Treść opublikowana przez Wihajster
-
gdzie się podkłada lewarek podczas wymiany koła :D?
kaziu co ty za pytania zadajesz???wstyd!!no chyba ze jestes kobieta tylko masz taka ksywe :twisted:
-
Jak tam u was silniczki wyglądają bo u mnie coś czarno
i jeszcze zeby cie bardziej nie dolowac to Spanky ma diesla a ty benzyne to powinienes miec bardziej czysto :razz:
-
[ALL] Cofanie licznika
debile pewnie to była blondynka a oni jeszcze głupsi od niej :mrgreen:
-
Czy w a4 97 r z climatronic powinna się wyświetlać temp
i znowu w inglostat oszczedzaja i wyswietlacz z temperatura maja nie liczni :neutral: naszczescie ja mam :razz:
-
[ALL] Cofanie licznika
chlopak poczul przyjemnosc jazdy A4 i az 3 tys nakulał
-
Podgrzewane lusterka
u mnie tez niestety nie ma podgrzewanych lusterek pewnie dlatego ze autko szło na francje a tam cieplo jest
-
Strefa Śmiechu
http://img204.imageshack.us/my.php?image=14714mx.jpg [ Dodano: 2006-06-06, 11:29 ] w razie jakby ktos mial niegrzeczne dziecko :mrgreen: http://img123.imageshack.us/my.php?image=3960xr.jpg [ Dodano: 2006-06-06, 13:24 ] hymn wedlug kaczynskich!!!żałosne kogo ludzie wybrali :twisted: http://wiadomosci.onet.pl/1335210,135,item.html
-
Jaki jest symbol silnika.....????
tylko w tym co mnie interesowało .... a najbardziej pewnie dziewczynki cie interesowały :mrgreen:
-
Jaki jest symbol silnika.....????
w szkole tez tak dobrze ci szlo?? :razz:
-
Jaki jest symbol silnika.....????
spanky jak zwykle do bólu wyczerpująco
-
Moja A4 :P
fajna furka szkoda tylko ze to przyblizenie leflektoru jest takie małe :razz:
-
[ALL] Ciśnienie?
do 2,2 jest chyba optymalnie
-
Dziwny odgłos z silnika!!
dokladnie jak tak mozna silnik torturowac 5-ke sie wkłada min przy 80 :twisted:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
mowimy o b5 bo na b7 nas jeszcze nie stac :razz:
-
Strefa Śmiechu
kto rozwiąże rebus?? http://img447.imageshack.us/img447/3789/rebus7zk.jpg
-
1.9TDI - Temperatura silnika poczas jazdy
ja mam czy na zewnatrz jest -30 czy +50 zawsze 90 stopni
-
1.9TDI - Temperatura silnika poczas jazdy
wszystko jest oki niczym sie nie martw tak ma byc
-
jak czesto myjecie swoje auto?
owszem ale bez przesady :razz:
-
jak czesto myjecie swoje auto?
auto ma jezdzic a nie byc chuchane i dmuchane
-
jak czesto myjecie swoje auto?
jakie zacieki na srebrnym nic nie widac kolego :razz:
-
1.9TDI - Temperatura silnika poczas jazdy
raczej na 100% termostat zaczalbym od wlasnie jego wymiany
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
dobra dobra ale chodzilo jak sie patrzy na autko z tylu i to bez wlaczonego silnika :razz:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
yy nie czaje, pomiedzy tdi a benzynka to wiem ze w tdi jest dwie rureczki w dol a w benzyniaku 1.8, 1.6 jest jeden a w 1.8 t czy 2.6? :> co za roznica? bo 1,8 t i 2,6 maja prosta dwururke
-
jak czesto myjecie swoje auto?
jak jest dobrze autko umyte to woda w 80% sama splynie i nie trzeba nic sciagac a te pozostale 20% wystarczy sie przejechac a wiatr skutecznie zdmuchnie :razz:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
chyba ze masz zmienioną koncówke lub koncowy wydech jak ktos ma zmieniony to juz niestety pozostaje zgadywac