Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. No święta jak najbardziej a Ty młody niby się do matury uczysz a co włączę laptopa to jesteś online:decayed: a i jeszcze jedno jak jeszcze raz będziesz tak pędził przez moją wioskę to Ci
  2. Ja będę dopiero na święta i wtedy też dopiero założę letni setup więc wtedy będę mógł się pojawić.
  3. Dzisiaj jak przejeżdżałem obok Ciebie to rzuciły się w oczy te 18" tylko właśnie miałem pisać, że chyba dystans by się jakiś przydał fajnie teraz wygląda:thumbup1:
  4. Siostra ma Ibizę 1,9SDI 2003rok, czyli po lifcie, 3drzwi, powiem tak świetne autko mało pali fajne do miasta bo małe tanie w eksploatacji aktualnie ma 145tyś przejechane ma ją od 3 lat i jak na razie robię jej tylko wymiany części eksploatacyjnych nic więcej, na wyposażeniu ma klimę, centralny, el. szyby i to wg mnie w zupełności wystarczy może nie jest to demon prędkości, ale za to spalanie rekompensuje wszystko dlatego bardzo polecam takie właśnie autko dałem za nie 3 lata temu 3tyś euro więc podejrzewam, że teraz powinieneś kupić takie autko w kwocie podanej przez Ciebie
  5. Jeśli miało to by być auto dla mnie to: S4
  6. Taaa wpadł...gratki zakupu
  7. Wszystko dzisiaj doszło teraz lecę zrobić wymiankę polecam jak najbardziej
  8. Teraz mi wychodzi 20tyś rocznie bo kupiłem busa i czasem zdarza się, że audi stoi w garażu miesiąc nie jeżdżone ale powiem, że wcześniej to i 50tyś na rok mi wychodziło:witch:
  9. No ok, ale w sumie to jest tak, że wy się męczycie z takimi problemami a my mamy zawsze jak FIS zareaguje na różne żarówki i koło się ciągle kręci może te co podałem w tym linku też po jakiś małych przeróbkach podejdą do B5.
  10. Po co od razu ten wykrzyknik na nowym forum nie ma w opisie jaki kto ma model więc podałem propozycję.
  11. Nie wiem kolego do jakiego modelu to ma być, ale do B6/B7 i B8 pasują tu masz wszystko ładnie opisane: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?227211-B6-B7-Monta%BF-Ledowego-Pod%B6wietlenia-Tablicy-rejestracyjnej-z-A5-B8
  12. Witam, na samym początku przepraszam, że poruszam problem Altei na tym forum, ale może akurat znajdzie się osoba, która będzie mogła pomóc, a więc do rzeczy. Mój tata ma Seata Altea i problem jest następujący chodzi o centralny zamek pierwsza sprawa czy można zmienić, aby w momencie otwierania auta z pilota otwierały się wszystkie drzwi a nie tak jak jest teraz, że po pierwszym naciśnięciu otwierają się drzwi kierowcy a po drugim reszta drzwi, druga sprawa wygląda tak, że po ruszeniu samochodem zamykają się zamki w drzwiach i gdy się zatrzymuję i wysiądę z auta to otworzą się tylko te drzwi którymi wyjdę a reszta zostaje zamknięta i teraz chcąc położyć coś albo zabrać np. z tylnego siedzenia czy z bagażnika muszę się wrócić do auta i otworzyć resztę zamków guzikiem na konsoli co jest bardzo denerwujące, czy można to jakoś VAG-iem przekodować ,żeby w momencie gdy otworzę drzwi którymi wysiądę wszystkie zamki się otwarły oraz żeby pilotem otwierały się wszystkie zamki po pierwszym naciśnięciu pilota tak jak jest to w naszych A4...
  13. Tak zgodzę się z Tobą jeśli chodzi o gust, ale te felgi co Ty masz to fakt jest 17cali, ale to są ori felgi S-line i one faktycznie wyglądają na te 17cali a do tego masz jeszcze podejrzewam zawieszenie S-line czyli obniżone jest Twoje auto trochę i dlatego fajnie to wygląda a z kolei wzór o którym pisze kolega w 17calach się gubi i wyglądają na mniejsze niż są w rzeczywistości dlatego napisałem, że lepiej jest założyć 18cali w tym wzorze.
  14. Kurcze trochę mało te 17" w B7 wiem co mówię bo sam najpierw miałem 17" a później zmieniłem na 18", ale oczywiście w obu przypadkach wypadałoby obniżyć autko dla lepszej optyki:wink4:.
  15. Raczej będzie walec z wibratorem. Ok dzięki jeszcze raz za mądre rady teraz tylko czekać na prawdziwą wiosnę i zaczynamy działać. Myślę, że temat można zamknąć.
  16. Oki dzięki Panowie za rady mam już mniej więcej światło jak to wszystko rozwiązać.
  17. A jaka by musiała być gruba ta ostatnia warstwa?
  18. Pięknie zazdraszczam furki
  19. Witam Panowie mam taką sprawę jesteśmy właśnie na etapie przygotowań do robienia na nowo drogi dojazdowej do działki na której mieszkam wiem, że musimy wybrać ziemię na głębokość ok. 40cm podsypać piaskiem 10cm zagęścić później zasypiemy wszystko gruzem takim kruszonym i go zagęścić i teraz moje pytanie co dać jako ostatni etap czyli nawierzchnie tak żeby było to w miarę trwałe i nie robiły się koleiny i gdy popada deszcz, żeby nie wwozić jakieś mazi na bruk dodam, że drogą będą jeździć samochody max. 7ton. Każda rada mile widziana za co z góry dziękuję.
  20. Też mam tomasony tylko TN1 i nie narzekam solidna felga a jeśli chodzi o komfort to podobny jak przy 17" ja mam oponę 225/40/18 i jest ok jedyne co to zauważyłem, że spalanie ciut większe.
  21. Na moje oko z A6 nie będzie pasować no, ale sprawdź jeśli masz taką możliwość.
  22. A jak hamujesz to zwiększa się to "bicie" bo możesz mieć tarcze krzywe, albo któraś gałka ma luz możliwości jest wiele a jesteś pewien, że felgi, które założyłeś na zmianę są dobrze wyważone?
  23. Nie no chyba nie aż tak..., ja właśnie zmieniłem wszystko na BOSE fakt głośniki z 2006roku i wzmacniacz też i czuć naprawdę różnicę tylko pytam jeszcze o centralny głośnik.
  24. Panowie tak się zastanawiam czy jeśli miałem seryjne nagłośnienie to był już zamontowany głośnik centralny czy występował tylko w BOSE i czy jest duża różnica po jego zamontowaniu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.