Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Horas91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Horas91

  1. Jak mi to gazownik tłumaczył, potwierdza to też kolega z posta wyżej, możesz awaryjnie odpalić na gazie, trzymając przycisk od przełączania G/PB i odpalasz auto. Możesz spróbować na rozgrzanym silniku wcisnąć przycisk i wtedy powinno przełączyć(teoretycznie) na gaz. Mam nadzieję, że nie zamieszałem bardzo w tym opisie
  2. Horas91 odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Panowie a jak jest z końcówką B? Też kwalifikuje się do wymiany?
  3. Świece wymieniłeś? Bo w końcu nie wiem, z twojego opisu ciężko to rozgryź. Jeśli chodzi o ubywanie benzyny po zapaleniu rezerwy to temat był już kilka razy wałkowany
  4. Pomogło? Bo u mnie parują
  5. Witam, Mam do was 2 pytania, 1) Szarpie przy przełączeniu na gaz(szarpnie raz i potem chodzi normalnie) - Tutaj winna jest temperatura przejścia? 2) Zwiększyło mi się spalanie pokazywane na fis - Czego to może być przyczyna?
  6. Panowie, a jakiś inny warsztat, bo w tym termin dopiero na 17 lipca, a nie powiem, wolałbym wcześniej
  7. Może nie mam racji, ale znając ten samochód i to, że nim trzęsie, to obstawiłbym cewkę zapłonową Sprawa numer 2, o który przewód chodzi? Bo ja na tym zdjęcie nic nie widzę. Pozdrawiam
  8. http://www.autonagaz.net/ Dajesz sobie głowę za niego upie.... ? twoja tak A teraz tak na serio, polecasz? Mówisz(Piszesz), że dobrze robią, znają się na rzeczy?
  9. http://www.autonagaz.net/ Dajesz sobie głowę za niego upie.... ?
  10. Panowie, polećcie mi jakiś na prawdę dobry warsztat w Krakowie
  11. Panowie, Mam do wyboru BRC, Stag 300+, Stag 300+(premium) oraz LandiRenzo Omegas Ceny to 2600, 2400, 2900, 3500 Którą instalację polecacie? Najwięcej pozytywów widzę na temat stag300+
  12. Witam, Czy ma ktoś doświadczenie z gazem firmy BRC w tym silniku? Pytam, ponieważ dość dobrze rozgarnięty warsztat(Który montuje BRC) mam 20 km od domu, natomiast wszystkie inne już ponad 70(Tak więc na gwarancję miałbym bliżej) Pozdrawiam
  13. Grzesiek... dopiero się do ślubu przymierzasz(Jeśli dobrze pamiętam), a już z domu nie wychodzisz
  14. No... ja szukam cały czas... ale pracy
  15. Witam, Panowie mam pytanie, bierze mi około 0,7 L na 5000 km czy taka ilość może uszkodzić katalizator itd? Bo nie będę ukrywał, że olej mam dość tani na miejscu - jednak jeśli nawet taka ilość może zaszkodzić katalizatorowi, to dokonam przeróbek które są tutaj opisane. Pozdrawiam
  16. Fajna ta kraina...
  17. Zdjęcia nie są mojego autorstwa
  18. zmowa cenowa w Brzesku 4.99 Tarnów Valdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.