Treść opublikowana przez daniels
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
kilka z dużym ISO:montaż dolotu SportTig D700 28-300MM ISO 3200 czas 1/60 f/7.1 ogniskowa 28mm lampa wbudowana użyta,pomiar punktowy,automatyka programowa D700 28-300MM ISO 5000 czas 1/40 f/3.5 ogniskowa 32mm pomiar punktowy,automatyka programowa D700 28-300MM ISO 2500 czas 1/80 f/5 ogniskowa 72mm pomiar punktowy,automatyka programowa zimowe: D300s 18-200MM ISO 200 czas 1/640 f/8 ogniskowa 48mm dla formatu DX czyli 32mm dla formatu pełnej klatki,pomiar punktowy wakacyjne: D700 28-300MM ISO CZAS 1/500 F/11 ogniskowa 28mm pomiar punktowy D700 28-300mm ISO 3200 czas 1/20 f/9 ogniskowa 100mm pomiar punktowy, priorytet przysłony, zdjęcie wykonałem przez szybę "z ręki" biorąc pod uwagę te dwa aspekty tragedii chyba nie ma oczywiście wszystkie bez obróbek
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
D700 14-24mm ISO 400 czas 1/160 f/5.6 16mm zero obróbek D300s 18-200mm ISO 200 czas 1/60 f/5.6 SB900 zero obróbek D300s 18-200mm ISO 800 czas 1/30 f/5.6 ogniskowa 34mm SB900 zero obróbek D700 18-300mm ISO 1600 1/250 f/8 ogniskowa 300mm pomiar punktowy zero obróbek D700 18-300mm ISO 3200 czas 1/100 f/5.6 ogniskowa 160mm pomiar punktowy zero obróbek D700 14-24mm ISO 4000 tak 4000 to nie pomyłka czas 1/400 f/22 ogniskowa 24mm pomiar punktowy oczywiście bez zabaw z photoshopem
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
będzie niestety na weekendzie nie dałem rady
-
[B7 BPW] Luzy na wirniku turbo KKK BRD
luz na poprzeczny musi być ponieważ materiał się nagrzewa i "zwiększa" swoją objętość czyli podczas pracy turbiny luz jest kasowany w pewnym stopniu po za tym powstaje film olejowy :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Seria + program by Rogal
trzeba było nie wkladac lodu na FMIC. mam tylko zraszacz :polew:
-
[B6 AVF] Seria + program by Rogal
no właśnie widziałem takie na forum
-
[B6 AVF] Seria + program by Rogal
Przed tym jak gadalismy kogoś udało mi się namówić chyba Tomiego790. Okazujue sue że wcale nie jest tak głośno jak myślałem, a nawet fajnie słychać turbinke przy schodzeniu z obrotów. z obrotów u mnie jak schodzi to fajnie gwizda :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Seria + program by Rogal
ja nie mam kata...i delikatnie głośniej ale tylko jak jadę jako pasażer...
-
[B6 AVF] Seria + program by Rogal
max 180ps
-
[B6 AVF] Seria + program by Rogal
Spoko nie ma problemu, sam chętnie się dowiem jakie to koszta, szczególnie, że u mnie się chyba na programie nie skończy.. :gwizdanie: najlepiej pytać kogoś kto robił takie mody
-
B6 DIVISION
http://allegro.pl/katalizator-tlumik-audi-a4-19tdi-awx-avf-avb-i1882440487.html
-
[B6 AVF] Seria + program by Rogal
Jeszcze heble, rns-e, fajere od R8 ... czemu ja tu trafiłem ja akurat kiere mam z rs6,tak się kończy bycie użytkownikiem forum...mody...mody..
-
[B6 AVF] Seria + program by Rogal
seria można modzić dalej :gwizdanie:,ja mam heble 320/288mm i jest zajebiaszczo
-
[ALL] Grupowy chiptuning MR Motors -czyli Rogalotti -1000zł- VI tura
u mnie też było więcej a to za sprawą magnetyzerów..
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
podkarpackie ale akurat w mojej okolicy górek mało,najbliższa w KAMIENIU -taka wieś
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
To już wiemy dlaczeko tak długo nic nie nagrałeś... Bo nie możesz znaleźć aż tak stromej góry :polew: dokładnie wszystkie górki za małe i czasy zbliżone do twoich,muszę znaleźć fest górę bo muszę cię przebić :polew:
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
dajesz jakiś clip na weekendzie znajdę jakąś dużą górkę to będzie clip :polew: :polew:
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
dzięki,coś nagram niebawem,kolejny mod jaki siedzi mi w głowie to wskaźniki:boost,ciśnienie i temp.oleju tylko nie w słupku myślę o kurniku od subaru imprezy :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
jak na poczynione mody myslę że jest bardzo doobrze...
-
[B6 AVF] Wykres MR Motors-projekt prawie ukończony +200ps
oczywiście,wrzucaj
-
[B7 BPW] Nowy wykres po sofcie u Rogala
to różnica jest znaczna,245 a 270km/h
-
[B7 BPW] Nowy wykres po sofcie u Rogala
od BRD skrzynia jest dłuższa? a jak to się przekłada na Vmax? moją jechałem licznikowe 245 opony w ori rozmiarze Jakie miałeś obroty przy tych 245km/h?? nie powiem ci ale na pewno przy 165km/h mam 3000obr bo tak dłuższy czas jechałem wczoraj
-
[B7 BPW] Nowy wykres po sofcie u Rogala
od BRD skrzynia jest dłuższa? a jak to się przekłada na Vmax? moją jechałem licznikowe 245 opony w ori rozmiarze
-
[B7 BPW] Nowy wykres po sofcie u Rogala
BPW to nie 16V, ma taką samą głowice jak twój silnik więc potencjał też podobny.[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 10:42_________________________________________________ Z seryjną 2,0 TDI nie ma po co. Spróbuj objechać seryjne 3,0 TDI próbowałem kilka i w manualu i w automacie...i nie dały rady.. wczoraj nawet troszkę poganiałem się właśnie z a6 3.0tdi 224ps na trasie radom-warszawa i właściciel a6 był mocno zdziwiony,pytał na CB czy mam RS'a :polew:
-
[B7 BPW] Nowy wykres po sofcie u Rogala
stefan1986 jak dobrze pomodzisz to wyjdzie więcej niż u mnie,twój silnik ma większy potencjał.. :gwizdanie: