Treść opublikowana przez szafa
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Dawaj więcej zdjęć w słońcu ? Nie jest to mój ulubiony kolor ale i tak robi wrażenie
-
Chiptuning 2.0 TDI spalanie
Po mieście może i będzie niższe ale w trasie nie spodziewałbym się już takich wyników przy tych prędkościach...
-
B8 TrOOOOp
Dzięki Hugo a jakie parametry opon przy masz tej feldze? Nic nie przyciera, policja również się nie czepia? ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie felgi r20 szer. 9,5 et36 wejdą do b8?
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
kozak
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Pięknie to wszystko wyszło Aż nabiera się ochoty na modzenie... ?
- C7 Resident
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Od dawna kibicuję temu projektowi, ale ostatnia aktualizacja mnie powaliła w związku z zakresem prac i umiejętnościami Rośnie konkurencja Kowiemu jeśli chodzi o możliwości doposażenia auta
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Fajnie siadło, ale liczyłem że mocniej siądzie ?
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Pojawiła się opcja zakupu c7, w związku z powyższym sprzedam b8, cena z 2 kompletami kół 77k zl i ubezpieczeniem ac oc do lutego, ostatnio zaktualizowałem mapy oraz okleiłem chromy w czarny połysk. Jak ktoś chetny pisać na pw. Z racji dnia wolnego oraz ładnej pogody wymyłem na szybko samochód, przy okazji wpadło parę zdjęć na których widać jak siadła czerń, chromy okleili chłopaki z p-customs z katowic, których jak najbardziej polecam https://www.facebook.com/custompaintingandstuff/ Zostało jeszcze zmienić tylny znaczek na czarny, i jeśli auto nie pójdzie złożyć zamówienie na eibacha
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Mega wygląda po tych wszystkich modach
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Niech służy
-
zwykła 1.8t apu by fifek
@Fazi ? polecam!
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Nie warto, nie dokupisz kratek osobno, chyba że w aso, ale nie wiem jaka cena, ja bym odpuścił i jak coś szukał kompletnego. ps. kurier wczoraj nie dojechał ?
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Czekam z niecerpliwoscia na foty jak to siadzie ?
-
B8 TrOOOOp
Fajnie siadło, coraz mocniej za mna chodzi żeby moją delikatnie posadzić ?
-
A6 C6 2.0 TDI
Dobra franca Po b5 nie wątpię że to nie koniec prac nad autem i efekt będzie jeszcze lepszy ?
-
1.8t quattro 300+ by Mintek
Dobra jest
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Dojazdówka i wkład styropianowy, bo u mnie nie ma nic oprócz aku ?- B8 TrOOOOp
Panowie nie ma ktoś ory zestawu z kołem zapasowym do b8 na deal? Mam zestaw naprawczy ale jakoś nie mam przekonania...- A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
O widzisz i tutaj się ładnie ułożyło, trudno jakoś przeżyję, choć z drugiej strony im niższa opona tym większa szpara i wtedy już raczej gwint obowiązkowy.- A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Jestem przyzwyczajony do naciągów, a tutaj rant zakryty, myślałem że lepiej będzie wyglądać na kole ? Chodzi mi po głowie eibach sportline, ale znów czy wybór opon nie zmusi mnie to pro kita, nie chce żadnych przycierek opona, nadkole...- Montaż mgiełkowych spryskiwaczy przedniej szyby w Audi A4 B8 2011-2015
Na allegro są po 55zł, to są te dobre z vw? https://allegro.pl/oferta/dysza-spryskiwacza-skoda-seat-vw-5m0955986c-podgrz-5720319631