Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Na calym aucie sa, koles co detailowal auto zj***l sprawe a teraz sie nie odzywa Mam nauczke nie odbierac fury po zmroku...
  2. Mogę sprzedać, dajesz 10k zł i są Twoje, w komplecie 8 szt rotorów, opony, dekielki, śruby i dystanse
  3. Armi niby tak, ale chciałbym jakieś zdjęcie w salonie powiesić a nie ma co
  4. Reggi powiem Ci że na żywo jest zdecydowanie lepiej na fotach wygląda średnio
  5. Nie każdemu się przypasuje Mi się podoba ale bardzo możliwe że zmieni kolory na przyszły sezon
  6. Nie mam i nie wiem czy będą bo brak aparatu a z fona wychodzą słabo, zresztą w ogóle na fotach auto wcale dobrze nie wychodzi, a w rzeczywistości mi banan nie schodzi z gęby jak go widzę W drodze na zlot zaatakowałem mulde przy 200 na dtś-ce i wyrwałem z mocowania, już poprawione Jeszcze 3 fotki z spotu wpadły:
  7. To git, bo inaczej było by kombinowanie Czyli powinno pójść gładko i bezproblemowo
  8. Czekaj jak odbierzesz, wtedy dopiero banan zawita hehe Dorwałeś całe tylne ćwiary razem z klapką i wewnętrznym mechanizmem, bo jak nie to zacznij szukać, ponieważ z polifta nic nie pasuje, za krótki druciki i klapka inaczej wypriflowana
  9. Ładnie lecisz z tematem, przy ciemnym lakierze i pospawanych dokładkach szukaj dokładki z leona cupry, nie pożałujesz
  10. Fura wycyckana na maksa
  11. Szału by nie było Ale może kiedyś wpadnie jako zestaw zapasowy na wyjazdy w 4 osoby Wpadła jeszcze jedna fota z soboty;)\
  12. Tak moj blad chodzilo o riale wlasnie tego bym nie chcial by d*pa lazila, szczegolnie w zimie Jak cos wymyslisz daj znac jakie koszta i jak sie jezdzi, bo lekki negat by mi sie przydal
  13. Fura znana z raceism, jest dobrze a pewnie z czasem bedzie lepiej Choc przyznam ezczerze na artecach bylo bardziej klasycznie Podpowiedz jak zrobiles negatywy z tylu, jakes podkladki robione na zamowienie, czy dopasowales podkladki z passata??
  14. Ja to widze tak: - pozbyc sie pseudo carbonu - doprowadzic lakier do porzadku - 2 din do srodka - wywalic folie z szyb - lampy poliftowe na przod + bix - dac lepsze foty W tej formie jak jest teraz wyglada na samochod wscieklego malolata, popracuj, poprzegladaj tematy na forum, fotki w dziale b5 battalion i pewnie odnajdziesz wlasciwa droge powodzenia!
  15. Dzięki! Na żywo już nie ma tak pięknie, co do lamp to napiszę tu bo pw mam już dość Lampy są rozklejone i odbłyśnik długich jest pomalowany farbą modelarską żółtą tamiya X12, po pierwszej chwilach wygląda to tragicznie ale przeschnie i nabiera połysku, potem lampę skleiłem sylikonem czarnym Końcówki to dla mnie temat zakończony, te mi się podobają i ich nie zmienię
  16. Zazdroszcze przesiadki Oby fura służyła bezawaryjnie
  17. Widze Kowi czujny Kręciło się paru fotografów to może jeszcze jakieś fotki wpadną, obiekty które były oblegane to nowsze auta za mega gruby hajs
  18. Tak, ramki od dido na wzor rs4 pomalowane w czarny polysk Leci pw Moze w przyszlosci wpadnie polift z dokladka pdc poszerzony pod body i zobqczymy jak to bedzie wygladac
  19. Dzięki! Powiem Ci że trochę czasu, cierpliwości i gotówki i każde auto będzie wyglądać świetnie, koło i gleba, nic więcej nie potrzeba
  20. Hmm myślę że wyszło by świetnie, kto wie, może kiedyś tak zaszaleje
  21. Cupra on board Powiem szczerze że żałuje że wcześniej nie wpadła Kaffar dzięki za pomoc dydaktyczną W weekend zakończenie sezonu z raceism w katosach to wpadną foty
  22. Ale klimat na fotach
  23. szafa odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A mówiłem bierz i się nie zastanawiaj!! Dla mnie kozak wyszedł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.