Treść opublikowana przez daniels
-
[B6 AWX] Oem +
SEba z bolida fele..
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Dla sprzedającego prywatnie najistotniejsze pozostaje, że przy sprzedaży towaru po 6 miesiącach licząc od końca miesiąca nabycia towaru, nie zapłaci on podatku dochodowego. Jeżeli sprzeda wcześniej – musi złożyć deklarację dla podatku PIT z tego tytułu i rozliczyć ten podatek, co jednak nie zawsze będzie jednoznaczne z obowiązkiem zapłaty tego podatku. Dla sprzedającego poprzez firmę istotna jest kwestia rozliczenia podatku VAT z tytułu sprzedaży, momentu rozliczenia tego podatku. Przychód ze sprzedaży rozliczy on w działalności, zatem podatek dochodowy rozliczy w zależności od tego, z jakiej formy opodatkowania korzysta (np. liniowo, według skali, ryczałtem, kartą). Sprzedaż przedmiotów używanych zwolniona jest z podatku pod warunkiem, że zostały one nabyte co najmniej pół roku wcześniej, licząc od końca miesiąca. W 2015 roku najwyższy dochód osoby fizycznej niepowodujący obowiązku zapłacenia podatku dochodowego od osób fizycznych wynosi 3091 zł. Dopiero nadwyżka od tej wartości podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym PIT. ponadto wg polskiego prawa każda transakcja powyżej 1000zł podlega opodatkowaniu o ile kupujący nabył rzecz od osoby prywatnej,podatek to 2% wartości przedmiotu
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
jeśli nie dostałeś paragonu a sprawa się nie wyjaśni to łatwo można ją rozwiązać załatwione pozytywnie dla kupującego i po temacie
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Harry ma tylko 40lat? wygląda na starszego
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
to konkretne jarzmo jest z a6 c6 pod 330mm
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
stalowe jest w oryginale
-
Truckerzy
panowie nie dajcie sie podpuszczać wózkowym,im zawsze żal torbe ściska i wiecznie im mało,choc nie nie wszystkim zaznaczam
-
Truckerzy
orientuje się ktoś gdzie Kraz ma odłącznik prądu? to jednak akumulatory padły
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
tiaa w B8 na pewno wyglądasz jak emeryt,nie przesadzaj
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
Doładowanie ponad 2.1b to raczej nie 180 PS. Fajny ten kolorowy Fis , EGT , doładowanie , bajeczka . No i ładnie bardzo ładnie się odpycha . Wiem , że z trakcją ciężko powyżej 400 Nm ,ale czy zejdziesz poniżej 7 s do paczki ? tak 6.6 -6.8s ale osobiście 0-100 mnie nie kręci szkoda przegubów i skrzyni,dwumasy dla mnie liczy się to co na klipie,chociaż czasem na 3 biegu gubie trakcje
-
Jak osiągnać ponad 200KM 1.9 TDI AWX
masz kolego raczej AWX,202Ps to juz cos tam jedzie
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
ponoć 180Ps ale trzeba by zmierzyć
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
no seria głęboka po nieudolnym sofcie z allegro, prawie jak rezystor:) jak na rezystor to w miare to jedzie,wiadomo szału nie ma,kiedyś się coś dłubnie grubiej może jakiś cooler z chin
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
czyli opony wg ciebie nie mają wpływu... i linijkę niżej piszesz że jednak mają zwłaszcza jeśli mają średnicę większą...i tak właśnie jest u mnie,tak jak sobie odpowiedziałeś
-
A4 1.9 Tdi 130km --> mod by Tune-up 184/403 :)
Mat nagrałeś coś ?
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
i tu sie mylisz bo gps pokazuje prawie to samo,bo mam założone inne opony i praktycznie nic nie brakuje
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
baszmak cos twoje obliczenia wzięły w łeb
-
A4 1.9 Tdi 130km --> mod by Tune-up 184/403 :)
turbo jest seryjne czy BRD czy jakaś hybryda? bo prawdopodobnie tak jest
-
Avf a4 b6 wykres do oceny
na przyszłosć montuj sprzegło BRD pasi P@P i jest mega wytrzymałe do okolic 500Nm
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
wynik był inny bo: -była źle przerobiona -nie wszyscy ogarniają strojenie GTB Piotr poprawił całość Amen
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
- Program do 1.9 TDI PD AVF
u mnie BRD przenosi 500Nm od roku,bezproblemo zero wibracji dwumasy,zero uslizgów wszystko zalezy w jakie moce celujesz jak okolice 500Nm to szkoda kasy- W którym momencie skończy się paliwo?
ja mam panowie vfiz- W którym momencie skończy się paliwo?
kiedyś też tak myślałem...- Pompowtryski - proszę o ocenę
jest lepiej ,im bliżej zera tym lepiej,co prawda na 2 garze ci wzrosło - Program do 1.9 TDI PD AVF