Treść opublikowana przez Wihajster
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
To jak Murzyn wytnie kata to ze 220 poleci bez wiekszych problemow. całkiem możliwe ale z lekkiej górki
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
AJM 210 leci...bez jakiegos strasznego wysilku...215 to juz po bardzo dlugiej chwili...oj 6 brkuje bardzo jednak 5KM to robi wielka różnice :razz:
-
odslona 1
fajna ale rzeczywiscie szkoda
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
pora uwierzyc w możliwosci TDI .... :twisted: TDI power ist the best :razz:
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
200 juz jechalem wiec idzie
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
to nie chwalenie sie tylko przykład :razz:
-
Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
A ja dwa dni temu na stacji Shell po przejechaniu jakichs 50 km na rezerwie do swojego quattro zatankowalem do pierwszego odbicia jakies 57l, a po sam korek weszlo 66,5 l :shock: . Okaze sie czy dystrybutor nie oszukuje po przejechanych kilometrach. :mrgreen: wiec jest tak jak mowie kolo 70 wejdzie
-
Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
napewno nie zawsze tak mialem w kazdym aucie i na kazdej stacji poprostu na odpowietrzeniu tak wchodzi :razz:
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
Jak to nic sie nie dzieje. Spada na łep momentno i moc. :mrgreen: u mnie przy 3800 obr mam 180km/h :mrgreen:
-
Pojemnośc zbiornika paliwa i wsazania FIS
wczoraj wlałem 60 litrów pod sam korek na odpowietrzeniu a jeszcze nie swiecila sie kontrolka od paliwa chodz wskazówka byla juz dosc nisko wiec mysle ze jak rezerwy jest ze 6 litrow to całoowita pojemnosc wyniesie 70 litrow :mrgreen:
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
zgadzam sie całkowicie oryginał sa the best
-
Jak Wam sie podoba ta stylizacja?
wydech tragedia nie mowiac o kamforcie ktorego na bank nie ma
-
Tarcza hamulcowa, a piasta
i znowu sprawdza sie teza ze człowiek całe zycie sie uczy a i tak umiera głupi :mrgreen:
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
15
-
Strefa Śmiechu
jak uniknac wojska :mrgreen:
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
a co powiesz ze w nowych autach mozna wymienic co 30-40tkm??to jest moim zdaniem juz przesada wiec 15tkm to pryszcz do tamtego
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
sam komp ci wskazuje ze masz wymieniac co 15tkm wiec napewno nie trzeba tego robic czesciej ale jak wolisz to wymieniaj co 1tkm :razz:
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
Idealnie byłoby wymienić co 10 tys. :razz: widze ze co poniektorzy jestescie jeszcze starej daty i z przyzwyczajenia wymieniac chcecie olej co 10,000km jak w polonezach czy maluchach.W audi wymienia sie co 15,000km i tego sie trzymac
-
[ALL B5] A oto moje A4
gratki wozu szkoda ze 1,6 a nie diesel :razz:
-
Strefa Śmiechu
http://img120.imageshack.us/my.php?image=000286288sb.jpg notoryczny brak fryzjera :mrgreen:
-
[B5 Avant ] Gdzie mocowana jest gaśnica
http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=757019 gaz coraz bardziej sie nie bedzie opłacac tylko tdi :twisted:
-
Jak tam u was silniczki wyglądają bo u mnie coś czarno
zupa z dodatkami chyba miales na mysli :mrgreen:
-
[B5 AFN] AUDI A4 1,9 TDi '96 co ile zmienia się olej ???
ja znam goscia co w ogole oleju nie zmianial a filtr paliwa zmienil dopiero jak autko bardzo stracilo na mocy 200,000tkm
-
gdzie się podkłada lewarek podczas wymiany koła :D?
ja tez nigdy w swoim zyciu nie miałem kapcia i w ogole nie myslalem czy dam rade to zrobic bo to w kazdym aucie jest takie same :razz:
-
Rozmiar dekielkow w alusach?
spytac mozesz np.tego pana http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4750846&&listing_sel=2&listing_interval=7&buy=