Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak sedan popatrz na tylne spływy są prowadzenia do rolety:wink: zresztą w opisie też jest że avant.
  2. Podejrzewam, że o tej godzinie będziesz jeszcze spać...chyba , że wstaniesz to o 7 bądź u mnie:naughty:
  3. Na pewno jeszcze nie raz się odezwę
  4. Też to widziałem jutro rano jadę to odebrać możesz dokładniej powiedzieć do której kostki się podpiąć i który pin trzeba coś w kodowaniu zmieniać?
  5. Jak z gościem gadałem i chciałem trochę urwać na transport to mi powiedział, że nie mam się wygłupiać bo dobrze wiem ile to kosztuje i on wie, że za takie pieniądze to pójdzie w parę godzin...
  6. Już się doczekać nie mogę tylko kiepsko z czasem teraz i nie wiem może w przyszłym tygodniu dopiero to ogarnę i przy okazji ten wydech założę
  7. Średnio:kwasny: ---------- Post dopisany 11-02-2013 at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2013 at 10:55 ---------- Audi A4 8K S- line avant podsufitka (3021696942) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jutro jadę po sufit S-line:banan:
  8. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kupione:banan:
  9. Kolego SIOMON masz swoje auto opisane w dziale B6 bo jakoś nie kojarzę Cię byłeś kiedyś na spocie?
  10. Podejrzewam, że dzisiaj to bieda z kierowcami..., ale mnie dynia napie....ala
  11. Jeśli Twoje audi ma DMC 1950kg to przyczepa, która zapniesz nie może mieć więcej DMC niż 1550kg bo wtedy suma przekroczy 3,5t i już musisz mieć BE sam się z nimi parę razy podczas kontroli męczyłem zrobiłem sobie E i od tego czasu mam spokój:wink:
  12. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdzałeś osobiście własnym miernikiem? Sprawdzałem zresztą auto ma najechane już 178tyś i przód jest trochę "opiaskowany" od kamieni, ale śladów rdzy nie zauważyłem.
  13. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam 2008r i ori lakier i nie zauważyłem, żeby coś się działo.
  14. Pany ma ktoś namiar na Dzo-Dzo bo mam jedną zaległa sprawę do niego a nr tel. chyba zmienił i na forum był ostatnio 04.2012:whistling:
  15. Piękne foteliki a, że tak spytam co robisz ze starymi stołkami nie chciałbyś sprzedać tylnych plastików z siatkami:whistling:?
  16. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    RS ja Cię bitte przeczytaj opis aukcji jeszcze raz: Es handelt sich um nachbauten nicht Originalteile
  17. W sumie to byle na przymiarkę starczyło a jak będzie ok to kupię dłuższe śruby, wysłałem w piątek gwint na reklamację niby mają na rozpatrzenie 1-2tygodni w zależności od tego ile będą mieli roboty i będą to sprawdzać na jakiejś specjalnej maszynie a o efektach mnie mailem poinformują ciekawe co z tego wyjdzie:whistling:
  18. Ciekawe czy u mnie te co teraz mam wystarczą ile gwintu powinno być wkręcone, żeby było to bezpieczne?
  19. Znowu:facepalm: Poszło:decayed: ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- Ma ktoś może śruby tak żebym mógł przymierzyć felgi na lato z 5mm dystansem bo nie wiem czy mi to w ogóle wejdzie a nie chce kupować nie potrzebnie:wink:
  20. Ja robiłem w ECU i też tyle płaciłem u mnie wyszło 181,9KM i 397Nm autko fajnie odżyło Mirek powiedział, że bezpieczna granica dla tych aut na seryjnych gratach to max. 185Km później wydech się za bardzo grzeje:wink:
  21. sysek27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napisał wtedy tak: CHYBA usunął...ale skoro tak to nie może być w DIVISIONIE! PUMA co ty odpierdalasz?? Miałem swoje powody aby usunąć, nie chce mi się publicznie pisać o tym. Jeżeli jest taka potrzeba proszę usunąć mój samochód z tej listy tam:hi:, no Patryk teraz to, żeś pocisnął...poprostu nie chcesz wchodzić w utarczki w swoim temacie! a ta lista to skoro Ci to teraz takie obojętne to po co wczesniej składałeś wogóle swoją kandydaturę Artur nie chodzi tutaj o jakieś utarczki itd. Mam powody które chciał bym zatrzymać dla siebie bo nie chce otwierać bez sensownej dyskusji. Co do Divisionu to tak jak napisałem jeżeli trzeba, proszę mnie usunąć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.