Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Dawaj więcej zdjęć w słońcu ? Nie jest to mój ulubiony kolor ale i tak robi wrażenie
  2. szafa odpowiedział(a) na EloLelo temat w Audi A4 B8
    Po mieście może i będzie niższe ale w trasie nie spodziewałbym się już takich wyników przy tych prędkościach...
  3. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Hugo a jakie parametry opon przy masz tej feldze? Nic nie przyciera, policja również się nie czepia? ?
  4. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie felgi r20 szer. 9,5 et36 wejdą do b8?
  5. szafa odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Czerwona ?
  6. Od dawna kibicuję temu projektowi, ale ostatnia aktualizacja mnie powaliła w związku z zakresem prac i umiejętnościami Rośnie konkurencja Kowiemu jeśli chodzi o możliwości doposażenia auta
  7. Pojawiła się opcja zakupu c7, w związku z powyższym sprzedam b8, cena z 2 kompletami kół 77k zl i ubezpieczeniem ac oc do lutego, ostatnio zaktualizowałem mapy oraz okleiłem chromy w czarny połysk. Jak ktoś chetny pisać na pw. Z racji dnia wolnego oraz ładnej pogody wymyłem na szybko samochód, przy okazji wpadło parę zdjęć na których widać jak siadła czerń, chromy okleili chłopaki z p-customs z katowic, których jak najbardziej polecam https://www.facebook.com/custompaintingandstuff/ Zostało jeszcze zmienić tylny znaczek na czarny, i jeśli auto nie pójdzie złożyć zamówienie na eibacha
  8. @Fazi ? polecam!
  9. Nie warto, nie dokupisz kratek osobno, chyba że w aso, ale nie wiem jaka cena, ja bym odpuścił i jak coś szukał kompletnego. ps. kurier wczoraj nie dojechał ?
  10. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Fajnie siadło, coraz mocniej za mna chodzi żeby moją delikatnie posadzić ?
  11. szafa odpowiedział(a) na a4-freunde temat w Audi A6/S6/RS6
    Dobra franca Po b5 nie wątpię że to nie koniec prac nad autem i efekt będzie jeszcze lepszy ?
  12. Dobra jest
  13. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ok
  14. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dojazdówka i wkład styropianowy, bo u mnie nie ma nic oprócz aku ?
  15. szafa odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie nie ma ktoś ory zestawu z kołem zapasowym do b8 na deal? Mam zestaw naprawczy ale jakoś nie mam przekonania...
  16. O widzisz i tutaj się ładnie ułożyło, trudno jakoś przeżyję, choć z drugiej strony im niższa opona tym większa szpara i wtedy już raczej gwint obowiązkowy.
  17. Jestem przyzwyczajony do naciągów, a tutaj rant zakryty, myślałem że lepiej będzie wyglądać na kole ? Chodzi mi po głowie eibach sportline, ale znów czy wybór opon nie zmusi mnie to pro kita, nie chce żadnych przycierek opona, nadkole...
  18. Na allegro są po 55zł, to są te dobre z vw? https://allegro.pl/oferta/dysza-spryskiwacza-skoda-seat-vw-5m0955986c-podgrz-5720319631

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.