Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to masz rs4 line AUDI RS4 Line NAVI DVD Xenon QUATTRO!JEDYNA W PL! (3320637289) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  2. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobrego konia nie zmienia się podczas jazdy
  3. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Krisu jak się sprawuje N D40?
  4. I tak zrobie, kupiłem taki zestaw z tym Castrolem FST http://s14.postimg.org/wz2ysxbal/10062013152.jpg "wytwornia filtrow PZL-SEDZISZOW" :polew: w jakim pojezdzie lub maszynie rolniczej zamierzasz zastosowac ten zestaw filtrow i tego CASTROL-a z FST ? Tyle pisania , tlumaczenia , opisywania wszystkich plusow i minusow jezeli jakies sa o dobrych markowych oejach , tyle pytan od forumowiczow jaki olej najlepiej i dlaczego ? a tu pozniej ludziska i tak i tak robia wedle wlasnego uznania Ja nie pytałem czy wlać Motul czy Castrol, tylko czy 5w30 & 5w40 Castrol to mój wybór i nikt nie musi mnie przekonywać, przejechałem setki kilometrów na różnych olejach w tym i na castrolu również i nie widzę różnicy więc takie pier**le.ie o Chopinie jest bez sensu a co do filtrów z sędziszowa to nawet nie komentuje hola hola ja sobie wypraszam ! :polew:by the way część filtrów manna jest wykonywana w chinach ale przecież cała technologia i jakość zapewne jest zachowana,co iinego filtry denckermann typowy chiński wyrób
  5. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hmm,niech zgadne....sprinter??
  6. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kuźwa podoba mi się sprinter?
  7. do samego chipa żadnych przeróbek moim zdaniem nie potrzeba gdyż dopóki turbo jest seryjne nic to nie da
  8. ten dół masz normalny u mnie w 1.9tdi jest zdecydowanie więcej koksu z dołu i motorownia daje rade a jaki przebieg miał silnik na którym dół popłynął
  9. zgodzie się seryjne turbo i chips i kat może zostać,nie będzie róznicy
  10. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    już to zepsułem
  11. wybór oleju filtrów to indywidualna decyzja
  12. Piotrek nie wolno pisać że po chipsie spali w normie bo posty kasują
  13. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  14. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    660 276 166 tego pana zapytaj
  15. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. spokojnie,ta oliwa da radę
  17. ok,a przy wiekszych mocach kat też nie wpływu na wstawanie turba? i finalny wynik?
  18. może odkręć te listwy i obejrzyj,zdjęcie to minuta osiem
  19. daniels odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  20. daniels odpowiedział(a) na vel temat w 1.9TDI
    HCK daje rade
  21. zajebiaszczo ten carbonik wygląda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.