Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. a ty jak zrobiles??
  2. wlasnie w sumie fajna taka opcja, u mnie to samo ze po spryskaniu zostaja resztki na szybie po jakims czasie i trzeba przejechac jeszcze raz wycieraczkami... no bo koledzy maja B6 i tam tak juz jest najwyrazniej
  3. tak to jest jak sie przesiadzie człowiek z paściny do porządnego ayta :razz:
  4. ok wiec powiedzcie mi koledzy jak podwazyc??z dolu gory boku jak?? :grin:i jeszcze jedno pytanko.widze ze na allegro jest tych kierunków do bulu ale wszystkie sa bez zarowek wiec czy ta moja zarowka zwykla bedzie ok czy musze kupic żółta??
  5. bedzie dobrze lepper u wladzy wiec patrz optymistycznie hahahahahahha
  6. 2,5 to wspanialy silnik a jego brzmienie powala na kolana ale drogi w utrzymaniu niestety
  7. i dlatego lepiej kupowac 1,8 bo jest mocniejsze :wink:a najlepiej z turbinka
  8. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    To najpierw........a potem taki filc na wiertarkę i pasta do polerowania kwasówki i wychodzi efekt chromu.........można się przejrzeć. zgadza sie ale na jak dlugo??pewnie po tygodniu znowu bedzie przydymiona koncówka na czarno :razz:
  9. 9 srednio musisz liczyc No to nie tak źle........nawet kupując ropę na CPN wychodzi taniej niż benzyna jasne ze tak.ja mam swoja A4 od listopada i nawet nie wiem ile pali bo mnie to nie interesuje czy to bedzie 5,5 czy 6,5 :mrgreen: :razz:
  10. 9 srednio musisz liczyc
  11. chciałbym to zobaczyć.....nawet w instrukcji jest dla miasta spalanie ok 11l dla silnika 1,6 a wiadomo że w instrukcjach zawsze jest trochę zaniżona wartość....a może poprostu jeździsz jak mój dziadek zmieniasz biegi przy 3000 obr na minute i nie przekraczasz 90km/h...jemu też wychodzi coś koło 9l/100km... a może u Ciebie wmieście nie ma świateł, korków i skrzyżowań.......i nie trzeba czasami stać 10min żeby przejechać drogę ekspresową i stać w 3kilometrowej kolumnie, a jak już to przejedziesz do depczesz ile można żeby być jak najszybciej na następnym skrzyżowaniu............... dlatego dieselek was ratuje i nie bedziesz sie martwil ze stoisz w korku i ze pali nie wiadomo ile :razz: :mrgreen:
  12. ja pierdziele jak tego slucham na wymioty mnie bierze :neutral:
  13. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    masa za słaba!! :!:
  14. to rzeczywiscie za duzo a gdzie jezdziles??tylko miasto???czy mieszany cykl??
  15. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    lukas nie chwal sie wiemy ze masz to odjazdowo zrobione :razz:
  16. no co pozartowac juz nie wolno :razz: :mrgreen:
  17. mozesz bez problemu nawet nic z silnikiem nie robiąc.Wystarczy ze powyciagasz z autka wszystko co zbedne odchudzisz go o jakies 100kg i juz bedzie sie lepiej zbierał :razz: :mrgreen: :wink:a na marginesie trza bylo 1,8 t kupic :razz:
  18. a bym tego za 1000 nawet nie kupil, wlasnie pisza o tym co bylo. Chyba kogos mama nie kocha ze mysli ze sprzeda to cos za 51000 za taka kase mozna miec audi a6 z 2000 r. 2,5 tdi albo i liepiej sam sie zastanawialem po co komus taki zlom i to jeszcze za tak astronomiczne pieniadze
  19. a u nas tez tak za niedlugo bedzie przy tych cholernych kaczorach http://img139.imageshack.us/my.php?image=kartadogosowania7sk.jpg [ Dodano: 2006-05-10, 10:34 ] Ksiądz spowiada w konfesjonale. Raptem zachciało mu się do toalety, wystawił głowę za dzwi, zawołał organistę i spisał listę, za jakie grzechy jaką trzeba spełnić pokutę. Po chwili ktoś spowiada się organiście: - Piłem alkohol, przeklinałem, waliłem żonę w d..ę. Organista przeczytał całą listę, ale "walenia w d,," nie było, więc wychylił głowę i pyta ministranta: - Ty, ile ksiądz daje za walenie w d*pę? Ministrant: - Nie wiem, mi dał snikersa. [ Dodano: 2006-05-10, 10:36 ] Rodzinny, niedzielny obiad przerwała 10-letnia córka, oświadczając: - Nie jestem już dziewicą. Zapada grobowa cisza, którą przerwał ojciec: - Marta - mówi do żony - ty jesteś temu winna. Ubierasz się tak frywolnie, że faceci oglądają się za tobą na ulicy i gwiżdżą! Mało tego, zachowujesz się obscenicznie przy naszej córce. Do starszej, 20-letniej córki, krzyczy: - Ty też jesteś winna! Pieprzysz się z pierwszym lepszym kolesiem na naszej sofie gdy tylko wyjdziemy z domu i to na oczach młodszej siostry! I jeszcze masz w szafce wibrator! W tej chwili odzywa się jego żona: - Zamknij się! A kto wydaje połowę każdej pensji na prostytutki? Kto spaceruje po dzielnicy czerwonych latarni z naszą córeczką? A odkąd mamy telewizję kablową, oglądasz pornole nawet przy małej! No i ta twoja szmatława sekretareczka. Myślisz że nie wiem po co zostajesz po godzinach w pracy? Pełna zwątpienia matka zwraca się do córeczki, będącej powodem dyskusji: - Jak to się stało, skarbie? - To przez nauczycielkę. Zmieniła mi rolę w jasełkach. Nie jestem już dziewicą, tylko pastereczką...
  20. dobre
  21. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    raczej na 100%dwumasowe
  22. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    bez prawego da sie jezdzic.Kiedys maluchy tez mialy tylko lewe :mrgreen: :razz:
  23. lekki wyciek to zawsze wystepuje i ja bym sie nie przejmował
  24. Wihajster odpowiedział(a) na Lukas temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajna furka mi tez podobaja sie takie jak z fabryki
  25. Wihajster odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    hejka.no mi tez te brewki sie nie podobaja bee do wyzucenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.