Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wihajster

Moderator
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wihajster

  1. on nie ma dwumasu w multitronicku jest dwumas na 100% I to by sie zgadzało,ze na cieplym bardziej tlucze niz na zimnym.
  2. dwumas sie rozlatuje...
  3. źle obstawiłeś??
  4. dokladnie
  5. jak nie ma w misce to czujnik pokazywal brak oleju.Cos krecisz chyba i jaja sobie robisz
  6. Wihajster odpowiedział(a) na darudek temat w Audi A4 B6/B7
    tez tak mam wiec wychodzi, ze jest ok
  7. Wihajster odpowiedział(a) na mefi99 temat w 2.0TDI
    dokładnie i tylko w BRD
  8. czy założe 225/45 czy 235/45 zupełnie bez znaczenia
  9. Kolego masz rozmiar opon nieodpowiednie do tego auta - będzie też ci przekłamywał prędkościomierzJa jechałem swoim 225 km/h dłuższą chwilę - but całkiem na oporze i nie było żadnych szans na więcej, koła 235/40R18 - wówczas jechaliśmy z kolesiem z forum 800 km po DE gdzie 50% trasy to 160-180km/h i 50% to ok. 180-200 km/h - spalanie wyszło 7,6 litra Sory, że się wtrącę, ale co Ty kolego opowiadasz? Jaki nieodpowiedni rozmiar opon? 235/45/17 Audi schodziło z fabryki. Nieodpowiednim przekłamującym rozmiarem jest 225/45/17. Moim zdaniem Ty masz za szerokie - przy 18" cali odpowiednikiem jest 225/40, a nie 235/40. sorki fakt ... żle spojrzałem - rozmiar to nominał teraz coraz mniej ludzi decyduje się na 17" i 235 z uwagi na koszt opony, koszty paliwa i 7 cali felgę Może sie nie znam ale jakim cudem szerokosc opony ma wplyw na przeklamywanie licznika??Czy 235 czy 225 to bez znaczenia.Przekłamywac moze nie odpowiedni profil jak juz
  10. jak nie ma luzu to wystarczy
  11. BRD ma napęd pompy na kołach zębatych gdzie zabierak jest połaczony z wałkami wyrównującymi.
  12. nie bede z Tobą dyskutował i próbował przekonywać.Znam przypadek nawet kolegi z forum,że sie zabierak wyrobił i silnik zatarł w B8 przy przebiegu poniżej 100 tys
  13. uwierz mi,że to jednak prawda
  14. U naszego klubowego kolegi np.Wojtekce w Jasienicy
  15. może jak to w BPW wałek rozrzadu daje znać o sobie..
  16. nie...tylko jak juz RS4 mialy
  17. A gdzie ten Jastrzębski spamer sie podział

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.