Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-Tomek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4-Tomek

  1. Nie wiem Mario skąd wziąłeś taki silnik 1,2 140 nie ma w nowej astrze Dobrym przykładem jest nowa KIA Ceed 1.0T GDI poj. skokowa 998 i moc 120 koni Nie przeprowadzałem żadnych statystyk, ale mówię jak jest i nie można w 100% wierzyć w to że klubowe = lepsze Dlatego się naszukam nim coś znajdę. Przydała by się pomoc kogoś z klubu kto wie gdzie zajrzeć
  2. Różnie to bywa... No niby tak ale zawsze to lepiej oczywiście od kogoś znanego z forum co nie kupił auta rok temu itd. Wtedy warto jechać nawet na drugi koniec polski. Fakt faktem trza wtedy zapłacić więcej ale wiadomo co i jak a na pewno wiadomo więcej niż komis handlarz itd itp Ja już widziałem na żywo forumowe perełki które na foto były idealne a na żywo pozostawało dużo do życzenia. Cena pewnie też podkręcona, bo to przecież od forumowicza wóz a nie handlarza... pewny... Ehhhh już się boję tych poszukiwań Szkoda że mąż kuzynki zawiesił ściąganie aut z niemiec. Bo jak coś brał to wiedział wszystko o nim. On maniak VW
  3. Nowe auta są dobre dla kogoś przy kasie. Kupić nowe, pojeździć i puścić dalej zanim się rozkraczy silnik. Potem następne itd.
  4. No co poradzisz. Downsiezing zabija motoryzację. Co z tego że masz nowe auto które może się zepsuć o wiele szybciej niż nawet gwarancja przewiduje
  5. Różnie to bywa... No niby tak ale zawsze to lepiej oczywiście od kogoś znanego z forum co nie kupił auta rok temu itd. Wtedy warto jechać nawet na drugi koniec polski. Fakt faktem trza wtedy zapłacić więcej ale wiadomo co i jak a na pewno wiadomo więcej niż komis handlarz itd itpNaciapane z Z2 No tak bo to auto mogły widzieć inne osoby z klubu i coś tam wiedzieć i móc się wypowiedzieć, czy auto faktycznie jest w porządku czy może okazuje sie że skarbonka bez dna
  6. Różnie to bywa... poniekąd racja mam już dośc tej mojej padaki w lutym będzie 6 rok jak mam tego grzmota
  7. BEX jest rzadko spotykany więc zajmie szukanie czegoś faktycznie w dobrym stanie No tu się zgadzam. Oczywiście od kogoś kto istnieje jakiś czas na forum
  8. dobry wybór tylko pamiętaj max 450 tyś bo powyżej trzeba już tłoki wymieniać hmmm ciekawe benzyniaki też potrafią mieć najechane. Może być ciężko znaleźć coś spośród tych "igieł"
  9. Jedyna opcja dla mnie Pucek. Wiem ile chcę wydać i mógłbym sobie pozwolić tylko na B6 bo B7 jeszcze trzyma cenę ważne żeby była klima, pełna elektryka, ewentualnie grzane przednie stołki lub zew. S-Line No i avant mi się bardziej podoba jak sedan
  10. Najwidoczniej błąd fabryczny. Ja kupiłem takie do przedlifta i pasują idealnie. Jestem mega zadowolony z Petexów ale szkoda że dywanik kierowcy nie jest dłuższy pod pedałami.
  11. Ja coraz poważniej myślę nad zmianą padła na inne padło ale dopiero na przyszły rok. Nadal chcę Audi i myślę nad jakimś 1.8T quattro. Przy moich przebiegach rocznych kolejny diesel byłby głupotą.
  12. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w Audi A4 B5
    Szybę wyciągałem już ale jeśli przysłona wyjdzie bez jakiś problemów to tyle to zajmie
  13. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w Audi A4 B5
    dzięki za późno do tego zajrzałem bo jutro muszę zawieść podsufitkę do zrobienia. Wstanę wcześniej i to ogarnę. Oby nie było dużego mrozu bo auto na dworze stoi
  14. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w Audi A4 B5
    Póki nie zobaczyłem twojej podpowiedzi i rysunku miałem totalną pustkę w głowie z której strony to ugryźć wątek z zagranicznego forum mnie utwierdził jak to można by zdemontować.
