Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. Z kratkami czy bez i tak jest za***iście
  2. Na zywo jest lepiej, na tych fotach wogole srednio to wyglada, poczekajcie na jakies lepsze fotki
  3. Kupiłem jakiś czas temu na allegro, nie pamiętam a kartony dziś wyepiłem, na aucie siadły mega
  4. Slavko nie taki bliski znajomy żeby za free robić Z przodu ranty się chowają w nadkolach, trochę się wycieło i już nic nie chaczy, tył muszę ogarnąć ale to po wyjeździe Wpadły końcówki wydechu Q80 czy 90, dupcia teraz jest w pytę Potem wrzucę jakieś foty
  5. Moim zdaniem nie warto, lepiej dolozyc i kupic karte nowa z gwarancja niz kupic teraz to a potem i tak kupisz inna karte!
  6. Czyżby ate ceramić? Mi nie pyliły przez pierwsze 10k km, potem tak jak normalne Fajnie że jednak odbudowujesz bo były słuchy że "pier***" i zmienisz na b8
  7. Slavko niestety z tą lampą nic więcej się nie da zrobić, zderzak chyba się powyginał od tego naciągania Co do lusterek pójdą w kolor, chromowane jakoś źle mi się kojarzą Dziś wpadły opony falken ziex w rozmiarze 235/35/18 na tył i naciąg jest akceptowalny w porównaniu do tego co było wcześniej, a opony z tyłu poszły na przód Deczko wyższy profil, auto nabrało masywności i ranty są bezpieczniejsze Efekt taki że przód trze, tył trze o plastikowe nadkola i mocowanie przedniego zderzaka, jutro się albo podocina co nie co albo dam kapke wyżej co pewnie miska doceni bo w tym sezonie nie dam rady finansowo na osłonę z blachy W wtorek pierwsza dłuższa podróż na tym zestawie do głogowa to potem zdam relacje jak nie dostane zawału przy skoku Poniżej 2 marne foty: https://lh5.googleusercontent.com/-MihJL0aO5S0QhJ2Q-MR9xSljgz30-AMGOmJHK-fWHU=w1167-h875-no Spasowanie przodu https://lh5.googleusercontent.com/-94ZEFUcVRxc/U_Y_cfhhnXI/AAAAAAAADBc/EiF6tKmr5SM/w656-h875-no/IMG_20140821_194829.jpg Jutro wpadną nowe końcówki wydechu, i potem jak starczy grosza znajomy zrobi sesje, a jak nie to dopiero w wrześniu będą jakieś foty
  8. Dobry przykład że nie trzeba mega drogich kół by auto wyglądało świetnie
  9. Przemek auto wyszło słodko, motyw na bagu dobry Ale te koła są jak najszybciej do zmiany, w 19 jeszcze te koło robi szał, niestety w 18 jest słabe Wogóle gdzie to na wczasy śmigasz, może będzie można Cie gdzieś ustrzelić?? Napisz też coś więcej o zawieszeniu, jakie podzespoły, kompresor i jak się sprawuje
  10. Opuszczony tył i przód Jeszcze trochę roboty jest, ale mam nadzieje w weekend uda się jakieś fotki strzelić
  11. Mały up, z racji że czekam na opony, wpadł gwint na przód na grubej ladze I auto już siedzi znacznie przyjemniej, poprawione co nie co, zamontowane nadkola, jutro dalsza zabawa z poprawkami Szybka fota przodu Pozdroo
  12. Ale nie fart, chyba za niedługo zmienie nick na slepy2 To cofam co napisałem
  13. Szkoda, pewnie kolejny projekt pójdzie na żyletki Ale żeby przesiadka na krawata Powodzenia
  14. Bedą wystawać, ale będzie szał
  15. Świr miło było poznać, kawały z jąkałami dalej mnie rozbrajają "ch ch h h hu c**j niech będą bułki" Auto fajne, kolor koła mimo że miał wyjść inny fajnie pasuje do auta Jak znajdziesz chwile poszukaj tej listwy z tylnego zderzaka przedlifta i sypnij danymi na pw
  16. tak, tylko weź pod uwagę że są mocno rozepchane błotniki
  17. Auto dobrze wygląda na fotkach i na żywo Miło było poznać Dorzuć jeszcze dokładkę z cordoby i będzie miazga
  18. Dzięki za zlot i towarzystwo, miło było wszystkich poznać My z małym defektem po 130km ale dojechaliśmy cali
  19. Poszerzony fl Zostal poprawiony i teraz wyglada zdecydowanie lepiej, w tym tyg zaladuje zawias, poprawie co nie co i bedzie sesja
  20. Panowie spokojnie, narazie auto poskladane na pale, przyjdzie czas bedzie sesja narazie tylko taka fotke mam
  21. Grubo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.