Treść opublikowana przez sysek27
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie znam kierownika, ale auto już nie raz widziane... BTW. Jest jutro coś ja mam co prawda auto nieposkladane bo lakiernik zapomniał pomalować jednego elementu ale przyjechać mogę
-
B8 TrOOOOp
Pany jest problem nie wiedzieć czemu zmieniarka nie czyta mi nowo nagranej płyty mp3 płyta w innych autach gra normalnie nie sprawdziłem jeszcze w innym audi ale u mnie po włożeniu jej w napęd pojawia się straszny pisk z głośników i cały system MMI się wiesza raz się tak zawiesił że musiałem zresetowac MMI... jakieś sugestie?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Boooooooo?
-
[B6 AVF] by Edyta
Ślij fotę bo naprawdę fajne ujęcia i autko też bardzo fajne:wink:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
+ 100000 też tak miałem jak to u siebie zrobiłem:wink: Graty modów:kox:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
O to toooo:decayed:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mi to je obojętne tylko w przyszły weekend tak jak pisałem idę na wesele:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jednego ci mało? Swoje się nie liczy bo nie możesz się tak do końca "wyluzować"
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
27 jestem na weselu
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No to jest jakaś opcja:wink: jeszcze tylko jakiś dzień wybrać i gotowe mi obojętne dostosuje się. ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- Mefju daj na fb
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To może w przyszłym tygodniu kiedyś popoludniu ?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Patrickowi pasuje jeszcze nie wiem co z Michałem.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Erniś
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wszystko fajnie tylko trochę mało nas jest:kwasny:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
W niedzielę jakąś pizzę by szło wciągnąć Różowi stawiają
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dzieje się coś
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Dawaj wydech z 3.0TDI jest dużo lepiej:wink:
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem czy piszesz to pytanie żeby "nauczyć" się rozpoznawać różnice między MMI czy jestes zainteresowany kupnem tej konkretnej sztuki, pytam bo na ostatnim zdjęciu widać że auto jest odpalone i świeci kontrolka silnika ciekawe czemu:wink:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Multitronic i taki wykres :kox:
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Po pierwsze to nie bierzesz możesz ewentualnie kupić a po drugie to dzięki
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Z zegarkiem w ręku 1h i po robocie dzięki jeszcze raz za załatwienie luster
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Więcej Ci powiem jak wszystko założę bo jak wiesz w przyszłym tygodniu mam swoje wesele i auto mi jest praktycznie dziennie potrzebne, ale plan jest taki: Ad.1. Kable raczej zostaną stare Ad.2. Wzmacniacz podłączę przez wejście Hi level Ad.3. Mata pójdzie 2razy, drzwi od strony pasażera już zrobiłem i powiem że czuć już różnice:kox: Resztę odpowiedzi jak się ogarnę po weselu chyba że nie wytrzymam i może zarwe jakąś nockę ---------- Post dopisany 03-10-2013 at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2013 at 19:41 ---------- No i dzisiaj wpadły lustra S4 polift elektrycznie składane :banan: Następnym krokiem będzie grill czarny połysk, dokładka przedniego zderzaka z S4 i tylna dokładka w kolor auta, no i oczywiście jak wrócę z podróży poślubnej to mam zamiar założyć audio Mam jeszcze takie dwie sweet focie z mojej sesji ślubnej nie mogłem się powstrzymać i poprosiłem fotografa o zdjęcia przy aucie:wink:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Ładnie poleciałeś z tymi stołkami graty moda :slina:
-
B8 TrOOOOp
Ja mam MMI 2G i w momencie jak zapalają się światła mijania to włącza się podświetlanie guzików na panelu ze sterowania MMI wokół lewarka zmiany biegów:wink:
-
Fotka z fotoradaru na A2 w DE
Nie ma zasady mi ostatnio jak byłem dwa razy błysnął i do dzisiaj cisza a mój tata dostaje dosłownie każdy byly już i po15euro i po 200euro chyba go tam nie lubią