Treść opublikowana przez szafa
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
coli no mega niskie masz te auto a ja mam inne pytanie jak nisko mozna zejsc na mts-ach? Niby pisze max -70 ale wydaje mi sie ze to jeszcze bedze koza
-
[B5 AFB] Prawie jak Allroad - był! jest gleba - nowe foty
fajnie siedzi
-
[B5 1Z] A4 TDi
malina fura
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
dodana data 1.Mike86 golf 1.9 tdi 1z+++ 2.robertobadzio Oll 1,9tdi BXE z DSG - 20 wrzesień 3.Guciek81 4. akolo - Octavia 2.0 TDI BKD- 20 lub 21 wrzesien do południa 5. akolo (kolega) - VW Passat 1,9 TDi 130 KM - 22 wrzesien 6. akolo (kolega) - Seat Toledo 1.9 TDi 105 KM - 22/23 wrzesien 7. badboy9589 - Audi A4 - 1.9TDI AWX 131km - 20 wrzesień 8. Tomek 40 - Audi A4 - 1,9 TDI 115 km AJM - 23 wrzesień ( przed południem ) 9. Kacper - A4 AVF 1.9 tdi 131PS QUATTRO 20 lub 22.09 10.Zięć - Laguna II 2.0 dci 150PS 20 lub 22.09 11.Marek-A4 110 PS QUATTRO 12. __atomek__ - Octavia 1.9 TDi BXE -- 21 wrzesień przed południem 13.emano-a4 awx 131KM 14. szafa a4 1,9 ajm ( 24 albo 27 wrzesien ) 15. Matti OII (Outlander 4x4) 2,0TDI BSY 140KM -- 22 wrzesień najlepiej do południa 16. barnie Octavia II 1.9 TDi BXE - najlepiej 24 września po południu 17. sancho A4 2001r 1.9 TDI AWX - 23 wrzesień od rana 18. sancho (kolega) A4 1.9TDI 96r 1Z - 23 wrzesień od rana 19. vaver BMW 320d 04r - 25 wrzesnia od rana (8-9 ??) ( chyba ze w sobote 25 nie pracują?) to 24 od rana (8-9 ??) ( chyba ze w sobote 25 nie pracują?) to 24 od rana. 20.Piotrek1sss-audi a3 1.9tdi 105KM 21. Seba78 Alfa 156 2.4JTD 136KM
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
jak bys chcial gwinta sprzedac to daj znac jaki i za ile bo powoli rozgladam sie za czyms ale z reg twardosci
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
dopisałem Cię na forum z Octavii ;-) dzieki
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Najpierw byl zwykly fiat 126p, potem 126p rally, a potem ford escort mk4 cabrio a teraz trzeba odpowiednio przerezac audi pozdroo
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Dziś doszłem do wniosku ze też sie pisze gwnt poczeka 1.Mike86 golf 1.9 tdi 1z+++ 2.robertobadzio Oll 1,9tdi BXE z DSG 3.Guciek81 4. akolo - Octavia 2.0 TDI BKD 5. akolo (kolega) - VW Passat 1,9 TDi 130 KM 6. akolo (kolega) - Seat Toledo 1.9 TDi 105 KM 7. badboy9589 - Audi A4 - 1.9TDI AWX 131km. 8. Tomek 40 - Audi A4 - 1,9 TDI 115 km AJM 9. Kacper - A4 AVF 1.9 tdi 131PS QUATTRO 10.Zięć - Laguna II 2.0 dci 150PS 11.Marek-A4 110 PS QUATTRO 12. __atomek__ - Octavia 1.9 TDi BXE 13.emano-a4 awx 131KM 14. szafa a4 1,9 ajm
-
[B5 AEB] Audiczka po kolizji... Prawdopodobnie na sprzedaż...
Siema Mativo fajne autko, ogarnij tak jak escorta a napewno sie odwdzieczy pozdroo
-
Muzyka w naszych autkach
U mnie podobne nuty leca chyba ze jade z polowka to wtedy ona wybiera repertuar
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka all Mam pytanie ma ktos mozilwosc podpiecia vaga i sprawdzenia co autko dolega?? Bo moj mechanik zalamuje rece :/ oczywiscie nie za free! Fajnie jak by ktos dzis mial czas bo w piatek nie dam rady pozdroo
-
[B5 AJM] Pierwszy raz wpadł w tryb awaryjny
Witam! Mam ten sam problem, wymieniłem zawór ciśnienia doładowania było dobrze przez 2 dni teraz problem powrócił mechanik coś nawija o jakiś regulacjach albo wymianie turbo, co nie bardzo mi pasuje jak czytam forum jest ktoś w stanie z śląska porobić logi? najlepiej dziś albo jutro bo w środę mam oddać auto mechanikowi, auto ma przejechane ponad 251 tys. Może jakieś propozycje? bo w piątek mam jechać na Chorwację
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
miazga ten kolor, kola i gleba robia wrazenie gwint spuszczony na maxa? jak sie jezdzi? bo zaczynam szukac do swojej czegos
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
paczka dziś dotarła dzięki :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! od paru dni jestem zadowolonym posiadaczem Audi a4 b5 avant w wersji recaro mam nadzieje spędzić z Wami mile chwile na forum jak tez czasem pojawić się na jakimś spocie Pozdrawiam Arek