Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daniels

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daniels

  1. to myśl w miarę szybko szybko nad korektą bo to typowy gotowiec made in V coś tam..... jebniecie z niuta a później równia pochyła...
  2. ja testuje Rotingera i dają rade
  3. z 225km/h do zera i...czerwono w chu...j kupa dymu jak z ogniska
  4. między 320 a 345mm jest spora przepaść,wiem coś o tym
  5. nie do końca połowe szerokości lampy ,patrząc z tyłu na lotkę-tak jak leży na aucie s line się zwęża w lewo i w prawo,środkiem jest wyraźnie wyższa i bardzie wysunięta w tył niż S4,co tu dużo pisać S4 jest ładniejsza i tyle
  6. Dev wiem ma być 1939
  7. pany czy to 345mm?
  8. baarszczu musisz mieć ramkę s line i krate grilla s4 bez ramki i trzeba "wpasować" krate S4 do ramki s line a dokładnie przyciąć boki grilla s4,jak przystawisz jedno do drugiego wszystko stanie się jasne
  9. 20 minut to może mi to zajęło ty siedziałeś 2.5h nad tym -------------- Krzysztof halogeny są inne i od esy kosztują w ch...j ale po małym tuningu twoje podejdą do zderzaka S4,ja tak mam zrobione
  10. daniels odpowiedział(a) na adi55 temat w 1.9TDI
    +1 zgadzam się z tobą , u mnie to samo , tym bardziej że mam 170 kucy to ładnego masz szatana,ja zamykam licznik na skrzyni HCK oponki 235/40/18
  11. i w syrence....oj chyba przesadziłem
  12. milion przelotu i takie rzeczy babci robisz? dobrze pop..la
  13. to jest jakaś alternatywa DIY: B7 RS4 Rear Brake Swap to B6/B7 S4 Full Write Up tu jest swap na 325MM co prawda i linka zostaje stara
  14. a linke wtenczas od czego zapodać?
  15. o to dobrze wiedzieć
  16. wiem,piasta jest na 4 śrubach,tylko zastanawiam sie czy tylko rozwiercenie wchodzi w grę czy właśnie też szlifowanie
  17. Dev jedno pytanko odnośnie konwersji z 300 na 330MM cała zmiana w zwrotnicy polega tylko na powiększeniu otworów z fi-10 na fi-12mm?
  18. po co ci ALki na BA wyjdzie podobnie,bardzo podobnie.tylko tuner musi być ogarnięty
  19. dzienks
  20. pany klocki tył 288 i 300 są takie same?
  21. BRD + Kevlar niema nawet najmniejszych poślizgów, Tak jak Daniels pisał seryjne BRD przenosi w FWD 480Nm, auto już trochę śmiga i uślizgów niema. Juby_p myślę że 500Nm da radę
  22. BRD spokojnie znosi 480Nm w B6
  23. dokładnie z czystym sumieniem mogę polecić to turbo ----------- u mnie czysta seria zawitała
  24. ma ktoś foto jarzma pod 300mm na tył ---------------- i numer tarcz 330mm tył bo jest kilka wysokości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.