Treść opublikowana przez A4-Tomek
-
[B5 ADR] Moja Szmaragdowa ADRianna 1.8 '96 | aktualizacja 09.04.2011
Kolorek jak u mnie chyba LZ6U? Ja też mam w planach założyć grill z esy ale zostawie go taki jaki jest w ori
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
Teraz kurde nie wiem czy lepiej kupić sprawne używane zegary czy zegary na części i dać do zrobienia elektronikowi (na szczęście diagnosta na przeglądzie nie zwrócił uwagi na wskazówke za 120 stopni )
-
[B5 1Z] Brak mocy
Hah wczoraj miałem przegląd i co mnie zdziwiło a jednocześnie ucieszyło że norma spalin bez kata była bardzo dobra no chyba że dymomierz mają zepsuty
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
aaa to gites będzie więcej vódy do rozlania
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
tak myślałem hehe :gwizdanie: trza będzie Poźka unikać ale i to pewnie nie wypali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja zjawie się dziś na spocie :>
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Następna nie jedzie przez Poźka Jade sam :gwizdanie: W niedzielę rano podejdziesz do mnie i mi podziękujesz Jeśli nie biędziesz dogryzał w co wątpie to podziękuje
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Następna nie jedzie przez Poźka Jade sam :gwizdanie:
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
Jutro zapytam i dam Ci znać , jesteś z Gliwic więc mógłbyś nawet do niego podjechać jakby co No ok Dzięki [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:42_________________________________________________Chce to zrobić w miare szybko bo na 12 lutego mam przegląd do zrobienia
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
no dobra ale samego wskaźnika nie wymienie musze całe zegary kołować. Ja mam zwykłe zegary bez Fisu i dodatkowych wskaźników (VDO) No musiałbyś zapytać jakiegoś magika czy da radę sam wskaźnik wymienić , z drugiej strony wymienić może by się dało ale raczej ciężko było by go dostać Może da się go naprawić , jutro zadzwonię do mojego kumpla który "ogarnia" takie tematy i zapytam czy da się to jakoś naprawić Właśnie myślałem czy jakiś elektronik to by zrobił. No byłbym wdzięczny jakby udało Ci się coś załatwić bo nie uśmiecha mi się zegarów kupować.
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
no dobra ale samego wskaźnika nie wymienie musze całe zegary kołować. Ja mam zwykłe zegary bez Fisu i dodatkowych wskaźników (VDO)
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
tak :gwizdanie: a na w pełni rozgrzanym wychodzi za 120 a chłodziwo sie nie gotuje
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
Czyli tyle wskazują na VAG'u te czujniki , a w tym samym czasie G2 w 17 instruments wskazuje 50oC ? Dokładnie na G62 pokazują właściwą temperature gdy w tym samym czasie G2 pokazuje 50 stopni a zegary 90 stopni :gwizdanie: To ci zagadka
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
temp. paliwa, powietrza i płynu chłodzącego wtedy ok 1.5 stopnia bo wtedy mrozy były ale wiem że te trzy temp. nigdy nie są identyczne
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
no a mi pokazuje 50 stopni
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
Hmmmm ja kupiłem G2/G62 w zwykłym sklepie z częściami na pewno będzie działał bez zarzutu nie wiem w ogóle po co te pytania :wallbash: ktoś odpowiada , pisze , żeby kupować ORI czujniki , termostaty ... a jedni robią dalej po swojemu , a potem ... płaczą , że po wymianie dalej to samo :wallbash: :wallbash: No dobra ale to mi się dzieje odkąd grzebałem w zegarach jak montowałem polerowane pierścienie zegarów i wymieniałem żarówki. Możliwe że uszkodziłem sam wskaźnik temperatury chociaż dziwne że na zimnym silniku temteratury są rozbieżne bo na G2 jest 50stopni a jak sie silnik nagrzeje to pokazują oba taką sama temp.
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
Hmmmm ja kupiłem G2/G62 w zwykłym sklepie z częściami
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
Niektórzy sprzedawcy dają tzw. gwarancje rozruchową na używane graty albo jeśli dało sie zwrócić zegary to coś sie wymyśli :>
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
bdb olej. No wiesz :> dla człowieka 15 lat to pryszcz a dla auta to juz inaczej chociaz moje auto jeszcze żwawe jest A tego Motula będe brał tylko musze sie przejechać do hurtowni olejów w Gliwicach i w cenie się zorientować.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Musashi czyli lepiej będzie jak kupie MOTUL 8100 x-cess 5w40 505.00 ? [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:42_________________________________________________Bo juz wiem żeby więcej nie lać 10W40
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Spaliny niebieskie nie są. Jak miałem dziure w dolocie to na czarno dymił na wysokich obrotach ale przestał po wymianie łącznika. Co do oleju to nawet na prostym konfiguratorze na strone Castrol zalecają full syntetic. Zalałem swojego pół syntetykiem bo myślałem że skoro już stary jest to po co mu lać fulla ale widze że tak naprawde jest inaczej :>
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Może masz i racje. Ja mam przed sobą wymianę oleju a aktualnie jeżdze na Castrolu Magnatec tyle że półsynt a ktoś mi pisał żebym zmienił na fula i myśle nad tym Motulem 8100 Xcess
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tak czytam co tu piszecie i wnioskuje że lepiej kupić olej nie komercyjny czyli Motul, Liquid Moly, Valvoline niż Castrol, Mobil, Lotos itp. bo te drugie są że tak napisze "chrzczone" bo nie są rozlewane w miejscu ich pochodzenia?
-
[B5 1Z] Brak mocy
Spalanie na w pełni rozgrzanym silniku wydaje mi się normalne (cykl mieszany jakies 6.5-7 l/100) pomimo tego że kata nie ma ale po zlikwidowaniu dziury w dolocie przestał też dymić po przekroczeniu 3000 obr/min :>[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 21:32_________________________________________________zanim mi się kat rozsypał auto już było troche przymulone a teraz jak się go pozbyłem to odżyło z dołu lepiej wchodzi na obroty i bardziej odczuwam reakcje turbo
-
[B5 1Z] Brak mocy
Właśnie "dobry fachowiec" bo jest wielu co pół auta by wymieniło ja wole sam dłubać swoje auto niż dawać mechanikowi. Jedynie rozrządu nie zrobie samemu. A kolega arczi900819 ładnie opisał jak naprawić N-ke