Treść opublikowana przez daniels
-
B6 DIVISION
panowie mój szyberdach zaczął żyć własnym życiem,podczas jazdy sam się otwiera i zamyka? co może być przyczyną?
-
B6 DIVISION
są też takie głosy: "Coś mi nie gra... a pamiętam, ba! - byłem pasażerem paru kolejnych sztuk 126p. Klapa (bo nie maska) silnika ma już "nowszy" kształt nacięć wlotów powietrza. Jeśli jest to rocznik '79 - to brakuje jednego, wąskiego rzędu nacięć, na zewnątrz. Tak samo z emblematem "Licencja FIAT" -- tylko pierwsze lata produkcji - taki miały umieszczany, w roku 1977 była to wielka rzadkość - RARYTAS! Powiew zachodu. Jedynie wersje eksportowe je miały. W 1978 zaprzestano ich umieszczania zupełnie. Pamiątką po tym znaczku były przez następnych parę lat (2-3) - gustowne gumowe zaślepki w tym miejscu. Moim zdaniem - to nie jest żaden CUDOWNIE ZAPOMNIANY egzemplarz ale, po prostu -- tzw. "składak". Dobrze przybunkrowany w garażu przez jakiegoś zaradnego człowieka. Auto ma elementy z różnych lat produkcji cool story on Bardzo wielu ludzi - w tych (też i moich!) czasach, mając "dojścia" - po kolei kupowało; karoserię, silnik, elementy zawieszenia, skrzynię, most itd itd itd - po znajomych hurtowniach by w Polmozbycie na fuchę - robić po kawałku swój wymarzony samochód. Normalną drogą nie było przecież sposobu - by samochód nabyć. Chyba, że mając w pip kasiory -- szło się albo do Pewexu albo na giełdę i płaciło x10..." zassane z forum ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- 120 400 zł :shock3:
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
to u mnie jest totalna cisza,bez kata,z fmicem ale wydech u mnie jest od 3.0tdi
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
cabanmat ciekawe info zapodałeś
-
Czy usunąć katalizator z A4 B6 1.8T przed podnoszeniem mocy?
zapewne,zwłaszcza rano
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
mnie osobiście ciekawi fakt,że 34lata w garażu raczej nieogrzewanym i nie bardzo widać korozję
-
B6 DIVISION
zrobił interes życia
-
B6 DIVISION
a spadkobierca majątku oddsprzedał malcika za 13tysi,ciekawie co teraz czuje jak widzi aukcje :facepalm:
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
no właśnie teżż słyszałem że spadkobierca majątku oddsprzedał malcika za 13tysi,ciekawie co teraz czuje jak widzi aukcje
-
Czy usunąć katalizator z A4 B6 1.8T przed podnoszeniem mocy?
bez kata wszystko jest prawie na plus-tylko jedna rzecz jesst denerwująca:za***iście gryzące spaliny
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
ciekawe za ile go koleś kupił który go wystawił???
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
tylko nie sprzedawaj niebawem...muszę najpierw swoją pognać jak by coś..
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
130-150tysiaków jest realne
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
grubo,jednym słowem...
- B6 DIVISION
-
Obdarty zderzak i nadkole - jest winny
u mnie w stw za 500zł byś pomalował spokojnie,nawet ładnie
-
B6 DIVISION
pęknie 100tysi jak nic
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
jest 94tysie, Mikiciuk pewnie zadowolony
-
B6 DIVISION
FIAT 126p 1979r FABRYCZNIE NOWY! ! ! 101KM. Maluch (3267412169) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 94tysie
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
konkretna b6 i czarny front,super wyszło
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
a ja pęknie 100tysi? wszystko jest możliwe ale to już by było chore
-
B6 DIVISION
jak cudem dojdzie do 100tysi-to już bym miał mieszane uczucia że ktoś kiedykolwiek da za niego więcej kiedyś na allegro poszedł MB 126 SEC z przebiegiem 50tysi za 92tysiące i to przynajmiej jest samochód a nie samochodopodobne jak malcik,swoją drogą to Mikiciuk nakręcił sporą część Polski na takie "zabytki" zobaczcie po ile chodzą kredensy czy syrenki
-
B6 DIVISION
stan maluszka wiadomo fabryka,ale ponad 70tysi pozostawie bez komentarza
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
z całym szacunkiem dla polskiej motoryzacji i stanu tego maluszka-ponad 70.000tys. to przegięcie
-
Jaki zegarek dla mężczyzny ?
to gratuluje gustu,o gustach w sumie się nie dyskutuje