zaprzal http://www.turbodiesel.pl/
  3. ja bym takie okazyjne wtryski sprawdził u Bogdana przed założeniem... 200 PLN to mała kasa ale jak bedą sikać ropą to mozesz sobie zrobić kuku na pompie 11 z mojego doświadczenia (zrobionych około 200 kompletów wtrysków) wynika że oprócz tego że stare wtryski są moze czasem bardzioej zardzewiałe, nie ma znaczenia jesli zakładasz zestawy naprawcze boscha i robisz to w Nadarzynie powodzenia !
  4. w Nadarzynie koszt coś koło 950 PLN jesli dobrze pamietam, całościowy przegląd pompy + wymiana tłoka na 11mm (chyba z pompy z Renault), fala zostaje z 10tki IMO lepiej kupić uzywke ori 11, czasem mozna kupić taką 11 z anglika za 400-500 PLN jak sprzedający nie wie co sprzedaje
  5. ja wiem, auto dostaje mega power i zadymia mocno - pare osób ode mnie brało 216 do AHH można zmniejszyć vagiem ile sie da dawke, nastawnikiem ale i tak bedzie za mocno z dołu i na dłuższą mete trzeba robić korekte softu AHH w serii ma dość mocny program pod malutkie wtryski (chyba 0,185), wiec po założeniu 216 robi sie ponad 140KM bo jest wydajan pompa 11
  6. ja po wymianie VNT15 (AFN) na turbinę AWX w swoim AFN po wirusie nie zauważyłem większych zmian, co potwierdziła hamowania.. jednakże turbina AWX lepiej regulowała doładowanie, moze dlatego że nowa, a może dlatego że gruszka jest większa.. w każdym razie mozna zakładac i jeździć
  7. jesli mogę coś doradzić, przy wymianie rozpylaczy niezmiernie ważne jest ustawienie obydwu cisnień otwarcia - powtarzam obydwu ! jest to tym bardziej istotne jezeli zakłądasz koncówki inne niz Bosch (który daje zestawy naprawcze) np Fratelli Bosio podniesienie cisnienia otwarcia dla wtrysku pilotującego (co mniej wiecej większość potrafi robić) nie gawarntuje poprawnej regulacji cisnienia dla wtrysku zasadniczego, który jest ważniejszy, bo z tego sie bierze moc pozdrawiam !
  8. Witam Posiadam Audi B2 quattro rocznik 1985 w dość nietypowej wersji 2 drzwiowej sedan (4 sztuki w PL) Jestem w trakcie swapa silnika AYL 2.8 VR6 24V i zaturbienia - gdzies tam w necie mozna juz co nieco zobaczyć planowana moc 400-450KM i waga ponizej 1100kg pozdrawiam cowboy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.