Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sysek27

  1. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To masz 3g low bez dysku twardego ale na sloty kart SD
  2. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siedzenia z S4 juz napewno w garażu masz:naughty:
  3. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To dawaj wątek oblukamy temat co tam do modzenia jest:decayed:
  4. Korekta za wiele nie da bo odpryski sa bardzo głębokie i jest ich naprawdę masa zobaczę muszę się z tym przespać
  5. No właśnie jak nie pierdo....niesz tak boli:kwasny:
  6. Dzięki za miłe słowa:hi: Tak koło jest z A8 19"x9" ET 33:wink: ---------- Post dopisany 11-06-2014 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2014 at 11:46 ---------- Panowie mam problem bo auto mam w zwykłym czarnym lakierze przebieg 207000 całe auto w ori lakierze no a przód mam tak wypiaskowany od kamieni ze masakra i teraz nie wiem co robić bo drażni mnie to bardzo a z drugiej strony chcę uniknąć później przy sprzedaży tekstów że bity itp. Co Wy byscie poradzili malować czy zostawić...?
  7. f*ck teraz patrzę, że nie ma prawie wcale moich zdjęć zasrany imageshack:doh: ---------- Post dopisany 07-06-2014 at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2014 at 22:35 ---------- Jest i nowe koło zdjęcia jak zwykle nie oddają tego co jest w rzeczywistości...
  8. No jakieś tam koło wpadło nie jest to to co miało być ponieważ okazało się, że to co wybrałem jest już wszystko wysprzedane i trzeba by jeszcze z dwa miesiące czekać aż będą znów dostępne a nie chciałem już zimówek męczyć no i przeglądając kiedyś allegro wpadły w śmiesznej kasie ori kółka z A8 takie jak ma aktualnie Orzeł...jest nawet całkiem spoko foto jakieś wrzucę, ale później bo nie mam nic pod ręką a jutro ruszam na Nysę więc najwcześniej coś koło niedzieli będzie...
  9. Wyszło bardzo ładnie jeśli kupowałes wiązke z kufateca to moja tez byla za krotka i ja przedłużalem , obiecalem Ci jakieś foto mam tylko takie bo pogoda nie rozpieszcza: http://naforum.zapodaj.net/568de11a6620.jpg.html
  10. Ja miałem czarny mat i połysk zostałem przy połysku lepiej wygląda
  11. Ktos tutajna forum pisał, ze próbował na wszystkie sposoby a i tak skończyło sie na wycięciu szyby... PS. Stołki idealnie pasują do tego projektu:slina:
  12. To niech Magic z nia pogada ostatnio mu sie udało:decayed:
  13. Nie ma problemu tylko Oli juz nie dostanie:wink:
  14. No żona też mnie dzisiaj pytała czy jest na liscie:decayed:
  15. Umarłem:polew: MOżesz powiedzieć kuzynowi, czy tam komuś, że jak będę w stanie, to go zmienię za konsolą;D U mnie w piwnicy coś też się do tego czasu przegotuje, ale chyba nie będę zabierał - niejednego już strzeliło, a każdy gadał, że dobrze wchodzi;p Ja tez pomoge a im bardziej pijany tym lepiej bit siada:banan:
  16. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie odkrecisz potrzebny jest tak drobny torx
  17. Normalnie powinny wejsc sam chce kupic w takiej konfiguracji:wink:
  18. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie jak miałem A3 to dzwoniłem do ASO to mi powiedzieli ze albo przebieg albo 5lat co pierwsze nastapi i wymieniłem rozrząd przy przebiegu 60 pare tyś. Nie wiem jak w B8 ale ja w caga wymieniłem przy 170tys zadzwoń do ASO to ci powiedzą.
  19. Tak było babka nieźle zdziwiona była jak poprosiłem o tabletki
  20. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Raczej bedzie przycierac:wink: ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- Chociaz kolega Orzel ma u siebie 9"x19" ET33 z A8 tylko nie wiem jaka ma opone ale jezdzi na takiej feldze zagadaj do niego o szczegóły.
  21. sysek27 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam takie założone na zimę, fajnie wyglądają
  22. Nie dobrze:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.