Treść opublikowana przez szafa
-
[B5 1Z] A4 TDi
Dzieki;) z zewnątrz jest tak jak chciałem, choć chodzi mi po głowie Dokladka z cupry:rolleyes: Teraz czas na środek bo już patrzeć nie mogę na ta bide:( Właśnie tak się zastanawiałem czy dokładka wpadnie, myślę że to razem z lampami zwieńczyło by przód:jerk:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Bardzo dobrze, kiedy będzie pomalowany?
-
"Fake RS4" by Artek
mrogal płacze http://4.s.dziennik.pl/pliki/2001000/2001234-portfel-643-482.jpg Byq nie masz co płakać, odwaliłeś kawałe dobrej roboty, a Artek zwieńczył robotę dobrym kołem:jerk:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Wpadna czarne ramki lamp i zobaczymy jak bedzie:wink:, ale raczej zostanie ciorny:decayed: Czarny znaczek daje agresora Czekam na reszte zdjec
-
"Fake RS4" by Artek
Tego brakowalo juz za czasow Mrogala Jest petarda
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Tak zgadza sie, ale tylko w wersji jak u Slavko Moim zdaniEm tylko porownywalny jest polift zespolony z dokladka bez miejca na tablice:D
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Goń tego esa a zostaw oem:wink:- [B5 1Z] A4 TDi
Po Twoich fotkach tylko mnie utwierdziłeś w przekonaniu że kupując końcówki Q80 dobrze zrobiłem:decayed:- [ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Kris bardzo fajnie Ci to wyszło, ale RS Maxa strasznie wysoko zawyża Ci poziom- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
- [B5 1Z] A4 TDi
pogadam z ekipą i może się wybierzemy:wink: Kominy bede spawał w poniedziałek:wink: bo musze ogarnąć redukcję z 80mm na ori grubość rurek:wink: ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- Detale:jerk: http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8996.jpg No i koniec zabawy z zawiasem, przód 58,5; tył 59,5: http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8984.jpg Pięknie łądnie, ale jakoś napisy bbs na podjebce do mnie nie przemawiają- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kasa poszła, znaczy zadatek zawstydzi wszystkich ;-) PS: Kaju równaj podjazd bo na letnim setupie to nie wjedzie ;-) Ogr nie przesadzaj, beda tam lepsze projekty ja narazie jestem w czarnej d*pie na 1be i zimowkach- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kasa poszła, znaczy zadatek jeeeeebaniutki A co póki jeszcze kasa jest:decayed:- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kasa poszła, znaczy zadatek- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Sprawdzę, dzięki za trop:wink:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przy wtyczkach nic nie kopałem, ale zobaczę czy przypadkiem nie naderwałem jakiegoś kabla:wink:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wszystko działa normalnie, nawet jak otwieram auto to migają kierunki:wink:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dobra, w takim razie zbieg okoliczności że akurat teraz to wyskoczyło, a jeszcze pytanie bo licznik mam podłączony tylko na 2 kostkach bez dodatkowej od fisa, czy to może mieć znaczenie w tym przypadku? A pacz tak nie sprawdzałem, zaraz skocze zobaczyć- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To jest pytanie pokroju "dlaczego po zatankowaniu do pełna nie działają spryskiwacze przedniej szyby?". No nie do końca, przed wymianą licznika było wszystko ok, po zamianie licznika i przekodowaniu kluczyków na nowy licznik VDO wcześniej jaeger, przestały działać te funkcje, dlatego pytam czy ktoś miał wcześniej taką przypadłość i jak sobie z tym poradził- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
U mnie po ywmianie na fis-a przestały migać keirunki po zamknięciu auta i nie działa otwieranie szyb przez pilota, zmieniałem kodowanie ale dalej cisza, ma ktoś jakiś pomysł co może być nie tak??- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Wyszla klasa Czekam na jakas sesje- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Nawet jak by auto było gotowe to na Nyse bym nie jechał- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
A nawet nie wqrwiajcie Blacharz dał mi termin po długim weekendzie, także od 6 zacznie się zabawa i może jakieś up-y, na razie każdy weekend w robocie i nie ma kiedy co podziałać, w poniedziałek jak pogoda dopisze wsadzam przody z rs-a i pędze do znajomego pogadać o dopasowaniu zderzaka:wink: Czasu coraz mniej a roboty kupa, nie wiem czy się wyrobie na jakikolwiek zlot :/- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Junior i co nie potrzebnie odświeżasz:decayed: Już myślałem że będzie jakiś konkretny up a tu zaspany komentarz hehe:decayed: - [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3