Treść opublikowana przez Horas91
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok, już wszystko wiem, dziękuje za pomoc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, potrzebuje szybkiej odpowiedzi Posiadam felgi 17' http://allegro.pl/5x-112-s-line-audi-a6-05-225-50r17-i1517001538.html Czy założenie na nie 215/50 to będzie duży problem? tzn, czy będę musiał robić tzw, naciąg? Wulkanizator twierdzi, że nic nie będzie musiał naciągać. Jednak wole zapytać na forum
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
a reszta?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Spocik jutro?
-
Średnie spalanie paliwa w A4 B7 2.0TFSI quattro
Kolego, nie panikuj, każdy samochód dużo pali jeśli często hamujesz i przyśpieszasz + stoisz w korkach
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
k**wa.... znowu zapomniałem...
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Możemy się zgadać w dowolnej chwili, bo we wtorki i środku zawsze o 19 jestem w Brzesku jeśli chcesz posłuchać A na narty to wy się zebrać nie możecie, ja jeżdżę co tydzień. Wyślij mi numer na pw to Ci zadzwonię jak będę w okolicy
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja mam serie na keenwood'zie wiec to mogę ci pokazać :PP Bo gra naprawdę nieźle
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
U Grześku a z mojego ALT się śmiałeś... Macie plan na jakieś "spocenie"? Bo dawno mnie nie było...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie mam takie proste pytanie Czy 17 ' w standardowym zawieszeniu(b6) wygląda ok? Bo chce kupić, ale bez zmiany zawieszenia Pytam, bo kiedyś widziałem e46 z większymi felgami i tak dość dziwnie wyglądała
-
[ALL B6] Pytanie o (Nie)prosty błąd 1039
Witam, Ponieważ skacze mi wskazówka temp. tzn, raz pokazuje 90 C za 5 s pokazuję już 70 C czasem spada do 50 C a następnie wzrasta do 90 C Błąd jaki znalazłem to, 1039 Czujnik wskaźnika temperatury cieczy chłodz -G2 Przerwa lub zwarcie do plusa - błąd sporadyczny Przeglądając tematy na forum natknąłem się, że może to być czujnik lub termostat, teraz pytanie jak sprawdzić co tak naprawdę się zepsuło? Nie chce wymieniać czegoś tylko żeby się upewnić, bo jednak 100 zł za czujnik piechotą nie chodzi. Dlatego też proszę was o radę jak zidentyfikować dlaczego wyświetla ten błąd. Tak jak pisałem jest to jedyny błąd Pozdrawiam
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
kiedy się s'pocicie'?
-
[B6 ALT] Pasek rozrządu czy łańcuch
Mój wytrzymał 8 lat, ale miał tylko 75 tyś przejechane. Profilaktycznie wymieniłem wszystko
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
Puki mieścicie się w normie to bym się nie przejmował, bo już dawno ustaliliśmy, że brać musi Kto zauważył zasysanie korka od wlewu?
-
Cewki zapłonowe wymiana
VW w Tarnowie nowa ORI 150 zł, oznaczenie dopisze wieczorem, bo nie chce mi się iść po fakturę teraz. Ponoć cewki padają mniej więcej w tym samym czasie, a więc zapewne czeka Cię wymiana wszystkich po kolei. Czytałem też tutaj na forum, że zamiennik dobrej firmy to koszt około 120 zł, więc nie wiem czy taka tragiczna ta cena, tym bardziej, że samochód ma 8 lat(Mój też i w ciągu 2 miesięcy wymieniłem 2) więc od czasu do czasu coś w nim wymienić trzeba będzie.
-
[B6 ALT] Duże zużycie oleju pomimo wymiany odmy, przewodów, kierownicy ....
Ja ostatnio zauważyłem zasysanie korka od wlewu Gdy go odkręciłem to tak jakbym wpuścił powietrze do silnika...
-
[ALL B6] Po jakim czasie powinno być 90*C
Moje ALT po około 4 km spokojnej jazdy ma 90 stopni oczywiście przy mrozach do -10
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Może być
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
a masz opłatki?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
zróbmy spota Jak wam rezanie idzie? Ostatnio Dawida widziałem
-
+12V do Radia po stacyjce
Czy ten rozdzielacz to coś takiego? http://allegro.pl/dodatkowy-bezpiecznik-obudowa-bezpiecznika-mini-i1362532797.html
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Bo nic ciekawego się nie dzieje...
-
[B6 ALT] Szarpanie podczas przyspieszania
Ori w VW kosztuje 153 zł, więc nie jest źle, jedną miałem wymienioną w 2005 roku i tak pracował na 3 starych aż w ciągu 2 miesięcy padły 2, więc została jeszcze jedna z 2002 roku. Ale uważam, że puki działa to jej nie ruszam Tak, gdyż czasem może nie dawać iskry na 1 cylinder, przez co pracuje na 3. Komputer nie zawsze odnotuje błąd dla przykładu mogę dać tu mój samochód, czasem szarpnęło a a komputerze nic, aż pewnego razu zaczęło szarpać i włączyła się kontrolka. W twoim przypadku problemem będzie tylko ustalenie która cewka padła Pozdrawiam[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 15:20_________________________________________________A dla osób cieszących się z rozwiązania problemu, będę miał jeszcze parę błędów Ale już nie konkretnie związanych z silnikiem [br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 15:24_________________________________________________ dla potomnych
-
[B6 ALT] Szarpanie podczas przyspieszania
W moim przypadku było to "losowe wypadanie zapłonu" i jeszcze jeden błąd którego nie pamiętam, wystarczy zamienić cewki na cylindrach i zobaczyć czy zmienił się numer cylindra przy tym błędzie.
-
[B6 ALT] Szarpanie podczas przyspieszania
Witam, Dziękuje za informacje, wasze przypuszczeni się potwierdziły, wymieniłem cewkę z 2 cylindra na 1 i okazało się, że "losowe wypadanie zapłonu" mam na 1 cylindrze. Jutro jadę po cewkę, piszę o tym aby temat był zakończony