Treść opublikowana przez szafa
-
[ALL B5] Audi S4
U mnie nie były gwinty niczym zabezpieczone a mam ss i przód szedł ciężko ale z tyłem nie było problemów, pratycznie w palcach:wink:
-
System operacyjny Android
Chyba im coś nie wyszło:facepalm:
-
[ALL B5] Audi S4
Wariat:kox: oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu:decayed: Ale zamiasta pucować auto byś sie do matury pouczył
-
jakie oponki do 17
Katalogow powinno być 225/45
-
Malowanie plastików pod maską
Na ramkę polecam zwykły podkład do plastiku i porządne zmatowienie papierem ale i tak musisz sie liczyć z tym że po miesiącu będziesz poprawiac, także polecam folie:wink: a znaczek zamiast malować poszukaj po auto złomach pewnie za pare groszy znajdziesz w fajnym stanie:wink:
-
Przestawia się koło przy skręcie
Jeśli dzieje się tak tylko na skręconych kołach to jest to objaw padających przegubów zewnętrznych:wink:
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Bo fota w słońcu:wink: jak jest zachmurzone jest ten sam odcień u mnie nr laku to suz132
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Świr zabić to mało:facepalm: u mnie wyszedł ten sam kolor
-
Muzyka w naszych autkach
http://www.youtube.com/watch?v=461C8TO5ARU&feature=related
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Pablo fakt "Skyline" podobna tematyka ale naprawdę nie warto oglądać, zasnąłem po 15 minutach:grin:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Kowi jak masz zbierzność rozjechaną to będzie cieło opony, ale jak ustawisz dobrze to negatyw nie będzie tak mocno opon męczyć
-
[B5 1Z] A4 TDi
Wiadomo w koleinach trochę gorzej, ale zakręty to tak jak Arek pisze:wink:
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
MaxsteRR rączki czarne i dekory w niebieską alkantare:kox: choć moim zdaniem już jest idealnie:slina: mega mi się podoba konsola 2din z navi:slina:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
taaaaa... Ty i koza, nie ściemniaj:decayed: Ja jutro jak nie będzie padać to coś wykombinuje:wink: Niestety ale na 19 ciężko uzyskać fajny efekt, dlatego moim zdaniem jest koza:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
na śruby które łączą czop piasty z belką, na dolne śruby by powstał lekki neg:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Mrogal nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć, ale dajesz podkładki miedzy czop piasty a belkę na dolne śruby, ilość podkładek jest zależna od kąta który chcesz uzyskać
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Michał fajnie to wygląda:kox: muszę u siebie ugrać jeszcze trochę bo koza straszna przy Waszych niuniach:facepalm:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Slepy wszystko się da, wystarczy dostać się do piasty i podłożyć podkładki:wink: Patent stosowany w autach z belką z tyłu podobno 2 podkładki starczą by uzyskać już fajne pochylenie:decayed: Znajomy w fordzie na 2 podkładkach osiągnął taki efekt:kox: Ja u siebie na pewno będę z tym walczyć ale nie wiem kiedy się uda to ogarnąć bo jeszcze dużo rzeczy mam do zrobienia:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
szafa a jaka szerokość tej 19? bo to też ważne, jak ja bym miał z przodu ET większe niż 40 to bym spokojnie poniżej 60cm zeszedł, pojeździłem trochę prze weekend i powiem wam ze jest spoko nie ma przycierania o nadkola ani nic, jedynie na krawężniki trzeba uważać, także w przyszłym tygodniu przy myciu i konserwacji nadkoli zejdę jeszcze 1cm niżej:grin: Slepy felgi mają 8,5cala przód dałem et 45 a tył 35 + wpadnie dystans 15mm:kox: ale chcę jeszcze ogarnąć negatyw na tyle żeby to upchać Trudno weznę wytne trochę nadkola i powinno być dobrze:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Arek mam dokładnie taką samą oponę i przyciera o plastikowe nadkole:facepalm:
-
[B5 1Z] A4 TDi
U mnie na 19 udało się posadzić przód na 61 tył 62 ale na zakrętach mi przód przyciera et mam 45:kwasny: trzeba zrolować rant i może uda się zejść na 59:kox:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Slepy zmobilizowałeś mnie żeby wziąć zakasać rękawy i posadzić auto jak trzeba:kox:
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Neil Strauss "Gra" fajnie się czyta:wink: z czystym sumieniem polecam:wink:
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Duffy fajnie auto siedzie:wink: ale te ciemne szyby z tyłu bym wypier*** albo przyciemnił przód:naughty: wtedy będzie idealnie:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Wydaje mi się że wszystko zależy od jazdy, ktoś kto uważa pojeździ a jak ktoś napie*** po dziurach to nawet ori rozwali:facepalm: