Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. szafa odpowiedział(a) na Kris0112 temat w Audi A4 B8
    Pisz do Krzysia z Turbo Spaw, może ogarnie Ci taki zestaw https://pl-pl.facebook.com/turbospaw/
  2. Właśnie o to chodzi, jeśli brak chromów to relingi czarne, w tym przypadku albo zmiana relingów na czarne, albo ramki wkoło szyb chrom Moim zdaniem czarne relingi!
  3. Wrzuć cupre na przód bo ewidentnie brakuje lipa z przodu
  4. A to widzisz nigdzie się nie chwalił Trzeba go pomęczyć o aktualizacje tematu
  5. Hesik co ma białego sedana w pakiecie rs4? Jeśli tak to on ma malowane na biało, nie oklejone z tego co wiem
  6. Jeszcze jak byś miał porządne koło to oklejenie dachu i maski przy dobrym pomyśle na całe auto jest w stanie jakoś się zgrać, ale mając koła 15' odpuściłbym jakiekolwiek stylizacyjne manewry. Jedyna słuszna droga w tym przypadku to dążenie do zadbanej serii. W innym przypadku najpierw koło, zawias i możesz myśleć nad pakietem upiększającym jak np. progi od s4, zderzaki zespawane z dokładkami i pomalowane w kolor nadwozia, jakiś delikatny spojlerek na tylną klapę, światła dzielone z s4, ewentualnie polifty na przód, wnętrze recaro, full fis, tempomat, jakieś multimedia, itp. itd. Po więcej inspiracji podrzucam link do największej galerii porobionych b5 https://drive.google.com/drive/folders/0B8CArPjWP-zCflFoQ2paSXA4aENHQWhweUxmLUdQMlNsaTNWM3Q5amtFcWpzZG5YbXlobk0 Pozdroo
  7. Dzięki, ale mam nadzieję już niedługo, chce coś nowszego i większego jak Ty Załóż temat i pochwal się co kupiłeś ?
  8. Spokojnie, myślę że w najbliższym czasie będzie efekt
  9. Śliczna jest ?
  10. Odpuść sobie a kase zainwestuj w jakieś koło i zawieszenie, zrobi większą robotę niż oklejka na seryjnym aucie na 15tkach ...
  11. A to już wiem kto mnie mijał 19 maja na drodze na siewierz, auto robi robotę na drodze ??? pozdrawiam
  12. Dzieki, fajnie ze nie tylko mnie sie podoba ? Blaszki mam od Deva ale mam inny komplet na sprzedaz, jak cos pw ?
  13. Fura odebrana, ogólnie jest po dużym serwisie, hebel przód 345, zawieszenie, klima, olej, filtry itp. Przy okazji odchwaszczony lakier i wszystkie szyby 30%, zrobiło się trocheę ciemno i pewnie szybko dowód poleci, jak coś przód poleci na 20%. W następnej kolejności wpadnie duży hebel na tył? A wszystko to dzięki Devowi ? Jak by nie jego pomoc to to auto już dawno w dziale z częściami ? Ale dość marudzenia, poniżej parę fotek z dzisiejszego odbioru: Wiem dokładka wisi, ale nie dałem rady już poprawić
  14. szafa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Witam! Poszukuje kogoś z okolic katowic, rudy śląskiej kto jest w stanie w a6 c6 wyłączyć dźwięk niezapiętych pasów, temat dośc pilny! Jak coś pw. Pozdrawiam, Arek
  15. Dobry ruch Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  16. Aaaa i wszystko jasne sprzedales audi bo juz dawno jej nie widzialem? Ponizej 2 foty jeszcze przed serwisem Coraz bardziej mi sie podoba na rotorze Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
  17. Normalnie, otwierasz tylna klape i wyjmujesz stara, nowa ta sama strona
  18. Czyli spokojnie na tył 18mm bym wrzucił jak nie 20 przy tej oponie Wtedy nadkole powinno wchodzić pomiędzy rant a oponę
  19. Napisz jeszcze jakie opony oraz et, bo może niżej nie posadzisz Ja bym z tyłu jeszcze dołożył dystansu i pomyślał nad odbojami, później progi s4 i pakiet startowy zaliczony później pójdzie z górki hehe
  20. Dzięki, właśnie na żywo średnio widać niedoskonałości hehe, gdzie się mijaliśmy?
  21. Dzięki, również uważam że koło wpasowało się idealnie w budę, ale zdjęcia tego nie oddają
  22. Jak wpadna heble odsadzenie sie zmieni, i wtedy obecne moga starczyc ja jestem happy, przy 5 osobach nic nie ociera a dalej jest komfortowo
  23. Wpadło pare gratów, najważniejsze to koło na lato rotor 9x19 et33 dystans przód 18mm, tył 30mm, wycieraczki z paska, nowe dywaniki do środka a wkrótce heble i auto idzie na detaling Potem ogarnę jakąś sesje Wiem że wypadało by jeszcze wypchnąć koła ale tym będę się bawić jak wpadną docelowe heble
  24. Z tym pasem to nie tak pierwszy, ja już od 2015 mam na przedniej szybie Ja i tak kibicuję temu projektowi, bo mało kto już tak mocno rzeźbi b5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.