Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Damian, Grzesiek na pewno nie tylko softem się zajmuje ale ze szczegółowymi pytaniami pisz do niego PW- [B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
przód zglebiony, tył ori jak było:wink: czekam na inny gwint i mam nadz ze niebawem sie wszystko okaze - jak siadzie i czy bedzie odpowiednio twardy.. Póki co po obniżeniu tylko przodu autko prowadzi sie dużo lepiej - wcześniej przód był za wysoki i kierownicą ciężko z oporem się kręciło i wydawało mi się że auto trudniej skręca niż moje poprzednie b6 1.8T po prostu trzebabyło dużo więcej siły włożyć a po obniżeniu przodu kierownica zaczęła lżej pracować i auto dużo lepiej skręca. Jedyny minus jest taki że przód jest za miękki jak pisałem wcześniej dlatego nie może zostać i trzeba go wymienić- Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Przyznaję że kiedy pierwszy raz słyszałem byłem sceptycznie nastawiony ale faktycznie doinformowałem się i Grzegorz to nie "ktoś z ulicy" zrobił już sporo autek i jak sie dowiedziałem klienci są zadowoleni wykres dodaje takze jak przebiega moment zawsze mozna sprawdzic. Słyszalłem o "tunerach" którzy dodają "certyfikat" pisany w wordzie a wtedy co i jak to tylko kwestia wiary:wink: Także Daniel zwracam honor To nie hamownia maha (wg mnie jedyny minus) tylko DYNO czyli pojazd zostaje zważony i pomiarów dokonuje się w trakcie jazdy także obojętnie czy ośka czy quattro Grzesiek nie podał żadnych przeciwskazań- Spoty Katowice i okolice
jesli ktos chetny http://a4-klub.pl/slaskie-91/grupowy-chiptuning-hamownia-dyno-rybnik-anderllh-279885/- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jesli ktos chetny http://a4-klub.pl/slaskie-91/grupowy-chiptuning-hamownia-dyno-rybnik-anderllh-279885/- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jesli ktos chetny http://a4-klub.pl/slaskie-91/grupowy-chiptuning-hamownia-dyno-rybnik-anderllh-279885/- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jest watek na grupowe chipowanie blant, matek, podajcie szczegoly to dopiszę http://a4-klub.pl/slaskie-91/grupowy-chiptuning-hamownia-dyno-rybnik-anderllh-279885/- Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh
Witam, zebrało się już kilku chętnych więc wpadłem na pomysł zorganizowania grupówki bo udało mi się "wynegocjować" dla grupy >10autek dodatkową zniżkę od i tak już niewielkiej ceny. Modyfikacja sterownika silnika w Rybniku (Rybnik Kamień) u znanego już w okolicy i nie tylko na naszym ale i innych forach Grzegorza "anderllh". Osobiście znam kolegę z pracy który robił jakieś pół roku temu program u niego w wv golfie i jest bardzo zadowolony. Udało mi się zebrać inne pozytywne oceny, żadnej negatywnej nie słyszałem więc polecam a cena że jest mocno konkurencyjna to mało powiedziane Kiedy powstanie już ostateczna lista umówimy konkretne terminy - raczej lipiec-sierpień (Grzegorz powiedział że planuje umawiać 2autka dziennie) ale póki co proszę podać choć orientacyjnie tydzień w którym będzie Wam pasowało. Bezwzględnie proszę o dopisanie typu sterownika silnika oraz jeśli chcecie modelu auta (w grupówkę wchodzą różne marki nie tylko VAG!!!) Info od tunera (żeby nie zaśmiecać wątku): Przykładowy cennik (zapisany wg typu sterownika, jeżeli będzie problem z rozszyfrowaniem dla danego samochodu to pisać do mnie PW- anderllh): Bosch EDC15 (i starsze pokrewne) - 550zł Bosch EDC16 - 600zł Bosch EDC17 - 900zł Siemens PPD - 700zł Filtr DPF - mechanicznie i elektronicznie Bosch EDC16 - 600zł Bosch EDC17 - 700zł Siemens PPD - 700zł DPF + chiptuning Bosch EDC16 - 1100zł Bosch EDC17 - 1400zł Siemens PPD - 1200zł Marka/model samochodu nie jest ważny, nie zajmuję się tylko VAGami Lista chętnych: 1. Adam (brat sevesa) - seat leon 1,9tdi 105km (29tydzień 2013) 2. Adam (kolega sevesa) - seat ibiza 1,9tdi 130km (29tydzień 2013) 3. blant88 - audi a4 1,9tdi 1998 (31tydzień 2013) 4. matek - audi a4 1,9tdi 2000 (31tydzień 2013) 5. peaceAK - audi a4 1,9tdi 2004 - 18.07.2013 6. arturoo - audi a4 2,5tdi 2000 - 22.07.2013- [B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