  15. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w Audi A4 B5
    no to miałeś lepiej ale ja nie chce ruszać węży odpływowych wody bo wiesz auto 20 lat ma i jak pęknie mi wężyk ze starości to będę kurwił wyczaiłem na zagranicznym forum Audi jak wyjąć tą przysłonę bo u nas nie ma totalnie nic albo ja źle szukam Jakby ktoś kiedyś potrzebował jak ja http://www.audiworld.com/forums/a6-s6-c5-platform-discussion-7/has-anyones-sliding-sunroof-sunshade-broken-1722306/
  16. A4-Tomek odpowiedział(a) na A4-Tomek temat w Audi A4 B5
    aha to musiał bym zajrzeć zawołał 400 za robociznę i materiał, wiem że sam bym to zrobił o wiele taniej ale nie chce mi się z tym bawić a tapicerz na pewno zrobi to lepiej jak ja laik Znalazłem taki rysunek zaznaczone czerwonym kółkiem czy gdybym wyjął szybę, zasunął przysłonę, odkręcił śruby prowadnic przysłony to wyjmę ją bez demontażu całości?
  17. A4-Tomek opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Demontował ktoś kiedyś tą przysłonę szyberdachu do zasłaniania? Muszę obić podsufitkę na nowo i tapicerz chciał żebym mu również podrzucił tą zasuwę czy przysłonę. Zwał jak zwał. Po zdjęciu podsufitki móżdżyłem jak ją wyjąć ale prócz wyjęcia całości mechanizmu nie wymyśliłem nic. Rozmontowywał ktoś kiedyś mechanizm szyberdachu? Liczyłem że może uda się ją wysunąć ale wymacałem blokadę do której przysłona dobija i podejrzewam że bez totalnej rozbiórki się nie obejdzie.
  18. Panowie kto nie był na strzelnicy a od Guregoru wiem że będzie Stanley to będę czekał przy Mc Donald na Toszeckiej a o której to zaproponujcie coś
  19. Może dziś w padnę Jutro na strzelnicy na bank jestem
  20. Jednym słowem zezlomowac to trzeba hehe :decayed: nawet mechanicy nie umieli mi doradzić skąd u mnie szarpanie pochodziło. Po wymianie sprzęgła zniknęło więc u mnie przyczyną szarpabia był układ napędowy ewentualnie układ sprzęgła
  21. W moim przypadku chyba się zbiegło kilka rzeczy na raz. Podejrzewam że auto ma ogromny przebieg. Wymieniłem, wysprzęglik, sprzęgło LUK, wyremontowałem skrzynię (co dało zlikwidowanie potężnych szarpnięć na gorącym silniku). Sporadycznie nadal zdarza mu się delikatnie zadrżeć ale to już nie to co przed remontem skrzyni. Pochłoneło mnie to furę kasy ale bałem się ryzykować innej skrzyni używanej. Moja miała ewidentne luzy a ponoc skrzynie CPC są kiepskie. Gościu, który mi ją remontował pracował w ASO Audi i twierdził że fabrycznie popełniano błąd ze zbyt ciasnym pasowaniem łożysk. Ja tam się nie znam. Tak jak widzę każdy przypadek jest inny. Ja wymieniłem na samym początku sprzęgło. Po niecałym roku padł tłumik drgań i problem wrócił. Wymieniłem siłownik i nie pomogło. W styczniu tego roku wyremontowałem skrzynię i jeżdżę prawie bez problemowo. Sporadyczne szarpnięcia przy ruszaniu. Podejrzewam pompkę sprzęgła ostatecznie zawalone kanały ssące bo gdy czyściłem kolektor znalazłem sporo sadzy ale bałem się to ruszać. Każde auto to osobny problem. Nie ma skutecznego lekarstwa
  22. W zeszły czwartek Gliwice Łabędzka koło zjazdu na Waryńskiego widziane czarne B6 avant (przyciemniane szyby) na ramkach klubowych po godz. 14:00. Potem kilka aut dalej przede mną ta sama widziana na ósemkach stojąca w korku. Podejrzewam Tomi81
  23. ostatnio nie mam czasu zajechać na spota przyszły piątek bardzo możliwe że też nie dotrę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.