Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. kaziu co ty za pytania zadajesz???wstyd!!no chyba ze jestes kobieta tylko masz taka ksywe :twisted:
  2. i jeszcze zeby cie bardziej nie dolowac to Spanky ma diesla a ty benzyne to powinienes miec bardziej czysto :razz:
  3. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    debile pewnie to była blondynka a oni jeszcze głupsi od niej :mrgreen:
  4. i znowu w inglostat oszczedzaja i wyswietlacz z temperatura maja nie liczni :neutral: naszczescie ja mam :razz:
  5. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    chlopak poczul przyjemnosc jazdy A4 i az 3 tys nakulał
  6. u mnie tez niestety nie ma podgrzewanych lusterek pewnie dlatego ze autko szło na francje a tam cieplo jest
  7. http://img204.imageshack.us/my.php?image=14714mx.jpg [ Dodano: 2006-06-06, 11:29 ] w razie jakby ktos mial niegrzeczne dziecko :mrgreen: http://img123.imageshack.us/my.php?image=3960xr.jpg [ Dodano: 2006-06-06, 13:24 ] hymn wedlug kaczynskich!!!żałosne kogo ludzie wybrali :twisted: http://wiadomosci.onet.pl/1335210,135,item.html
  8. tylko w tym co mnie interesowało .... a najbardziej pewnie dziewczynki cie interesowały :mrgreen:
  9. w szkole tez tak dobrze ci szlo?? :razz:
  10. spanky jak zwykle do bólu wyczerpująco
  11. Wihajster odpowiedział(a) na KUB3K temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajna furka szkoda tylko ze to przyblizenie leflektoru jest takie małe :razz:
  12. do 2,2 jest chyba optymalnie
  13. dokladnie jak tak mozna silnik torturowac 5-ke sie wkłada min przy 80 :twisted:
  14. mowimy o b5 bo na b7 nas jeszcze nie stac :razz:
  15. kto rozwiąże rebus?? http://img447.imageshack.us/img447/3789/rebus7zk.jpg
  16. ja mam czy na zewnatrz jest -30 czy +50 zawsze 90 stopni
  17. wszystko jest oki niczym sie nie martw tak ma byc
  18. owszem ale bez przesady :razz:
  19. auto ma jezdzic a nie byc chuchane i dmuchane
  20. jakie zacieki na srebrnym nic nie widac kolego :razz:
  21. raczej na 100% termostat zaczalbym od wlasnie jego wymiany
  22. dobra dobra ale chodzilo jak sie patrzy na autko z tylu i to bez wlaczonego silnika :razz:
  23. yy nie czaje, pomiedzy tdi a benzynka to wiem ze w tdi jest dwie rureczki w dol a w benzyniaku 1.8, 1.6 jest jeden a w 1.8 t czy 2.6? :> co za roznica? bo 1,8 t i 2,6 maja prosta dwururke
  24. jak jest dobrze autko umyte to woda w 80% sama splynie i nie trzeba nic sciagac a te pozostale 20% wystarczy sie przejechac a wiatr skutecznie zdmuchnie :razz:
  25. chyba ze masz zmienioną koncówke lub koncowy wydech jak ktos ma zmieniony to juz niestety pozostaje zgadywac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.