no to mnie uspokoiłeś a co do poduszek to "kto by to sprawdzał" za drogie są takie próby- [B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Nie takie malutkie bynajmniej wcale nie dużo mniejsze niż w RS4 B5 a przy tym lewy jest na sporo grubszym rdzeniu niż prawy. Ale prawda, że przy centralnym IC dodatkowo oba boczne były by przerostem formy nad treścią Wiem wiem, masz rację Robert pisząc malutkie nie porównywałem ich do innych fabrycznych tylko do tego który siedzi u mnie bo on jest co najmniej 6razy większy niż standardowy pojedynczy a ze 2razy większy niż "standardowy" centralny. Ja w każdym bądź razie drugiego takiego jeszcze nie widziałem:grin: i tak sie zastanawiam od kiedy samochód kupiłem na ile on był niezbędny i jaka jest faktyczna różnica między zwykłym (małym) centralnym a fabrycznymi. Po prostu przy zwykłym centralnym mogłaby zostać belka a u mnie belka się już nie zmieściła- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a ja nie wpadnę jutro bo biorę koło i pewnie będę gdzieś śmigał- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bryberek- [B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
Podcinać? Widziałeś zdjęcia? Belki w ogóle nie ma IC siedzi jeden centralny - te 2malutkie myślę że w niczym by już nie pomogły bo IC jest serio ogromny:wink: Ja furkę już tak kupiłem także nie pytaj mnie o szczegóły- mniej więcej mógłbym Ci IC zmierzyć jeśli chcesz daj znać dzięki Krzysiek- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Synki ale robienie listy bez zainteresowania anderllha jest bezsensu napiszę do niego PW i się dowiem co myśli bo był tu i zerkał ale tematu nie podjął- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
a dziekuje milo slyszec ale musimy sie zgadac na jakiegos spota bo chcial bym wkoncu zobaczyc jak dokur... to twoje autko no musimy, bo coś serio nie możemy się zgadać a autko jedzie normlanie jak to autko.. nic specjalnego chociaż jak ją kupiłem to przez pierwszy tydzień mi sie wydawało że zapirdala- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
A to dlatego Hammer pytał mnie wczoraj czy się nie orientuję czy A4b8 po lifcie uda się na kartę kredytową wziąść- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
ależ jest d_opierdol Pablo świetna robota- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry a ty też jestes chetny ? To co, po 10 atakujemy? Ja mam jutro na 5 wiec po 13 bede w domu. Jak ktos ma ochote to moze ze mną podjechac, to ogarniemy temat czy w tyle osób jakąś zniżke dostaniemy Sent from my LG-P700 using Tapatalk ja moge podjechac z tobą i obczaimy daj znac na tel. i po pracy. Grzegorz jest na urlopie do konca tygodnia, ale na znizke w kilka aut sie załapiemy mój brat ciuła kasę, bo ostatnio rzucił się na zmianę zderzaków i trochę go to kosztuje. ale na program jak mu powiedziałem że może nawet uda się taniej już jest zdecydowany andellh widzę że tu zerkasz mogę zrobić jakaś listę na grupowe chipowanie w osobnym wątku jeśli chcesz tzn jeśli znajdziesz czas i możliwość bo jak się zbierze więcej autek to nie wiem ile masz wolnego czasu- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no to łądnie się bawiliście, mogłem jednak zostać chwilę dłuzej:decayed: a jaka to okazja była?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ja tam nie potrzebuje nowszego auta.... Wiadomo jest tak że każdy kupuje to co potrzebuje, tylko po prostu im starsze autko tym trudinej jest znaleźć zadbany i pewny egzemplarz. Co innego jeśli chodzi o awaryjność bo tu jest odwrotnie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Co teraz ? B8 , C7 ? Robert mnie tam "wyścig szczurów" nie interesuje, nawet nie wiem czy wogóle będzie Audi.... Mnie też ciekawi co będzie bo Arek od dawna pisze że na CCCO świat się nie kończy Arek ale jaki to wyścig szczurów, przecież z reguły autko, jak zresztą wszystko wymienia się na nowsze- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
bry przez te luki w forum widzę że Orzeszek jest najpilniejszym użytkownikiem i to on kończy i zaczyna dzień- Spoty Katowice i okolice
dobry ale mnie tu daaawno nie było widzę że mapkę wrzuciliście przedokłądną i nie ma bata nawet na grila do Was nie trafić bo i stolik wyraźnie zaznaczony:grin: PS Tam po prawej po drugiej stronie ulicy było kameralniej - Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh