Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Niestety kuma, białe = wiocha
  2. Podobają mi się Twoje poczynania z autem, śledzę temat dalej i czekam na up-y A z wydechem podjedź do jakiegoś tłumikarza i pogadaj, może uda się dorwać pasjonata w branży i wymodzi coś ciekawego Ja takiego znalazłem u siebie młody gościu ale nadrabia wiedzą i umiejętnościami
  3. Dokładnie, jeśli nie masz czasu i możliwości to lepiej dać komuś kumatemu, tylko nie dawaj pierwszemu lepszemu jak ja zrobiłem bo koniec końców kosztowało mnie to 2 razy tyle czasu i nerwów :/
  4. Dzięki, autem zrobiłem dopiero jakieś 5km także za wiele powiedzieć nie mogę, ale dzwięk ani głośność sie nie zmieniły w porównaniu do serii, tylko turbine mocniej słychać jak sapie, nie zauważyłem rownież żeby dynamika się znacząco zmieniła, wchodzi i schodzi z obrotów jak wcześniej na jednym seryjnym tłumiku Tłumik niestety nie wiem jakiej firmy.
  5. Są na równo z zderzakiem ale koleś twiedzi że jak wydech sie ułoży bedzie dobrze, ewentualnie mam podjechac za jakiś czas na poprawki podobno kwasówka mocno pracuje.
  6. Wpadł wydech 2.75' na jednym przelotowym tłumiku (rury z kwasu, tłumik stal) i końcówka ulter [emoji6] w aucie nic się nie zmienilo, z zewnatrz lepiej słychać [emoji6] w wolnym czasie nagram jakiś filmik jak brzmi na odcince [emoji6] Poniżej fotki: Teraz zostaje ogarnąć tylne hamulce na jakieś większe oraz malowanie Chce też wykorzystać potencjał turbiny i po zmianie wtrysków atakować maks Cały wydech został wykonany w firmie http://kainer.pl/, szczerze polecam, fachowe podejście bez owijania w bawełnę!
  7. Sprzęgło chyba też to samo co siedzi u mnie, 240mm na sztywnym kole obite na kevlarze JA powiem szczerze różnicy w porównaniu do dwumasy nie widzę
  8. Dzieki, wlasnie tak myslalem zeby zapodac 80-tki ale chcialem jeszcze potwierdzenia wkrotce pochwale sie wynikami
  9. Coś więcej się da z tego setupu wyciągnąć? Znaczy ograniczeniem było turbo czy wtryski? Bo mam tą samą turbinę i zastanawiam się teraz nad wtryskami jakie zapodać, bo na al-kach wyszło 214/400 :/
  10. Bylem wczoraj z moja na "pierwszy snieg" mnie nie zachwycil, mojej sie podobal, w domu z nudow zobaczyc spoko ale na kino szkoda kasy...
  11. Mysle ze w eresie powinno sie zmiescic bez przycinania
  12. U Ciebie mega przyjemnie siadły, mam nadzieję że u mnie będzie podobnie Dzięki!
  13. Mega czyścioch Przyczepiłbym się tylko do koloru złotego na felgach, choć to może zdjęcia zakłamują bo mocno pod żółty podchodzi, ja bym tu widział ciemny grafit
  14. Chciałem 2 przelotowe ale chyba najpierw zrobię na jednym końcowym.
  15. Panowie powoli chce ogarnąć wydech, średnica gdzieś 2,5cala, na dwóch tłumikach przelotowych, może ktoś ma jakiś sprawdzony przepis, na polepszenie odczuć dźwiękowych, na tył myślę że ten zestaw ulter-a dobrze spasuje się w wnękę eresa http://allegro.pl/koncowka-podwojna-owalna-ulter-n2-57p-i6201617761.html
  16. U kogo kupujesz, przerabiasz? Musze swoje przerobić i wycisnąć maks z gtb
  17. W II lifcie również są jaja z migającym oświetleniem w pozycji neutralnej na postoju jak otworzysz drzwi pasażera lub tylne.Co do pokazywanie mozliwe ze bedziesz musial pierwszy pin z kostki wyciagnac, dopiero to u mnie spowodowalo pokazywanie z osobna kazdych drzwi.
  18. Moim zdaniem w srebrze było by zdecydowanie lepiej, tak to pod WT trochę podchodzi, opona balon, spasowanie też słabe. W srebrnym kolorze wyglądało by na poprawioną serię w białym trąci, ale to tylko moje zdanie
  19. Ale co ma dawac jak zachowuje sie jak migacz :-P fote jak nie zapomne zrobie wieczorem jak wyglada kokpit
  20. Gleba jest, już nie taka jak kiedyś ale jest Drzwi na fisie dałem fotę stronę wcześniej, fajnie ale w nocy jak ktoś wsiada, pulsuje całe podświetlenie, mnie to mocno irytuje :/ Wiem że u Kowiego występuje ten sam efekt i jakoś nie ma rozwiązania tego problemu :/
  21. Mi też ostatnio turbo zrobiło psikusa ale przez 7 lat nie martwiłem się że gdzieś nie dojadę, w tym roku za to nie byłem pewien czy do pracy dojadę 10km Teraz już mechanicznie auto znów jest pewne i zostały tylko drobne rzeczy, jak ogarnąć porządnie wydech, blacharkę i pomalować I jedno jest pewne wracam do serii z pokazywaniem drzwi na fisie bo wqrwia mnie na odpalonym pulsowanie oświetlenia po otwarciu drzwi pasażera oraz tylnych... Chyba że ktoś się z tym w jakiś sposób poradził to czekam na info
  22. Jestem zadowolony na czasy w których go kupiłem mega się sprawdził, spoko spalanie, praktycznie tylko wymiany oleju z filtrami, tak to nie robiłem nic
  23. Auto śmiga bezawaryjnie, można powiedzieć że dość dynamicznie, spalanie wychodzi w okolicach 9l/100 Koła letnie zostały sprzedane, w zależności jak się sytuacja rozwinie zobaczymy jakie wpadną letnie Narazie czekam, ale przed zimą chciałbym doprowadzić blacharkę do perfekcji, kupić na tył szersze dystanse oraz zregenerować wtryski, odetkać wydech i będziemy atakować 250hp Jak by ktoś gdzieś widział, miał kupię lewą zaślepkę spryskiwacza ka rs4, ewentualnie cały komplet

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.