Treść opublikowana przez sysek27
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No święta jak najbardziej a Ty młody niby się do matury uczysz a co włączę laptopa to jesteś online:decayed: a i jeszcze jedno jak jeszcze raz będziesz tak pędził przez moją wioskę to Ci
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja będę dopiero na święta i wtedy też dopiero założę letni setup więc wtedy będę mógł się pojawić.
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Dzisiaj jak przejeżdżałem obok Ciebie to rzuciły się w oczy te 18" tylko właśnie miałem pisać, że chyba dystans by się jakiś przydał fajnie teraz wygląda:thumbup1:
-
Auto dla kobiety w dieslu za ok 10 000.
Siostra ma Ibizę 1,9SDI 2003rok, czyli po lifcie, 3drzwi, powiem tak świetne autko mało pali fajne do miasta bo małe tanie w eksploatacji aktualnie ma 145tyś przejechane ma ją od 3 lat i jak na razie robię jej tylko wymiany części eksploatacyjnych nic więcej, na wyposażeniu ma klimę, centralny, el. szyby i to wg mnie w zupełności wystarczy może nie jest to demon prędkości, ale za to spalanie rekompensuje wszystko dlatego bardzo polecam takie właśnie autko dałem za nie 3 lata temu 3tyś euro więc podejrzewam, że teraz powinieneś kupić takie autko w kwocie podanej przez Ciebie
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
Jeśli miało to by być auto dla mnie to: S4
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Taaa wpadł...gratki zakupu
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Wszystko dzisiaj doszło teraz lecę zrobić wymiankę polecam jak najbardziej
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
Teraz mi wychodzi 20tyś rocznie bo kupiłem busa i czasem zdarza się, że audi stoi w garażu miesiąc nie jeżdżone ale powiem, że wcześniej to i 50tyś na rok mi wychodziło:witch:
-
[ALL B5] Lampki Tablic Rejstracyjnych
No ok, ale w sumie to jest tak, że wy się męczycie z takimi problemami a my mamy zawsze jak FIS zareaguje na różne żarówki i koło się ciągle kręci może te co podałem w tym linku też po jakiś małych przeróbkach podejdą do B5.
-
[ALL B5] Lampki Tablic Rejstracyjnych
Po co od razu ten wykrzyknik na nowym forum nie ma w opisie jaki kto ma model więc podałem propozycję.
-
[ALL B5] Lampki Tablic Rejstracyjnych
Nie wiem kolego do jakiego modelu to ma być, ale do B6/B7 i B8 pasują tu masz wszystko ładnie opisane: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?227211-B6-B7-Monta%BF-Ledowego-Pod%B6wietlenia-Tablicy-rejestracyjnej-z-A5-B8
-
[inne] Kodowanie centralnego zamka w Seacie Altei
Witam, na samym początku przepraszam, że poruszam problem Altei na tym forum, ale może akurat znajdzie się osoba, która będzie mogła pomóc, a więc do rzeczy. Mój tata ma Seata Altea i problem jest następujący chodzi o centralny zamek pierwsza sprawa czy można zmienić, aby w momencie otwierania auta z pilota otwierały się wszystkie drzwi a nie tak jak jest teraz, że po pierwszym naciśnięciu otwierają się drzwi kierowcy a po drugim reszta drzwi, druga sprawa wygląda tak, że po ruszeniu samochodem zamykają się zamki w drzwiach i gdy się zatrzymuję i wysiądę z auta to otworzą się tylko te drzwi którymi wyjdę a reszta zostaje zamknięta i teraz chcąc położyć coś albo zabrać np. z tylnego siedzenia czy z bagażnika muszę się wrócić do auta i otworzyć resztę zamków guzikiem na konsoli co jest bardzo denerwujące, czy można to jakoś VAG-iem przekodować ,żeby w momencie gdy otworzę drzwi którymi wysiądę wszystkie zamki się otwarły oraz żeby pilotem otwierały się wszystkie zamki po pierwszym naciśnięciu pilota tak jak jest to w naszych A4...
-
[ALL B7] Ma ktoś takie felgi w b7? jak to wygląda na zywo?
Tak zgodzę się z Tobą jeśli chodzi o gust, ale te felgi co Ty masz to fakt jest 17cali, ale to są ori felgi S-line i one faktycznie wyglądają na te 17cali a do tego masz jeszcze podejrzewam zawieszenie S-line czyli obniżone jest Twoje auto trochę i dlatego fajnie to wygląda a z kolei wzór o którym pisze kolega w 17calach się gubi i wyglądają na mniejsze niż są w rzeczywistości dlatego napisałem, że lepiej jest założyć 18cali w tym wzorze.
-
[ALL B7] Ma ktoś takie felgi w b7? jak to wygląda na zywo?
Kurcze trochę mało te 17" w B7 wiem co mówię bo sam najpierw miałem 17" a później zmieniłem na 18", ale oczywiście w obu przypadkach wypadałoby obniżyć autko dla lepszej optyki:wink4:.
-
Droga dojazdowa porada.
Raczej będzie walec z wibratorem. Ok dzięki jeszcze raz za mądre rady teraz tylko czekać na prawdziwą wiosnę i zaczynamy działać. Myślę, że temat można zamknąć.
-
Droga dojazdowa porada.
Oki dzięki Panowie za rady mam już mniej więcej światło jak to wszystko rozwiązać.
-
Droga dojazdowa porada.
A jaka by musiała być gruba ta ostatnia warstwa?
-
[ALL B5] Audi S4
Pięknie zazdraszczam furki
-
Droga dojazdowa porada.
Witam Panowie mam taką sprawę jesteśmy właśnie na etapie przygotowań do robienia na nowo drogi dojazdowej do działki na której mieszkam wiem, że musimy wybrać ziemię na głębokość ok. 40cm podsypać piaskiem 10cm zagęścić później zasypiemy wszystko gruzem takim kruszonym i go zagęścić i teraz moje pytanie co dać jako ostatni etap czyli nawierzchnie tak żeby było to w miarę trwałe i nie robiły się koleiny i gdy popada deszcz, żeby nie wwozić jakieś mazi na bruk dodam, że drogą będą jeździć samochody max. 7ton. Każda rada mile widziana za co z góry dziękuję.
-
[B5 ADR] Dobre felgi?
Też mam tomasony tylko TN1 i nie narzekam solidna felga a jeśli chodzi o komfort to podobny jak przy 17" ja mam oponę 225/40/18 i jest ok jedyne co to zauważyłem, że spalanie ciut większe.
-
[ALL B6] Czy da się zamontować zamiast wizytownika 2 kubek obok esp ?? ZROBIONE
Na moje oko z A6 nie będzie pasować no, ale sprawdź jeśli masz taką możliwość.
-
[ALL B6] "Bicie"w czasie jazdy.
A jak hamujesz to zwiększa się to "bicie" bo możesz mieć tarcze krzywe, albo któraś gałka ma luz możliwości jest wiele a jesteś pewien, że felgi, które założyłeś na zmianę są dobrze wyważone?
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Nie no chyba nie aż tak..., ja właśnie zmieniłem wszystko na BOSE fakt głośniki z 2006roku i wzmacniacz też i czuć naprawdę różnicę tylko pytam jeszcze o centralny głośnik.
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
Panowie tak się zastanawiam czy jeśli miałem seryjne nagłośnienie to był już zamontowany głośnik centralny czy występował tylko w BOSE i czy jest duża różnica po jego zamontowaniu?
-
[ALL B6] Czy da się zamontować zamiast wizytownika 2 kubek obok esp ?? ZROBIONE
Oki dzięki.