Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szafa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szafa

  1. U mnie nie były gwinty niczym zabezpieczone a mam ss i przód szedł ciężko ale z tyłem nie było problemów, pratycznie w palcach:wink:
  2. Chyba im coś nie wyszło:facepalm:
  3. Wariat:kox: oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu:decayed: Ale zamiasta pucować auto byś sie do matury pouczył
  4. Katalogow powinno być 225/45
  5. Na ramkę polecam zwykły podkład do plastiku i porządne zmatowienie papierem ale i tak musisz sie liczyć z tym że po miesiącu będziesz poprawiac, także polecam folie:wink: a znaczek zamiast malować poszukaj po auto złomach pewnie za pare groszy znajdziesz w fajnym stanie:wink:
  6. Jeśli dzieje się tak tylko na skręconych kołach to jest to objaw padających przegubów zewnętrznych:wink:
  7. Bo fota w słońcu:wink: jak jest zachmurzone jest ten sam odcień u mnie nr laku to suz132
  8. Świr zabić to mało:facepalm: u mnie wyszedł ten sam kolor
  9. http://www.youtube.com/watch?v=461C8TO5ARU&feature=related
  10. Pablo fakt "Skyline" podobna tematyka ale naprawdę nie warto oglądać, zasnąłem po 15 minutach:grin:
  11. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kowi jak masz zbierzność rozjechaną to będzie cieło opony, ale jak ustawisz dobrze to negatyw nie będzie tak mocno opon męczyć
  12. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wiadomo w koleinach trochę gorzej, ale zakręty to tak jak Arek pisze:wink:
  13. MaxsteRR rączki czarne i dekory w niebieską alkantare:kox: choć moim zdaniem już jest idealnie:slina: mega mi się podoba konsola 2din z navi:slina:
  14. taaaaa... Ty i koza, nie ściemniaj:decayed: Ja jutro jak nie będzie padać to coś wykombinuje:wink: Niestety ale na 19 ciężko uzyskać fajny efekt, dlatego moim zdaniem jest koza:wink:
  15. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    na śruby które łączą czop piasty z belką, na dolne śruby by powstał lekki neg:wink:
  16. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mrogal nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć, ale dajesz podkładki miedzy czop piasty a belkę na dolne śruby, ilość podkładek jest zależna od kąta który chcesz uzyskać
  17. Michał fajnie to wygląda:kox: muszę u siebie ugrać jeszcze trochę bo koza straszna przy Waszych niuniach:facepalm:
  18. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy wszystko się da, wystarczy dostać się do piasty i podłożyć podkładki:wink: Patent stosowany w autach z belką z tyłu podobno 2 podkładki starczą by uzyskać już fajne pochylenie:decayed: Znajomy w fordzie na 2 podkładkach osiągnął taki efekt:kox: Ja u siebie na pewno będę z tym walczyć ale nie wiem kiedy się uda to ogarnąć bo jeszcze dużo rzeczy mam do zrobienia:wink:
  19. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    szafa a jaka szerokość tej 19? bo to też ważne, jak ja bym miał z przodu ET większe niż 40 to bym spokojnie poniżej 60cm zeszedł, pojeździłem trochę prze weekend i powiem wam ze jest spoko nie ma przycierania o nadkola ani nic, jedynie na krawężniki trzeba uważać, także w przyszłym tygodniu przy myciu i konserwacji nadkoli zejdę jeszcze 1cm niżej:grin: Slepy felgi mają 8,5cala przód dałem et 45 a tył 35 + wpadnie dystans 15mm:kox: ale chcę jeszcze ogarnąć negatyw na tyle żeby to upchać Trudno weznę wytne trochę nadkola i powinno być dobrze:wink:
  20. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Arek mam dokładnie taką samą oponę i przyciera o plastikowe nadkole:facepalm:
  21. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    U mnie na 19 udało się posadzić przód na 61 tył 62 ale na zakrętach mi przód przyciera et mam 45:kwasny: trzeba zrolować rant i może uda się zejść na 59:kox:
  22. szafa odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Slepy zmobilizowałeś mnie żeby wziąć zakasać rękawy i posadzić auto jak trzeba:kox:
  23. Neil Strauss "Gra" fajnie się czyta:wink: z czystym sumieniem polecam:wink:
  24. Duffy fajnie auto siedzie:wink: ale te ciemne szyby z tyłu bym wypier*** albo przyciemnił przód:naughty: wtedy będzie idealnie:kox:
  25. Wydaje mi się że wszystko zależy od jazdy, ktoś kto uważa pojeździ a jak ktoś napie*** po dziurach to nawet ori rozwali:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.