Treść opublikowana przez seves
-
[B6 AWX] Czujnik stopu wymiana
nie no wczesniej mialem blad "sporadyczna" ale go wykasowali i bylo niby ok a wiesz.. 50pln za jakis czujnik ktory niby padl to niewiele wiec sie tym nie przejalem tylko faktycznie moznaby sie nad tym zastanowic skoro go wymienil to po co potem regulowal skoro mowisz ze nowych sie nie reguluje hehe na szczescie poki co dziala i nic sie nie dzieje
-
[B6 AWX] Czujnik stopu wymiana
hmm to albo mnie cos mechanik wyciu... bo odebralem po wymianie serwa auto i mi sie za pozno stop wlaczal stalem w korku albo delikatnie zwalnialem i noga na hamulcu a swiatla nie swiecily podjechalem do niego.. wyregulal i chodzi.. tylko mowil przy wymianie serwa ze musial ten czujnik wymienic :gwizdanie:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Flyer no nareszcie jakies wyniki jak zrobisz program bedzie mniej hahahahahhaha :polew: :polew: nie podpuszczam Cie ale nie sprawdzilbys jeszcze ile spali przy 70-80km/h wiem wiem dopiero ujowo sie bedziesz czul ale zrob tak chociaz raz pewnie wszyscy sie niezle zdziwimy
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
jak sie umowisz z kims na spocie to taki klucz Ci pozyczy jesli chcesz kupowac klucz zeby zamontowac tylko manetke i nie mialby Ci sie przydac w przyszlosci to srednio oplacalny interes poza tym ja z kolei mam do sprzedania czujnik do zbiorniczka bo kupilem a okazalo sie ze mialem juz zamontowany ile za ten czujnik (z przesylka) 30pln z przesylka kupiony w aso w oryginalnym woreczku z numerami hehe tylko wyjety z tego woreczka i wlozony do niego
-
Spoty Katowice i okolice
komentarz dobry no za***isty komentarz
-
[B6 AMB] Filtr paliwa do 1.8t quattro z regulatorem ciśnienia paliwa
no wlasnie jakas hurtownia z gdanska.. oleje motul bralem fajna mila obsluga hehe ale VINu nie chcial, jeszcze sie upewnilem ze na pewno do mojego silnika i mowil ze tak tak 1.8T nie chcialem filtrona tylko mana albo knechta on na to ze jasne wie dobrze ktory ale sie pomylili jednak tylko zeby im go zwrocic to musze miec paragon ktory juz oczywiscie gdzies podzialem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
heh Ci powiem ze mam to samo z... mieszkaniem znam bol.. bo nie moge sie zdecydowac... ciagle cos, heh mam wymarzone jedno ale koles przegina z cena i tak od pol roku heh
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
Człowieku zobacz ile jest orlenów w PL a ile statoil. W każdej koziej wulce jest orlen No to bardzo rozsadny argument zwracam honor
-
[B6 AWX] Czujnik stopu wymiana
moze byc jak najbardziej czujnik stopu swiece zarowe? musisz pamietac o tym zeby potem dobrze ustawic czujnik zeby w odpowiednim momencie stop Ci sie swiecil a nie za wczesnie albo za pozno
-
[B6 AMB] Filtr paliwa do 1.8t quattro z regulatorem ciśnienia paliwa
Koledzy pozwolcie ze podepne sie pod temat.. nie mam pojecia co i jak wiec wybaczcie zamowilem sobie filtr paliwa razem z olejem i innymi filtrami podalem wszystko niby co chcieli, ale przyszedl filtr z jednej strony 2wejscia a z drugiej tylko jedno wyjscie.. a mechanik rozebral i okazalo sie ze potrzebuje z obu stron po 2.. Dzwonilem i gosc mowi ze 1.8T 150km tylko taki jak wyslal mu wyskakuje.. Czy ktos moze mi powiedziec gdzie moge kupic taki zeby mial 2rurki z 2stron? poza tym moge odsprzedac ten z 2wejsciami i 1wyjsciem jesli ktos potrzebuje
-
Spoty Katowice i okolice
powital w dniu spota jak to sie mowi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek jak tam sprawa fury? Lepiej cos?
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Lista została zamknięta 15 września. strona 6 kolego kacper Zawsze mozesz zadzwonic czy podjechac do Aliego.. umowic sie i powolac sie na A4 Klub i ze nie zdarzyles sie dopisac jesli dobry z Ciebie negocjator to pewnie Ci Ali w tej samej cenie zrobi choc na liscie Cie nie bedzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
powital w ten piekny dzien
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
a moze bylaby szansa na glosowanie z jaka stacja sie dogadywac? ja np wole Statoil bo tam najwiecej tankuje i najblizej a orlen to delikatnie mam po prostu nie po drodze
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
z gory dzieeeeeeeki
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no to jest dym pieeeekna fura Siemian przy Twojej nodze nie dziwne ze benzyna pali 2dychy na sto
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
jak sie umowisz z kims na spocie to taki klucz Ci pozyczy jesli chcesz kupowac klucz zeby zamontowac tylko manetke i nie mialby Ci sie przydac w przyszlosci to srednio oplacalny interes poza tym ja z kolei mam do sprzedania czujnik do zbiorniczka bo kupilem a okazalo sie ze mialem juz zamontowany
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Bardzo dobry pomysl Sugeruje zeby podpisac sie swoim nickiem z a4 klub i dopisac wlasnie ze z A4 Klub wlasnie umiescilem moj raport
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
ladna ladna jest kierunek modow ze tak powiem idealnie w moim guscie zeby nie powiedziec ze robie niemalze krok po kroku to samo z moja :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hahaha widzialem je juz wczesniej ale Arek nie potrzebujesz gotowki bo one sa do.. sedana :polew: Wieskowi sie przydaja :gwizdanie: do jego nowej fury jak znalazl :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a w ten weekend taka piekna pogoda i oczywiscie akurat w ten sie nie spotykamy :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no jak co bedzie? Wymarzona fura bedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o tej porze Miron daj se na looz
-
Spoty Katowice i okolice
tak jest na tv4 ale teraz przerwa hehe