Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin_franz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin_franz

  1. Nie, zczytujesz pin z nowego licznika i później za jago pomocą kodujesz kluczyki.Wysłane z terenu
  2. Chyba masz coś z pompką centralnego, bo widziałem w innym poście masz problem z oswietleniem wnętrza, a to też chyba idzie przez pompkę... Wysłane z terenu
  3. Nie musisz zmieniać wsadu. Wsad zmieniasz po zmianie tarcz na europę. Ty masz immo w liczniku, czy w ecu? (nie wiem jak jest w przedlifcie) Jesli w liczniku to pin odczytasz i zakodujesz kluczyki zwykłym kabelkiem, ale w vagComander (Przebieg rownież). Wysłane z terenu
  4. To do pompiarza uderzaj. Może jeszcze ktoś obcykany w pompach się wypowie. Wysłane z terenu
  5. Poszukaj tematu pod tytułem: "efekt wymiany licznika na fis" Tam jest wszystko Wysłane z terenu
  6. Z tyłu też nie działa? Wysłane z terenu
  7. Raczej powinno się ruszać to co tam jest Wysłane z terenu
  8. Masz jakiś centralny z pilota, czy coś? Może w pompce w module domykania jakieś zwarcie się robi Wysłane z terenu
  9. To sprawdź jakie masz kodowanie. Reczej nikt by jaegera nie wkładał, bo z nim jest sporo roboty... Wysłane z terenu
  10. Poliftowe vdo są tylko czarne. Jeśli licznik na zdjęciu jest twój to jest to jaeger. Wysłane z terenu
  11. Czyli prawdopodobnie tak jak napisałem wyżej masz jaegera. Dla pewności zobacz obudowę z tyłu. Jeśli biała to jaeger. Ewentualnie zrób zdjęcie przodu w miarę wyraźne. Nie da się skorygować ustawień. Tylko wymiana Wysłane z terenu
  12. Czy jest on przedzielony tak jakby na pół i na dole wyswietla a na górze nie? Wyswietla Ci spalanie, czy tylko temperaturę? Wysłane z terenu
  13. A jaki miałeś wcześniej licznik? Masz polifta?Wysłane z terenu
  14. Ta kupa miejsca jest do wyświetlania biegu w przypadku automatycznej skrzyni biegów Wysłane z terenu
  15. Jak zrobisz hamulce, to przestanie pokazywać info o heblach, a pokaże się temperatura Wysłane z terenu
  16. 1/2 nie pokazuje spalania. Wysłane z terenu
  17. W polifcie chyba nie jest napisane Wysłane z terenu
  18. Pół fis, czy pełny? Zrob zdjęcie to Ci powiem Wysłane z terenu
  19. Wymieniaj na cały fis. 1/2 się nie opłaca. Poszukaj poradnik kolegi soulmast3r'a na temat wymiany 1/2 fis na pełny. Tam jest wszystko opisane krok po kroku. Ja też jestem po takim zabiegu. Wszystko bez najmniejszych problemów. Wysłane z terenu
  20. Kup drugi schowek i podmień element, albo cały schowek. One nie są raczej drogie Wysłane z terenu
  21. A jaki masz licznik? Jeśli jaeger, to właśnie doczekał swych dni. Naprawa nieopłacalna. Tylko wymiana na VDO. Wysłane z terenu
  22. marcin_franz odpowiedział(a) na quattro87 temat w Audi A4 B5
    Nie trzeba, tylko będziesz je wkładał do świateł mijania? One raczej nie mają homologacji... Wysłane z terenu
  23. Podłącz się pod podświetlenie włącznika przeciwmgielnych, albo uchwytu na kubek. Wysłane z terenu
  24. Pewnie, że tak Wysłane z terenu
  25. To może ta manetka jest po prostu uszkodzona i nie działa w niej ta "funkcja". Wysłane z terenu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.