Treść opublikowana przez daniels
-
Felgi AUDI A5 do A4 B7
w b6 wejdą na bank 8.5x18 ET29 kolega Mikaszi ma felgi o tych parametrach i nic mu nie wystaje ---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ---------- tu masz wątek jego a4 http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-niebieski-bandyta-uk-work-in-progressss-228638/
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
pocas jaką masz średnicę końcówek wydechu?
-
Prośba o pomoc przy wyborze aparatu fotograficznego
- Strefa Śmiechu
:polew::polew:- B6 DIVISION
s4 ma więcej miejsca od serii- Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Nikon jeśli chodzi o serie amatorską jest składany w tajlandii ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- jeśli chodzi o lampy to SB900 i SB910 to te same lampy jedyn różnica to w sb910 Nikon wprowadził poważne zmiany polegające na zmianie przycisków- Tiguan 143 km po wizycie u Rogala
konkretny przyrost- Nieszczęsny egr
kupno nowego egra to delikatnie mówiąc dziwny pomysł,przecież można zaspawać górę i dół EGR założyć nowe uszczelki i zapomnieć na zawsze o tym syfostwie,auto oddycha wówczas czystym tlenem ogr to chory pomysł pseudoekologów- B6 DIVISION
bardzo dobrze 5 cienkich warstw i daje radę ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- Fr0styyy zapodałeś moduł do świateł dziennych?- Prośba o pomoc przy wyborze aparatu fotograficznego
RX100 wymiata,długo go masz?- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
znaczek plasti,chrum mam tylko wokół szyb- B6 DIVISION
serio bo pan handlarz nie bardzo czaił co posiada- B6 DIVISION
cena czego? za tylny zderzak dałem 220zł to chyba dobra cena- B6 DIVISION
te końcówki to black line ale coś małe sie mi widzą- B6 DIVISION
panowie czy to ori spoiler na klapie?- Prośba o pomoc przy wyborze aparatu fotograficznego
dobrą alternatywą RX100 jest Nikon P330 i jest ciut tańszy- Prośba o pomoc przy wyborze aparatu fotograficznego
jestem w szoku powiem szczerze- Prośba o pomoc przy wyborze aparatu fotograficznego
Mam ten aparat i przyznaję że z ceną przegięli ale zdjęcia robi piękne. Rozmycia wychodzą naprawdę fajne i ma dużo ciekawych funkcji + tryb full manualny. Takie poręczne maleństwo doganiające lustrzanki. a jak cropy wychodzą z niego ,zapodaj jakieś fotki- Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
czyli się jednak da- Zaślepienie EGR w 1,9tdi asz (130km)
nic się nie dzieje złego,oczywiście część osób uważa że w zimie się auto wolniej nagrzewa-ja nie zauważyłem takiej przypadłości,zaślepisz to silnik zacznie oddychać czystym tlenem,ja nie tylko zaślepiłem ale ogólnie wyciąłem "bebechy" i zaspawałem górę i dół,dolot jest bardziej drożny zostawiłem jedynie klapę gaszenia- Prośba o pomoc przy wyborze aparatu fotograficznego
ostatnio miałem w rękach Sony RX100 super sprzęt ale cena- Co to za zderzaki???
No mnie się nie podoba. Ktoś Ci folie ze znaczka OOOO zajumał? ktoś na blachach Stargardzkich ---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- uchowaj boże, S4 to S4- repliki lambo
17" z tym wzorem raczej nie istnieją- repliki lambo
to może inaczej puść fotki które fele robią szał - Strefa Śmiechu